Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Buggy z Krnova

Dlouho se my doma válely díly na buggynu tak jsem se pustil do stavby zatím jsem na začátku této dlouhé cesty tak snad dojdu uzpěšně nakonec
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Buggy z Krnova

:-p Já Ti teda do toho nechci kecat....a možná to i víš,ale......jestli se chystáš jezdit buggy,tak ani tam není bodování až do konce startovního pole!Na to pozor!!! :BYE:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Buggy z Krnova

Fuj, to nebylo hezký :-( to by Mirek Dušín nikdy neudělal :NO:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Buggy z Krnova

Mirek duším nemluvil ani sprostě :wink: Ano na závody to skutečně nemám někdo je závodník a někdo zase modelář pokud se ti něco nezdá tak si to můžeme vyříkat ale raději v Pm :-I
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Buggy z Krnova

Frenky, nic ve zlém :-( , ale pokakal sis to sám, teď se smiř, že si tě budou chvíli dobírat ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Buggy z Krnova

Od tebe to beru ty jsi už něco dokázal postavit ale lidi co tahají modely z krabice a vrcholem jejich modelářského umu je nastříkáni leksanky na něco takového nemají právo a já jimi pohrdám a teď zase čekám něco konstruktivního jako doteď :BYE:
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Buggy z Krnova

Dnešní svátek práce jsem využil k práci na mé buggy není toho moc protože my došel materiál je to zajímavé jasně si vzpomínám že jsem koupil pět metrů drátu. :twisted:
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Petan.22
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 22.10.2012 18:50

Re: Buggy z Krnova

sem zvědavej jak to dopadne, jen tak dál .. mám něco takového rozestavěného taky :OK:
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Buggy z Krnova

Já taky za chvíli jedu pro další čtyři metry drátu tak snad už to bude stačit :twisted:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Buggy z Krnova

Vypadá to dobře. Myslím ale, že nejen mě by zajímalo, co tam plánuješ za nápravy. Ramena, náprava? Popsat co to vůbec bude :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Buggy z Krnova

Díky Lee od tebe si uznání opravdu vážím abych pravdu řek tak do toho dávám zbytky co se my válí po pokoji nápravy z truggy royal flash nic speš jediné co mně u toho pájení štve že se to všecno pořád kroutí a já do toho musím pořád bušit kladivem abych to aspoň trochu vyrovnal nemáš nějaký tip jak tomu zamezit :?:
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Buggy z Krnova

Dilatací. Teplem se kovy roztahujou. Takže když vím, že budu k jednomu kusu drátu vařit další 4 na různý místa, tak ten kus uříznu třeba o 1mm kratší. Ale spíš to musíš už mít v rukou .Pak víš co a jak. Hlavně nesmíš mít v tý kleci žádný pnutí. (tzn. že musíš mít přesně úhly drátů a né je svařit na konci a pod tlakem je nějak ohnout, držet a svařit na druhým konci. Protože pokud budeš vařit jinde a roztavíš nějakej spoj, do kterýho už jde část toho pnutí, tak se ti to celý pohne a rozjede. Musíš s tím vším počítat a dělat vše co nejpřesněji.

Nicméně to vypadá fakt dobře, mám rád tyhle stavby od píky. Držim palce do dalšího postupu :)

Nějaký ukázky ode mně, jak vařím :)

Obrázek
Obrázek
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Buggy z Krnova

Jo to byla moje první chyba někdy jsem skutečně udělal dráty hodně na těsno a pak se to prohlo na to si už dávám bacha ještě se mám hodně co učit ale až na pár nárazníků na mém jeepu jsem nic nepájel tak další projekt už bude určitě lepší.Jinak všechno podkládám itongem stejně jako ty stává se ti že někdy roztavíš ten itiog nebo to je další chyba kterou dělám jen já?
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Buggy z Krnova

Ytong se neroztavý. Odolává žáru, jen se pak začne drolit a občas se mi borax "přilepí" i s materiálem k ytongu a vytrhnu ho. Ale jinak dobře odráží teplo, takže menší spotřeba plynu :)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Buggy z Krnova

No já mám o dost silnější plamen než ty něco přes dvě KW a skutešně itong obšas bublá mění se ve sklo :-D

Zpět na „NON-Scale projekty“