Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Samostatné karoserie Axial

Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Samostatné karoserie Axial

Mám radost z každé nové kastle, ať všichni nejezdíme se stejnými auty. Ale toto na mě působí, jak kdyby to vyrábělo Killerbody. Tím nechci nikterak shazovat jejich produkty, ale když se podívám na kastli Dinga, nebo JK Rubiconu z kitu, tak je úplně někde jinde, než tyto 4 prezentované.
žádné plastové doplňky, lexanové nárazníky i lemy blatníků. prostě, hlavně aby to bylo rychle a levně.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Samostatné karoserie Axial

plutoone84 píše:...žádné plastové doplňky, lexanové nárazníky i lemy blatníků.

Právě jsi popsal naprostou většinu kastlí od Tamiye 8) Ono vyrobit pěknou lexanovou kastli zas tak jednoduché není. Tak samozřejmě, každý další smysluplný plastový doplněk je plusem, ale záleží od typu karoserie.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Samostatné karoserie Axial

plutoone84 píše:Mám radost z každé nové kastle, ať všichni nejezdíme se stejnými auty. Ale toto na mě působí, jak kdyby to vyrábělo Killerbody. Tím nechci nikterak shazovat jejich produkty, ale když se podívám na kastli Dinga, nebo JK Rubiconu z kitu, tak je úplně někde jinde, než tyto 4 prezentované.
žádné plastové doplňky, lexanové nárazníky i lemy blatníků. prostě, hlavně aby to bylo rychle a levně.


Neotočil si to trochu, killerbody k tomu kusu lexanu aspoň dodělá plastové doplňky a axial poslední dobou radši plivne kastli v jednom kuse?
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Samostatné karoserie Axial

maztekk píše:
plutoone84 píše:Mám radost z každé nové kastle, ať všichni nejezdíme se stejnými auty. Ale toto na mě působí, jak kdyby to vyrábělo Killerbody. Tím nechci nikterak shazovat jejich produkty, ale když se podívám na kastli Dinga, nebo JK Rubiconu z kitu, tak je úplně někde jinde, než tyto 4 prezentované.
žádné plastové doplňky, lexanové nárazníky i lemy blatníků. prostě, hlavně aby to bylo rychle a levně.


Neotočil si to trochu, killerbody k tomu kusu lexanu aspoň dodělá plastové doplňky a axial poslední dobou radši plivne kastli v jednom kuse?

Myslel jsem kastli Rubicon od Killerbody. Je pravda, že třeba Marauder a Gčkovej mercedes vypadají dobře.
Takže to poupravím: Za nové kastle jsem rád, ale měli si dát více záležet. ;-)

Zpět na „Rámy, podvozky a kastle“