Sifko
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 20.02.2013 16:14

HPI Savage X SS - vůle

Na předních i zadních kolech je celkem vůle na kloubech tyček "řízení",prodejce říkal,se to nemám řešit do doby než samy vypadnou nebo půjdou rukou vycvaknout.Prej po výměně to vydrží tak tři jízdy a bude to zase stejné,co vy na to?vůle se mi zda když vezmu za kolečko tak 3-5mm
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: HPI Savage X SS - vůle

co koupit lepší kloubky...mp-jet,atd.
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Sifko
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 20.02.2013 16:14

Re: HPI Savage X SS - vůle

No to byl muj záměr,ale kdyby měly vydržet tak krátko, tak to jsou vyhozene penize,dostavaji asi dost na prdel u těch velkejch koleček.Jsou bez vůle když jsou klouby nové,chapu ze musi byt funkční vůle
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Re: HPI Savage X SS - vůle

Mam savage přes 2 roky a klouby puvodni při špatném doskoku občas vyskočí a to je jen dobře protože je menší pravděpodobnost že praskne těhlice. Vule na takovém autě nemá smysl řešit. 2, 3 mm je nic.
-Axial - rám x-trail, el. Ezrun 35A, Ezrun 32T,
karoserie Homemade Cherokee.
-SCX Jeep JK = splašené trubky
-HPI - Blitz, 7,5T.
-Savage FLUX XL
-Firestorm
-LRP - S10 Blast Drift AMG
-Asso - SC10 4x4
Sifko
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 20.02.2013 16:14

Re: HPI Savage X SS - vůle

Dneska se mi to právě stalo že mi vyskočil kloubek na zadním kole.Brzda reagovala po seštelování dost z ostra a kotrmelec byl na světě.A ať mi nikdo netvrdí že Savage nejezdí na 16% nitro po zadních :-D.Z lehka.Je kdyby to pořád nechcípalo.Jedu plnej pustím plyn,autíčko samo zabrzdí a chcípne,není to pravidlo,ale stalo se mi to dneska několikrát.
Uživatelský avatar
Andersonn
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Hradec Králové / Brno

Re: HPI Savage X SS - vůle

pokud ti to chcípá tak to máš blbě seřízený, zkus trochu přidat otáčky na volnoběh
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited
Himoto Z-3
Himoto RCF 1 Rock Crusher
http://andersonn.rajce.idnes.cz/
Sifko
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 20.02.2013 16:14

Re: HPI Savage X SS - vůle

každej den se v tom musim vrtat aby to jelo jak má,je o pár stupňů jiná teplota,nebo jezdím v blátě a na asfaltu a musí se to pokaždé preserizovat.Myslel jsem že bude auto sloužit mě,ne já jemu,takže nitro papa,už jsem dál inzerát,na tohle nemám náladu a ani čas.Mám hodinu čas si zajezdit a z toho 40min popojizdim kolem sebe a steluju.Láká mě nejakej crawler spíš,zjistil jsem že kolem obce je dost míst pro crawleni a na spalovak se sousedi koukají už trochu nasraně.
Uživatelský avatar
Andersonn
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 27.01.2012 0:00
Bydliště: Hradec Králové / Brno

Re: HPI Savage X SS - vůle

tohle je jedna z věcí co jsou u spalováku blbý, je to prostě pro hračičky co maj čas si s tím pohrát, ne pro lidi co chtěj vzít auto a jezdit. Co se crawlera týče tak nej je podle mě axial, ale počítej že mimo skály si moc nezajezdíš, ideálně se zkus zeptat zda v okolí někdo s crawlerem není a zda by tě nenechal projet :-) Jo a jinak za mě pokud spalovák tak pětinu kde je dvoutakt motor kterej je skoro bezúdržbovej a navíc jede na natural s olejem :D
Axial SCX10 Jeep Wrangler Rubicon Unlimited
Himoto Z-3
Himoto RCF 1 Rock Crusher
http://andersonn.rajce.idnes.cz/
Sifko
Nově příchozí
Příspěvky: 5
Registrován: 20.02.2013 16:14

Re: HPI Savage X SS - vůle

Už se mi to podařilo naštelovat,jen startování je dost zdlouhavé,ale zkusím 4 svíčku místo 5.Koupím 25% nitro místo 16%,znovu to pošteluju a uvidíme.Inzerát nechám a třeba se někdo ozve.Axial je dobrej,dost jsem o něm přečetl,ale na moje potřeby je drahej.Uvidíme,když se neprodá,tak odjezdim sezónu a zhodnotim jestli to má vůbec význam vlastnit takovou hračku a na kolik mě to nitro a díly vyšly.

Zpět na „Rámy, podvozky a kastle“