Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

novak

pokukuji po jiných motorech a rovnou bych měnil i stávajcí regulátor
je mi hodně sinpatycký novak se svojím
Goat Crawler systém nebo Rooster Crawler 55z system
jaké jsou co by jste doporučily a jaké máte zkušenosti
ted mám originál plechovku co dávají k high-lifu a regulátor tuším tento
http://www.rc-modely.cz/product_info.ph ... cts_id/174
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

V HL mám INTEGY 55T za 20 dolarů + dolar pošta.Liquidrc.
Régl DSYS cca 1200kč a naprostá spokojenost.
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

já mám ve wk novak goat - dříve byl v tom zeleným pajeru - super motor naprostá spokojenost. :lol:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

v merglovi mám 55ku motor integy a regl rooster crawler, a co se provozu týče spokojenost naprostá, akorát je ten motor pomalej, chci tam šoupnout 35
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Rooster Crawler i Goat Crawler komba jsou v pohode. Na Roosterovi toho moc nenastavis, na Goatu neco malo jo. Goat ma vyhodu vetsiho rozsahu rychlosti. Silny jsou oba. Na bezproblemovy pojezdeni staci i rooster, ktery je opoznani levnejsi. Ja sice jezdim ted Tekina, ale to kvuli rozmerum, ne ze by me Novak nevyhovoval. A ty DSYSy jsou taky dobry.

K roosterovi to chce 65T+ do CC-01, cca 35T do AXIALA (X-TRAILA) na 1.9 kolech. Do highliftu nevim. (Mluvim o napajeni klasickym 6-clankem)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

mám objednanej Integy 45T a asi koupim DSYS regl. Corís, ty tam máš tu 46ku DSYS?
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Áno prosím.Nastavitelná brzda ve čtyřech krocích.
Má ho i Míra v Axíkovi.
Koupeno u Vaňoucha na Letný.
Uživatelský avatar
l3stat
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 01.01.2009 0:00
Bydliště: Golčův Jeníkov

No koukal sem se na ebay a s tímto kurzem se nevyplatí nic obědnat
vyjde to prakticky stejně je my jasný že střídák je co se výkonu týče
trochu zbytečný jde my spíš o kvalitu jízdy a dávkovaní výkonu což je
samozřejmě i prstem
Má střídák nenší spotřebu
Uživatelský avatar
Robert
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 7

Nemá chybu když několik lidí najednou zapíná svá auta s Dsysem :lol: .

Regl je to krásnej za tu super cenu! Akorát by nemusel tolik pípat :D
Man SX2000 1:10

malé práce na soustruhu, unašeče, spojky, hřídele, nebojte se napsat
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Robert píše:...Regl je to krásnej za tu super cenu! Akorát by nemusel tolik pípat :D


Slysel si nekdy v provozu mambu max s obezkou. To je teprve ten spravnej rachot. Dsys je proti tomu takovy tichy nic.

Co se tyka spotreby, to bych neresil, protoze napriklad 55T motory vydrzej jezdit na baterky fakt dlouho. Jezdim na 2200 a jeste nikdy sem nepotreboval vic jak 2 baterky. I kdyz ty expedice byly spise z tech kratsich.
Obrázek
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

mě to se střídákem jezdí asi 3hodiny na 4600, a s 55 mi to jezdilo o něco méně.
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jám mám ve Fordu combo GoaT a jsem spokojenej. Někomu nevyhovuje ta automatická brzda, kdy jak pustíš plyn kola okamžitě stojí, ale mě to v terénu vyhovuje - typicky při šplhání nebo sjíždění kopců. Pustit plyn z vyšší rychlosti třeba na asfaltu zavání kotrmelcem nebo očesáním zubů...
Motor má i na jedničku velký rozsah otáček (jezdím na 2s lipo), prakticky jezdím jen na jedničku (1:64) a další rychlosti nepotřebuju. Rychlost viz videa http://www.youtube.com/profile?user=Vir ... iew=videos
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Ja mam Rooster crawler a taky uplna spokojenost. Je silnej, nic k nastaveni me nevadi, jen jezdim. Slusna cena...55 zavitu se me zdalo pomaly, mam tam 45 a rychlost tak akorat.
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

virtual píše:Jám mám ve Fordu combo GoaT a jsem spokojenej. Někomu nevyhovuje ta automatická brzda, kdy jak pustíš plyn kola okamžitě stojí, ale mě to v terénu vyhovuje - typicky při šplhání nebo sjíždění kopců. Pustit plyn z vyšší rychlosti třeba na asfaltu zavání kotrmelcem nebo očesáním zubů...
Motor má i na jedničku velký rozsah otáček (jezdím na 2s lipo), prakticky jezdím jen na jedničku (1:64) a další rychlosti nepotřebuju. Rychlost viz videa http://www.youtube.com/profile?user=Vir ... iew=videos



JJ prave ta automaticka brzda je na piensc...hruzna vlastnost
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

virtual píše:Jám mám ve Fordu combo GoaT a jsem spokojenej. Někomu nevyhovuje ta automatická brzda, kdy jak pustíš plyn kola okamžitě stojí, ale mě to v terénu vyhovuje - typicky při šplhání nebo sjíždění kopců. Pustit plyn z vyšší rychlosti třeba na asfaltu zavání kotrmelcem nebo očesáním zubů...
Motor má i na jedničku velký rozsah otáček (jezdím na 2s lipo), prakticky jezdím jen na jedničku (1:64) a další rychlosti nepotřebuju. Rychlost viz videa http://www.youtube.com/profile?user=Vir ... iew=videos


Jezdi ti to sakra pomalu, to je na tu jednicku maximum na tech videich? Na muj vkus docela lenochod. Ale peknej :wink:

Zpět na „Pohony a regulátory“