Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Turnigy nano-tech

Ahoj, ma nekdo prosim zkusenosti s tihle druhem (nano-tech) baterek? Jestli neni nakej problem se starsima nabijeckama nebo tak neco? Nebo proste koupim a je to jako klasicka Li-polka??

Diky.



http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... ouse_.html
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Je to jako klasika.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Peter
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 10.11.2012 10:40

Re: Turnigy nano-tech

Nazdar. Presne tieto baterky v pocte 2 KS jazdim uz viac ako dva roky a to v BUGGY s 6 zavitovym striedavym motorom a teraz uz aj v axiku SCX 10 dingo. Baterky slapu absolutne bez problemov. Pri offroad jazdeni nevyuzijes ich vlastnosti ani na 5% ( myslim prudovu zatazitelnost). V buggy so striedavym motorom slapu ako raketa a kludne by zniesli aj extrem v podobe 4 alebo 3,5 zavitoveho motora. Pri mojom 6z motore a jazde na hranici moznosti auta je doba jazdy minimalne 18 minut. pri pohodovej jazde aj cez 40minut. Sa priznam, ze v axiale sa mi ich este nepodarilo vybit. Dobu jazdy pri eco speed 600 a 12z pastorku odhadujem cez 3 hodiny.
Uživatelský avatar
KKA
Uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: 12.05.2009 0:00
Bydliště: Zábřeh

Re: Turnigy nano-tech

Jo jo, diky za info, od leta uz na nich taky jezdime :-)
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Turnigy nano-tech

V mem Ocel wagenu (SCX10) jsem ted tuto baterii zkousel a doba jizdy s motorem 55T pri teplote po nulou a s 80% na snehu to delalo cca. 3 hodky. Jezdim je i v EXU a tam uz je to kolem 10 az 15 minut pri plnym plynu.
Za me dobry
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Turnigy nano-tech

Nedám na ně dopustit.Mám jednu 5800 a tři 6600 ,který maj 65~130C což je u EXA výhoda,ale do pomalýho modelu jakoukoliv nano-techku.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Turnigy nano-tech

Jezdim ty onanotechy dost kratce, abych je mohl nejak vic soudit, ale je fakt, ze exo s nima celkem jede... :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Andersonn
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Hradec Králové / Brno

Re: Turnigy nano-tech

mám dva nanotechy 5800 mAh v hardcase s oddělávacíma kabelama, jezdím s nima v Axialu, bugyně, silničním stříďáku, no prostě ve všem možným :-) a šlapou v pohodě, stáří jeden rok, je fakt že teda po tom roce se malinko nafoukli v tom obalu ale nic hroznýho, dokonce jedna přežila i malej zkrat když jsem je měl nově a novou nabíječku a samozřejmě jsem první vytáh banánky takže si to cinklo :-( baterka šlapala v pohodě ale teďka po tom roce ji trochu došel dech a dostanu z ní tak polovinu kapacity :-( ale druhá šlape perfektně co se týče porovnání tak jsem je dal do stejnýho auta jako jsem dal klasický turnigy 5200 mAh, nevím kolik Cček teda měly ale s těma nanotechama to jelo znatelně líp :-)
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited
Himoto Z-3
Himoto RCF 1 Rock Crusher
http://andersonn.rajce.idnes.cz/

Zpět na „RC vybavení, elektronika, baterie“