Uživatelský avatar
morce77
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 08.04.2009 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

auto necouvá

Dobrý den, stejné téma jsem nenašel, pokud je, tak se omlouvám za založení nového. U nové expedice se objevil problém při couvání - prostě necouvá. Než budu regulátor reklamovat, třeba se s něčím podobným někdo setka a dokáže poradit.
Samotný problém se týká Rooster Crawler Edition ESC Combo. Tento set jsem namontoval do Expedičního auta. Vše fungovalo dobře. Kluk jezdil doma a na vysílači DX3E jsem mu chtěl stáhnout plyn. Stáhl jsem plyn na polovinu a od té doby už auto necouvalo. Prostudoval jsem návod k regulátoru a provedl celkem 3-4 x přeprogramování. Vše signalizovalo podle návodu. Přesto auto necouvalo. Zkusil jsem napárovat jiný vysílač (DX3S), zda jsem omylem nestáhl plyn zpátečky na vysílači. Stále stejný problém. Programování regulátoru signalizovalo zelenou diodou krajní výchylky plynu i zpátečky. Při samotném sepnutí plynu vysílače plyn vřed svítí zeleně a vzad bliká zeleně. Neutrál svítí červeně. Vpřed jede, vzad nejede. Při přehození reverzu plynu je vše naopak, tím jsem vyloučil závadu motoru, aspoň doufám. Auto má najeto cca 3 hodiny.
Děkuji všem, kdo poradí. Michal :roll:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Pokud auto (regulátor) nefunguje při:
1) trimu plynu na nule
2) plných výchylkách jak dopředu tak dozadu

tak pak asi reklamace...
Uživatelský avatar
morce77
Nově příchozí
Příspěvky: 42
Registrován: 08.04.2009 0:00
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele: WWW

salvatore píše:Pokud auto (regulátor) nefunguje při:
1) trimu plynu na nule
2) plných výchylkách jak dopředu tak dozadu

tak pak asi reklamace...


dík za odezvu, regl je už vykuchaný a připravený k reklamaci :cry:
Uživatelský avatar
petos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 768
Registrován: 25.01.2010 0:00
Bydliště: Banska Bystrica SK

ako dopadla reklamacia?
SCX10 jeep JK 4x4
TRX6 Pacific P12 6x6
Uživatelský avatar
hpridal
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 29.08.2011 0:00

mám ten samý problém s reglerem Carson, bylo psané vodotěsný a při styku s vodou se zakouřilo, hodilo jiskru a od té doby auto necouvá, vše ostatní funguje normálně..
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

hpridal píše:mám ten samý problém s reglerem Carson, bylo psané vodotěsný a při styku s vodou se zakouřilo, hodilo jiskru a od té doby auto necouvá, vše ostatní funguje normálně..

Bylo to opravdu psáno vodotěsný nebo voděodolný? Jestli fakt vodotěsný, tak jsem zvědav na výsledek reklamace.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“