1mck
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 26.10.2018 20:31

Auto pro kluka

Ahoj, malý furt mluví o terénním autě, že by si přál od Ježíška, tak mu chci udělat radost a nechci kupovat vyloženě šunt za 5 stovek.. Už tu jedno takové KO je..

Ale na druhou stranu je malý (4.5) a má mladšího bráchu ničitele, který se prostě nedá nonstop uhlídat :)..

Takže - poohlížím se po odolném, terénním autě (styl buggy, monster, ale i klasický offroad s většími koly), 4x4, které vydrží jezdit aspoň nějakou dobu na nabití a né že po deseti minutách bude KO. Může to být i zachovalý kousek od modeláře, který se něčeho zbavuje, ale aby to vypadalo jako nové :).. Nicméně jde o auto pro malého kluka, takže profi modely nepřipadají v úvahu. Měřítko nehraje roli.. Co říkáte na něco podobného?

Jezdil jsem chvilku onroad závody, ale je už to doba a měl jsem v tom trochu jiné peníze, teď se dívám po "levné kvalitě" pro malého kluka..

Díky.
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Auto pro kluka

A co koupit něco pořádného.?

Koupit to jakoby pro tatínka aby maminka kluka nenadavala,že to je drahé a pak synkovi to občas to jako model půjčit synkovi.
Info pro rejpaly pišu záměrně pro otce a půjčovat synkovi.

Počítat to jako kvalitní investici do budoucna i když to je jen model a časem pujde s cenou dolu.
Není to nic z uvedeného (styl buggy, monster, ale i klasický offroad s většími koly),stejně časem na model pár kol přibude tak koupit zrovna vícekolku. :mrgreen:

Kolega Hanys prodává super stroj. :mrgreen: Sice to nebude nic levného ale za zvážení to stojí.

inzerát č. 867240
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/867240/

Tatra T815-7 nosič kontejnerů 1:10
RC modely › bojová technika
Tatra T815-7 nosič kontejnerů 1:10Prodám model tatra T815-7 8x8 nosič kontejnerů v měřítku 1:10.
K pohonu modelu slouží Turnigy TrackStar 1/8th Sensored Brushless Motor 1900KV, aku je tříčlánek Lipo.
Dvoustupňová převodovka a dále přiřaditelný náhon hydraulického čerpadla.
Hydraulika ovládá přední radlici, zvedání a výsuv ramene kontejneru. Model má velmi dobrou průchodnost terénem a vysokou stoupavost.
Odkaz na video:
https:// youtu.be/ lctcOFkFv2c? t=89
https://www. youtube.com/ watch?v= xD27OhSzh0U
Odkaz zkopírovat a smazat mezery.
Cena na dotaz.
Cena: 1 Kč
e-mail: rctruckercom@seznam.cz
region: Jihomoravský kraj
změněno: 25.10.2018 20:37, inzerát č. 867240
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Auto pro kluka

No to zeda nic levneho nebude....kdyz mu jeste pred dokončením nabizel borec pytel penez a Martin neprodal.... Nejsem si jisty, jestli je to zrovna jako investice nejlepsi, ale urcite si to ppdrzi cenu lip, jak nejaky levny monster....
Super vychytany ojedinělý model....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Auto pro kluka

Souhlasím s tím, že ten model bude cenu držet než nějaký monstr...ještě bych doplnil TRX-4 do kterých je poblázněných dost modelářů a za nějakou dobu je budou pod cenou prodávat,protože China vymyslí lepší model.

Věřím, že bude o hodně dražší model než ty co Tatra modely co lítáji občas po internetu v cenách 30-50 000,-, které proti tomuhle modelu přímo od Hanyse bude v jiné cenové relaci a kvalitě.
Což je vidět z videa.

Ale když to jeho syna chytne tak bude po nějakém offu chtít truck a tady by to měl pri jednom.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Auto pro kluka

Nějak jsem nepochopil Maxovu reakci ....... potřebujete koupit novou ledničku ..... kupte si náš nový ohraňovací lis s tlakem 58tun - je to skvělá investice do budoucna ........ asi tak
1mck tak nějak ví co děti chtějí ..... musí to lítat jako šus , skákat a dělat kotrmelce na nějakou hydraulickou radlici po hodině házej bobek ...... koukni po něčem ve stylu short Traxasu TQ a jeho klonů v 18tině , víc to vydrží drsné dětské zacházení než tahle čína .....
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
pavelmuller1960
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 25.04.2010 0:00
Bydliště: Tynistě n O

Re: Auto pro kluka

Maxi také nerozumím tvému příspěvku .doporučuješ super model někomu kdo chce začít :-p ,píšeš hodně ale ještě jsem tě na žádné expedici nepotkal a to už jezdím 8 let :-p
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Auto pro kluka

Když jsem na akci tak se mám ke komu hlásit?
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Auto pro kluka

Ahoj už jsem to zde několikrát psal tak to napíši ještě jednou.

Určitě je spousta dobrých podvozku ale nejdůležitější je tvá osobní volba.
Osobně ti doporučím axial scx 10 a je jedno zda koupíš starou jedničku nebo novou dvojku vždy to bude slušný základ který můžeš upravovat přestavovat a tunit dále není špatný G-made a spousta dalších . Nejspíše se zase najde nějaký oponent, ale tohle je můj názor ale rozhodnutí budou vždy jen a jen na tobě.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Auto pro kluka

Souhlasím Monty.

