Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

TEU-101BK

Co se nepovedlo Tekinovi a Mambe se svejma silenejma moznostma nastaveni, to se povedlo ty nejjednodusi Tamiyi. Sem z toho volaky zmeteny.

To by me zajimalo jaky s tim mate zkusenosti. Z reglu vedou 2 draty do prijimace. Jeden ma klasickej servokonektor, ale pravdepodobne neslouzi jako bec, zatimco druhy se vydava za napajeni prijimace, ale ma mit dle navodu 7,2V. Navic je u nej poznamka, ze se ma pouzit jen prijimac s BEC, coz uplne nechapu. Vite nekdo co se kam zapoji abych neco neopalil. Dal sem servo kabel na 2-ku a to napajeni na Batt, chvili to jezdilo, pak to zaclo cukat. Radsi sem to rozpojil, aby nedoslo ke zkaze prijimace (mozna pozde).

Radsi s radou sem, nez to zas zkusim. :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Flash
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 08.01.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Ano original regl nema BEC :( tím pádem se objeví plné napětí s baterie na výstupu pro přijímač a hrozí zničení přijímače ale naštěstí náprava je jednoduchá viz. http://www.rc.jox.sk/index.php?option=c ... =view&id=6
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

A když ten jeden (červenej konektor) nepřipojíš?
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

kdyz se nepripoji taxe to ani nehne... :-) ja mam udelanej stabilizator na 5V a co sme zkouseli s kamosem staci kdyz vradis na tu dvoulinku dve diody a mas uplne po starostech... ubytek napeti o cca 1,4V v pohode zabrzdi i 8 V ktery jdou z plne nabity baterky. Blizz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Sem si myslel, ze me jen tak neco neprekvapi, ale regl bez BECu, to je narez. Budu muset poridit CastleBEC. :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Flash
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 08.01.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Když přidáš ještě pár $ tak budeš mít Grapnera speed 40R i s BEC :)
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

To me fakt netrapi, regulaci mam dost, spis me to zajimalo jestli se to da pouzit. Mam ji totiz 2x, obe byly soucasti kitu, jedna v pajeru a jedna v pumpkinovi.
Obrázek
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

MIKE: Já mám od včera jednu na aukru - pěkně od korunky :-)
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

salvatore píše:MIKE: Já mám od včera jednu na aukru - pěkně od korunky :-)


Myslis, ze bych ji mel koupit :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

MikeP píše:
salvatore píše:MIKE: Já mám od včera jednu na aukru - pěkně od korunky :-)


Myslis, ze bych ji mel koupit :lol: :lol: :lol:


pak kup este ctvrtou, do kazdyho kola jeden motor a jedeem
Uživatelský avatar
Jetson
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Flash píše:Když přidáš ještě pár $ tak budeš mít Grapnera speed 40R i s BEC :)


Jenomže je úplně navyliž, protože nemá trvalou brzdu a po cca 2 sec. začne couvat. Pro převodovku asi žádnej problém, ale na CC obrovskej... Mám doma v CC01 speed 55R i s BEC, kterej jsem zakoupil a nasadil po odpálení 2. serva a budu muset dodělat BEC na starou dobrou Tamiyi a přehodit to.
Uživatelský avatar
Flash
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 08.01.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Jetson píše:
Flash píše:Když přidáš ještě pár $ tak budeš mít Grapnera speed 40R i s BEC :)


Jenomže je úplně navyliž, protože nemá trvalou brzdu a po cca 2 sec. začne couvat. Pro převodovku asi žádnej problém, ale na CC obrovskej... Mám doma v CC01 speed 55R i s BEC, kterej jsem zakoupil a nasadil po odpálení 2. serva a budu muset dodělat BEC na starou dobrou Tamiyi a přehodit to.


Od kdy máš 55tku nechtěl si náhodou 75T :D, Brzdí a bez couvání :)
Pajero CC01 - Tamiya
F-350 - TF
TOYOTA FJ45 - v procesu
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

mno tak já mám na svém Hummeroidu taktéž origo regl teu-101 a káble mám zapojeny na 2. kanál a na bat. a funguje to od počátku pořád......55t losi crawler special, přijímač Lrp micro Ai reverse.......nema problema:D
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Po přečtení všeho tady jsem z toho trošku zmatený.
Ten origo přijímač je tedy k ničemu? To by to snad ani k tomu němeli dávat, ne? Když se to musí nějak dodělávat. Kamarádovi jsem včera přivezl Pajero a přesně na tohle se mě před chvilkou zeptal. Je možné použít jako doplněk něco takového?
http://eshop.teamnovak.cz/?name=konden
Uživatelský avatar
Flash
Uživatel
Příspěvky: 131
Registrován: 08.01.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad

Tohhle ne to je odrusovaci kondenzator ten ti maximalne pomuze k tomu aby nabyl ruseny prijinac, k originalu reglu se musi dodelat stablik na 5V aby jsi neznicil prijimac a serva prepetim protoze na vystupu z reglu je napeti baterie
Pajero CC01 - Tamiya
F-350 - TF
TOYOTA FJ45 - v procesu

Zpět na „Pohony a regulátory“