Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

Hybrid Leo-X

Taxem se do toho nakonec pustil, zatim resim pohon... z puvodni prevodovky mam predlohove kolecko nalepeny na hridelce a vytazeny ven, pres kardan do redukcni prevodovky 4,5:1 s tristovkou na 6V. jako kardan sem pouzil spojky pro lodni hridele od MPJet je tam toho kardanu teda trochu plno holt je to smejd mrnavej :-) az prijdou nejaky dalsi prachy tak bude na seznamu rizeni, chce to hodne maly servo abych se tam okolo toho motoru nejak vymotal. jeste budu predelavat ram aby pokracoval az nad predni napravu abych mel za co chytit tlumice. Par fotek HyyyR: http://blizzardik.rajce.idnes.cz/Minifoot/ Blizz
CF-100 DoubleCab Truggy, SCX-10
Mad Force bez motoru
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jo to vypada zajimave. Jaka na tom pak bude budka ?
Obrázek
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

Budka na tom bude ta z mini losiny jak je na fotkach, zrovna laboruju s osvetlenim a plachtou na tu korbicku vzadu. Blizz
CF-100 DoubleCab Truggy, SCX-10
Mad Force bez motoru
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Jéé ta má ale pěkný uši ..:)
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Vypadá to perfektně. Světla je prima volba, ale na tu plachtu bych se asi vyprdnul. Každopádně je to tvé auto a tvá rozhodnutí. Jináč super.
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

Ty krasny usaty svetla budou vybrouseny a v nich 10mm ledky, na predku nevim jestli se drzet tech naznacenejch svetel nebo udelat konzoli jako to meli treba stary auta - oddeleny svetla vedle kapoty.
Carlos: s tou plachtou nevim, zkusim si vystrihnout z papiru prototyp a uvidim, chtel bych to dotahnout aby to aspon na prvni pohled dejchlo na cloveka expedicni povahu a to ty vetraky vzadu....... :-D Blizzz
CF-100 DoubleCab Truggy, SCX-10
Mad Force bez motoru
Uživatelský avatar
Marty
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 04.03.2010 0:00
Bydliště: Šitbořice

Paráda, mě se to hrozně líbí, ale ne jako expediční ale http://www.youtube.com/watch?v=51A3zA29 ... re=related
Vypadá to skoro stejně :tleskam:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Aha,
netušil jsem, že to má být expediční kára.
První co mě napadlo bylo přesně to samé co Martyho.
No i tak to bude určitě pecka.
Uživatelský avatar
HONHA
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07.01.2010 0:00
Bydliště: Pátek u Poděbrad

Mám naprosto stejný názor jako Marty,jako oxpediční auto si to představit neumim,ale jako tydle formule je to parádní. ;-)
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

Asi by bylo lepsi smerovat to do ty formule ale na tomdle autu me strasne bavi delat tak zkusim to expedicitko :-) dneska pri trose casu vznikl ram nad predni napravu, jeste se bude trochu pilovat aby vzniklo trochu vic mista pro krizeni napravy. A dale naznak navijacku ze serva - bude samozrejme uchyceny i vepredu je to jenom ukazka kde by tak mohl byt. Jestli se mi uvolni vecer bude se pokracovat na drzaku motoru s prevodovkou, kastle pujde niz a zkusim blatniky. Na konci alba je par fotek http://blizzardik.rajce.idnes.cz/Minifoot/ Blizz
CF-100 DoubleCab Truggy, SCX-10
Mad Force bez motoru

Zpět na „NON-Scale projekty“