JohnyVirostko
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 17.10.2011 0:00
Bydliště: Stará Ľubovňa

Zadná náprava axial Problém

Zdravím mám taký problém na mojom axíku keď je zadná náprava v záťaží (napr keď začne prehrabovať) tak v nej ako keby niečo puklo a už nejde...Rozobral som ju nevidel som tam nič poskladal som ju chvíľu to šlo normálne a potom opať .Dík za odpovede
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

nemáš povolenej červík na kardanu u hrušky? Nebo se to moch vymačkat locker v diferáku a osa se v něm protáčí, starší verze to měli z hliníku rozebíral si i diferák?
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
JohnyVirostko
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 17.10.2011 0:00
Bydliště: Stará Ľubovňa

No takže som sa nato pozrel lepšie a je to ten "červík". Podľa mňa bude najlepšie prevŕtať ten kardan aby červík prešiel až na druhú stranu.
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

takhle to má wraith a to noví honcho RTR a asi i dingo kit jen tam místo červíku maj to samí co je v nášlapech taky o tom uvažuju že to provrtam a koupim tyhle červíky http://www.mz-racing.net/p6733-axa0175- ... 11mm-10ks/
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
JohnyVirostko
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 17.10.2011 0:00
Bydliště: Stará Ľubovňa

Ja rozmýšľam nad kovovými kardanmy. Ale neviem či by autu nevadilo že medzi kardanmy by som dal na pevno kovovú os. Teraz sa tá os trocha posúva keď auto je na doraz na tlmičoch.
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

však jsou kovové výsuvné, kardan musí vždycky trochu chodit
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja sem cerviky hned na zacatku zalepil modrym vterinakem Locktide na spoje a nikdy se mi jeste sam nepovolil :lol: pouzivam tohle lepidlo na srouby u spalovaku, protoze tam se jinak vsechny vyklepou po druhy jizde. Tak jsem ho pouzil j na namahany spoje u Axuku a muzu vrele doporucit. Staci vzdycky jen kapka na zavit sroubu a zasroubovat. Pak kdyz to potrebujes rozsroubovat, tak staci trochu vic zabrat a jde to normalne povolit.

http://www.loctite.cz/cps/rde/xchg/henk ... 000001FFPA
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

já jsem červíky kde to šlo vyhodil a nahradil klasickým šroubkem na plochej šroubovák, stáhne se to mnohem líp a není ani potřeba lepit
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
JohnyVirostko
Nově příchozí
Příspěvky: 17
Registrován: 17.10.2011 0:00
Bydliště: Stará Ľubovňa

sWiNe : viem že sú ale ja si tie osy medzi kardanmy chcem vyrobiť tak ale asi nevyrobím :D bolo by to veľmi veľa práce.
Maximo : Práve to idem teraz urobiť

Zpět na „Nápravy, převodovky a jejich části“