jenik82
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 29.04.2009 0:00

Komplet nápravy široké 330mm?

Ahoj,
poraďte mi prosím s nápravami, které budou včetně kol a případných widenerů široké cca 33cm..
Mám tu velkou kastli Hummera a chtěl bych z toho udělat funkční auto pro synovce na ježdění kolem baráku..
Děkuji
Rock Crawler - Bully, KK Zero 4.0 - PET flaska
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

..Wraith + 15mm rozšiřováky?
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

nejširší dostupný budou asi z Himoto Rock Crusher ale nevim kolik má šířku píšou Šířka: 339 mm tak snad nekecaj

nevim jestli je ten inzerát stále aktuální ale slušná cena http://rcepforum.alptech.cz/viewtopic.php?f=10&t=1204
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
jenik82
Nově příchozí
Příspěvky: 9
Registrován: 29.04.2009 0:00

Velky problem je, ze ta kastle ma pul metru na delku, takze bud MOA napravy nebo, a to mi prijde jako lepsi napad, udelat zatim hnanou jen jednu napravu.. Predni naprava zataceni, zadni pohon, baterky nekde v prostredku.. A az prcek trochu doroste, tak to pouzit na nejakou expedici nebo crawlera (pokud vybaveni prezije;-) )

Napravy z Wraitha se mi docela libi, take proto, ze s Axialem jsem zacinal, kdyz me poprve oslovilo crawleni.. Jen vychytat tu sirku..:-(
Rock Crawler - Bully, KK Zero 4.0 - PET flaska
Uživatelský avatar
Andersonn
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Hradec Králové / Brno

rock crusher má šířku mezi vnějšíma stranama pneu 335mm, a rozvor cca 345mm (dá se mírně ladit nastavením tuhosti tlumičů), pokud by jsi ho chtěl prodloužit tak si myslím že by to nebyl problém jen by se musely prodloužit linky, kardany a buď delší tlumiče nebo posunout umístění, spíš bych viděl jako problém to že má nestandartní kola ( 3.0) a pokud na něj dá 2.2 tak bude mít v nejnižším místě světlou výšku jen cca 2cm, oproti 4cm s origo kolama :-(

smurf: cena mě zase tak slušná nepřijde neb u pelikána se dal ještě nedávno pořídit za 2990kč v outletu v RTR setu, teďka už maj jen bez elektroniky za 2490kč :-( http://www.pelikan-outlet.cz/?sec=product&id=38676
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited
Himoto Z-3
Himoto RCF 1 Rock Crusher
http://andersonn.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

aha já myslel že ho pelikán už vůbec neprodává naposled sem ho u něj vyděl asi za 5 tis a pak už sem ho nenašel tak proto sem to doporučoval
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
Andersonn
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Hradec Králové / Brno

no on už ho jen doprodává, ale je fakt že na ostatních shopech je občas k vidění i za těch 5000kč i víc,

Zpět na „Nápravy, převodovky a jejich části“