Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

Domaca Vyroba Modelu

Tak som tu novy a chcel by som sa spitat na teto napravy : http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... t-and-Rear
http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... o-35-mekci
Ja si chcem postavit cele auto sam,len napravy a odpruzenie si kupim zbytok idem vyrabat.Tak co na to hovorite?A tie listaky chcem dako pripevnit na tie napravy,ja viem ze to neni origo ale bude sa to dat dako porobit si myslim.Tak budem rad ak napisete volake rady,navrhy,a tak :wink: Dakujem...
Naposledy upravil(a) 012Roman_0 dne 21.01.2010 10:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

Re: Domaca vyrabo auticka

Tak co si o tom myslite?hm?
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Domaca Vyroba Modelu

Hodně oblíbené jsou spíš nápravy axial a zavěšení na 3-linku ale i ty listy sou pěkný.Počítal si z převodovkou a kardanama a dalšíma věcma co budeš potřebovat.
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

T-Rex-60 kit odpruzeni by ti urcite pomohl - http://www.rcrockcrawling.com/product_i ... cts_id=994 Alespon jako predloha. :wink:
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

no to vizera pekne,len ked som sa tak zamyslel nad tym,tak by ma cc-cko vyslo lacnejsie.Tak neviem ci sa do tohto pustim.
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Domaca Vyroba Podvozku

Nevim jak cc-cko ale možná scx-10,ale když si pečteš forum kde sou oba tak budeš vědět víc.Karoserii si můžeš udělat už svojí.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

Re: Domaca Vyroba Podvozku

no ale ten scx je skor crawler nie?a to ja moc nemusim ja som na expedicie.
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Když použiješ nápravy z SCX, tak vůbec nic nezkazíš, právě naopak. SCX není crawler, to je AX . i když nápravy používají stejný. Rozdíl mezi nimi je právě v tom zbytku podvozku, ne v nápravách. Taky jsem si chtěl začít stavět auto sám, ale po chvilce počítání jsem byl skoro na ceně kitu SCX 10 , a to sem měl spočítaný jen nápravy, disky a gumky, a matroš na linky. Neměl jsem převodovku, kastli, prostě skoro nic. Ani matroš na stavbu šasi. Proto jsem objednal komplet SCX, a upravuju si ho k obrazu svému :) Nechci tě přemlouvat, ať koupíš komplet šasi, ale u mě rozhodly finance.... :) Hodně zdaru, a těším se na fotky
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Domaca vyroba modelu

SCX-10 je na expedice,AX-10 je crawler.Podivej na scale projekty a uvidíš.Ve skutečnosti je to jedno můžeš použít jenom díly a rám udělat svůj.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

Re: Domaca vyroba modelu

tak s tymi financiami mas pravdu,tak ja neviem uvidim ako na tom budem a dam vediet ako som sa rozhodol,ale aj cc-01 sa mi zapacilo,je to pristupne financne a upravy riadne urobit a bude to fajne,ale niesom pevne rozhodnuty.
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Jj, CCčko je cenově dostupný, ale nemá takovou průchodnost terénem jako SCX. Ale to už je otázka individuality a toho , co kdo vlastně hledá a chce :) Čistě můj názor je, že CCčko je dobrý tak do začátku, moc úprav se na něm neudělá, SCX a tomu podobný podvozky jsou mnohem, MNOHEM tvárnější co se týče úprav a přestaveb :)
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

no mas prabdu ja som zaciatocnik,a take dake prdítko by mi sadlo,dake upravy porobim a casom kupim nieco lepsietak asi sa pustim do toho cc-cka.
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Dělej jak myslíš, ale kupovat 2 auta mi přijde zbytečný. Já osobně bych koupil SCX, a to ti chvíli vystačí v úplným základu. A časem se pustíš do úprav, a ve výsledku tě to vyjde levněji, než teď kupovat CC, a pak něco lepšího.... A věř mi, že budeš překvapenej, co to vyjede :)
Uživatelský avatar
012Roman_0
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 20.01.2010 0:00

mozno mas pravdu,ale momentalne si to nemozem dovolit z dovodu lebo no mam 14 rokov 8) a penazi moc neni tak na cc by som nahrabal a na par uprav.
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

012Roman_0 píše:no mas prabdu ja som zaciatocnik,a take dake prdítko by mi sadlo,dake upravy porobim a casom kupim nieco lepsietak asi sa pustim do toho cc-cka.
cc-01 je dobry ale nemá rádo silné motory :mrgreen: a o průchodnost terénem zase tolik nejde, realná auta taky neprojedou vše 8) mě osobně se jako podvozek více líbí cc-01, už jenom kvůli šířce náprav.

Zpět na „Rámy, podvozky a kastle“