Já mám starou Tamiya CC a Whelly Kinga. Kinga mám oblíbeného kvůli dobrým nápravám. Diferenciály v nich hodně vydrží.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Auto pro kluka

Ještě si dovolím poznámku ohledně kastlí, Axial je multifunkční podvozek se kterým se dobře hraje prostou výměnou linků. Tudíž je vhodný pro jakoukoliv karoserii . Pokud nechceš utrácet a máš torchu štěstí da se sehnat i dingo kastle kolem 400 kč a když si pohraješ máš boudu epesrades. Bohužel ne každý má ty koule vzít zalamovak kousek psh a tvořit. Bohužel už je spousta takových co kastle jen kupují a jediné jejich dílo je tam zabudovat světelný modul.
Tim nikoho neshazuji jen říkám že každý stráví desítky hodin na netu a pak nic, ale postup mají nastudovaný do detailu.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Auto pro kluka

Mr-Monty píše:........ne každý má ty koule vzít zalamovak kousek psh a tvořit. Bohužel už je spousta takových co kastle jen kupují a jediné jejich dílo je tam zabudovat světelný modul......říkám že každý stráví desítky hodin na netu a pak nic, ale postup mají nastudovaný do detailu.


Souhlasím kolego s timto vyjádřením. :OK:
Jsem rád, že jsi to kolego napsal a že obdobný názor sdílí i jiný modelář. :FINE:

Přesně za toto co je uvedeno v citaci jsem byl v minulosti na jiném foru kamenován rádoby modeláři co vše jen kupují na internetu. Lezl jeden druhému do zadele a jeden druhému pochleboval jak ten druhej je lepší.

Na tomto fóru mi bylo to samé před několika měsíci vyčteno to samé.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
1mck
Nově příchozí
Příspěvky: 8
Registrován: 26.10.2018 20:31

Re: Auto pro kluka

Rotruck - přesně tak! Díky, že chápeš dětské potřeby, malý je technický tip, radlice by se mu líbila, ale když auto poletí, bude kolem lítat listí, tráva, písek a pak se vybourá, to ho jistě zabaví více (i mě :-D)..

Monty taky díky za věcné příspěvky.

A taky ostatním díky, kteří pochopili situaci a nedoporučují mi profi model za cenu auta pro malého raracha ;).
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Auto pro kluka

Max píše:
Mr-Monty píše:........ne každý má ty koule vzít zalamovak kousek psh a tvořit. Bohužel už je spousta takových co kastle jen kupují a jediné jejich dílo je tam zabudovat světelný modul......říkám že každý stráví desítky hodin na netu a pak nic, ale postup mají nastudovaný do detailu.


Souhlasím kolego s timto vyjádřením. :OK:
Jsem rád, že jsi to kolego napsal a že obdobný názor sdílí i jiný modelář. :FINE:

Přesně za toto co je uvedeno v citaci jsem byl v minulosti na jiném foru kamenován rádoby modeláři co vše jen kupují na internetu. Lezl jeden druhému do zadele a jeden druhému pochleboval jak ten druhej je lepší.

Na tomto fóru mi bylo to samé před několika měsíci vyčteno to samé.


Noví kamarádi? :-D :-D :-D Než se potkáte osobně... :-D :-D :-D
Ale to vlastně, podle výše psaného, nehrozí....

Nicméně. Kolega asi hledá nějaký himoto, kolem 5000, co bude, jak píše, rozhazovat pisek, listí, hlínu... A to s scx10 určitě nebude....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Auto pro kluka

Tazatel si projde bazar modelu a nebo mu někdo něco nabídne pro syna. O tom si myslím nemá cenu se bavit. Sám si tazatel vybere co chce koupit pro syna.
......
Jsem čekal kdy kolego napíšeš nějakou jobovku.
Já se nepotřebují s nikým kamarádit a za kýmkoliv jezdit na expedice.
Nemám to zapotřebí.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Auto pro kluka

:-D :-D :-D

Hele v RC autech je toho straaasne moc. Rychle, pomalu, draho, levne, dlouho bez poruchy nebo par minut a zklamani. Vsechno mame.
Tady se ptas na foru, kde to jezdi vicemene pomalu.

Scx 10 bazar super, ale jezdi to pomalu a kdyz neco servisujes musis se do toho trochu ponorit a stoji to vzdycky treba petikilo. Novy SCX 10 II je treba 10k+ . A porad jezdi pomalu.



.. ti ukazu low price pristup

Treba tohle

http://www.eelektronika.cz/87-hbx-6518-monster-bonzer-cross-tiger.html

Kdyz se podivas po bazaru a po cene nahradnich dilu, tak te opravy stoji desitky kc az par stovek korun kdyz si to treba omylem prejedes autem.. Fakt.
Potrebujes 2S LiPo baterii a klidne zakladni nabijecku aby to jelo normalne a nejaka vysilacka s krutou antenou je v baleni taky.

Je to 4x4 a pojede to svizne, bude se prasit, hazet kaminky, muze to skakat, hazet kotrmelce, presto to celkem vydrzi a nahradni dily za hubicku a vsude. Ten podvozek je stara vykradacka snad nejaky tamiye, je to hodne rozsireny..

A furt to bude stat i s tou baterkou min, nez stary bazarovy SCX bez baterky :FINE: a bez kol :-D :FINE:

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“