Nick-xvs
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 19.10.2013 19:32
Bydliště: Borovany (ČB)

Přestavba CC-01 na Baja

Ahoj jsem tu nový a chtěl bych se trochu představit. Jmenuji se Milan, jsem z Českých Budějovic. S autama jsem začínal asi před 8 lety. Ale stále jsem si chtěl postavit něco úplně od píky jak se říká. Náhodou jsem se dostal k plánu na polský remorkér a bylo rozhodnuto... Po několikaleté odstávce tohoto podvozku (láska k lodím holt zvítězila) kdy jsem střídavě uvažoval o jeho prodeji, jsem se rozhodl že ho opět opráším.

Vždycky se mi líbili závody Baja 1000, a tak mě napadlo zdali někdo zkoušel takovouto přestavbu tohoto podvozku. Chtěl bych se zeptat jestli bych například musel přední ramena prodloužit doma na koleně nebo pasujou z jiných tipů podvozků. A jak by se dalo vyřešit rozšíření zadní nápravy? Řezal se mi do ní nechce a udělat nějaké rozšiřující podložky pod kola mi taky nepřipadá moc štastné řešení protože se obávám ohnutí nebo ulomení osičky...

Doufám že mě neukamenujete a když se nepovede tak to překopu na expedici o tom tu je spousta informací a je to jistota. Děkuji za jakékoli odpovědi, Milan (Nick-xvs)
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Přestavba CC-01 na Baja

ahoj, přestavět jde všechno, jestli do toho chceš investovat nehorázný peníze tak prosím, osobně bych se poohlídnul spíš po jiném typu modelu než tohle přestavovat, vyjde to levnějš
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Nick-xvs
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 19.10.2013 19:32
Bydliště: Borovany (ČB)

Re: Přestavba CC-01 na Baja

Ahoj. tak jsem se konečně dostal na pc. Dostal jsem rozum, nic přestavovat a rozšiřovat nebudu,nemam na to pořebné dílenské vybavení a o penězích nemluvim. zatím jsem jen překopal řízení protože ta vůle mě rozčilovala od samýho začátku. jen bych se chtěl zeptat jak začínáte stavět karoserie? Našel jsem si Chevrolet Blazer který po pár úpravách by měl pasovat snad... jenže vůbec nevím od čeho začít. Tady na diskuzi jsem o tom taky nic nenašel nebo neumím hledat. Děkuji za jakékoli rady
Uživatelský avatar
BAXAN
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 27.04.2011 0:00
Bydliště: Plzen

Re: Přestavba CC-01 na Baja

a to ho chceš stavět uplně od začátku...kdyžtak jsi kup desku PSH a ta jse nechá lepit plastruct bondene nebo toulenem :)
je tu toho dost ve scale projektech... :) :OK: :OK: :OK:
Mex by RC MODELEX/ LAND ROVER DEFENDER 110 (renovace)
TAMIYA TA-01 (škoda fabia,subaru wrx sti, a ještě něco :D)
TAMIYA FF-01 RWD??? :)
my LIVE is RC RALLY... !!! :3
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Přestavba CC-01 na Baja

Kup si boudu z Clod bustera,zkrať zadek,udělej hard top a máš blejzra.Na CCčko pásne max upravíš zadní linky.

http://www.modellbau-seidel.de/index.ph ... lod-Buster

http://www.scale4x4rc.org/forums/showthread.php?t=51770

Obrázek
Nick-xvs
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 19.10.2013 19:32
Bydliště: Borovany (ČB)

Re: Přestavba CC-01 na Baja

Ahoj to vypadá dost dobře. Co to je za materiál? To nebude lexan co? Podle rozměrů co maj uvedeno je rozvor o 5mm větší než na mém podvozku , tak bych do zadních linků ani nemusel zasahovat. Tipuju že ten hard top je ta bouda nad korbu že? Ještě jedna otázka, jak dlouho trvá než to z toho německa dorazí a kolik je poštovný. Děkuju
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Přestavba CC-01 na Baja

Poštovné je 10 euro, někdy pošlou do tří dnů ale čekal jsem také měsíc.
bflmpsvz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Přestavba CC-01 na Baja

Zdar, Kabina je abs plast, hardtop je jak správně říkáš zastřešení korby. Na zbyek ti odpověděl Milan :YOP:

Zpět na „CC-01“