Vojdin
Nově příchozí
Příspěvky: 3
Registrován: 02.01.2014 16:54

Expedice s short course?

Zdravim vsechny. Chtěl bych se zeptat jestli mi hrablo, a nebo je muj napad zajimavej a uskutecnitelnej.. Zamiloval jsem se do auta BJ Baldwina ( https://www.youtube.com/watch?v=Mmh-ew1swD4 ), ale zaroven se mi libej expedice a scale.. Nechci short course, buggy, nebo truggy protoze me nebavi "smyk sem, smyk tam, skok.." a nechci ani nejakej scx nebo cc-01 vsechny ty auta mi pridou hrozne podobny a ja se chci vydat svoji vlastni cestou, tak sem si rikal postavit neco na styl yetiho od axika jen pomalejsi a vyssi aby dokazaj i nejakej ten expe crawl, karoserii bud short course nebo ford raptor mi pride dobra.. a trochu me inspirovalo tohle forko http://www.rccrawler.com/forum/non-craw ... truck.html .. zacal bych asi koupi detonatoru.. na bazaru se da sehnat za 2 000,- a pouzit z nej predek a zbytek dodelat rucne nebo dokoupit, protoze co sem koukal jen na predni napravu na nahradni dily stalo by me to +- jako cely auto... tak piste svy nazory :-) diky
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Expedice s short course?

Cau... Tak kdyz se tak ptas tak za me ti spis hrablo :-D :CIAO:
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Expedice s short course?

Mno co k tomu říct. Jestli se chceš vydat tímhle směrem budeš mít asi největší hoňku sehnat polonápravu a tuhou nápravu, které budou mít stejný převod.
Za mě jako proč né. Představivosti se meze nekladou.
Jestli se ti podaří sehnat kompatibilní nápravy, dej pls vědět, docela by mě zajímaly.
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Expedice s short course?

ale vypadá to super. nápravy můžeš použít jaký chceš, jan musíš použít mezinápravový diferenciál, jak to má v tom vlákně.
Za mně do toho, souhlas s Mírou, hráblo ti, ale v tom dobrým slova smyslu :FINE:
Asi bych koupil nějakou buggy 1:8 a z ní použil předek a ten diferák. Pokud už koupíš elektro, máš vyřešen i pohon :YOP:
Na zadek axial, třeba z Wrajta. A s boudou raptora to bude moc pěkná kára, jen nevím jak s těma expedicema :BYE:
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „NON-Scale projekty“