Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

MikeP & Pajero

Taky se mi dostalo do ruky Pajero. Je to fakt hezkej kousek, ale zatim ho odlozim na neurcito.

Chtel jsem zatim jen napsat o mych pokusech s ruznymi pneumatikami, protoze me prisla pod ruku celkem zajimava varianta. K memu prekvapeni nejlepe sedly na pajero gumy velikosti 2.2 a ne 1.9, jak bych cekal. Vsechny oblibene offroad pneu 1.9 jsou na pajero prilis velke a musi se zvednout kastle nebo delat jiny upravy. To se mi nechtelo delat a tak vysledkem hledani na netu byly pneu od proline dirt hawg 2.2 na buggy. Pozor delaji se asi ve trech verzich, tohle je model 1073. Podobny Pajero s "nizkoprofilakama" sem jeste nevidel. Je to trochu amerika, ale je to neokoukany. 8)

Obrázek

Obrázek

Pro porovnani jeste pridavam srovnani nasazenych originalu a mejch prolajnu. Je videt, ze rozmerove jsou skoro stejny, akorat rafky by potrebovaly mensi offset (ja pouzil 2.2 eighshooters taky od Proline).
To by snad nemel byt problem neco najit, nejlepe v duralu, topcad takovy chystal, bohuzel uz sem to dlouho nesledoval.

Obrázek

Nakonec jestev porovnani ruznych gum pouzitelnych na pajero:
Tamiya Highlift
SDI Trail Doctor
Losi Mini Rock Bashers
ProLine DirtHawg (1073)
Tamiya Pajero original

Obrázek

Zkusim nekde sehnat lepsi disky a bude to dokonala varianta :P
Obrázek
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

vypadají zajímavě :D a už si je vyzkoušel v terénu???
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ne, ale sou mekky, mohli by fungovat. Ber to jen jako tip. Ja zatim Pajero moc neresim. Pro srovnani Mini Losi se zdaji byt mekci.
Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

tak to čumim...potřeboval bych nějaký malý, ale funkční pneu Martině na Brouka a tohle vypadá celkem schůdně...nechceš je votestovat na Toyotě a podělit se o poznatky?
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Jednou bych je na Toyotu hodit mohl. Nakonec proc ne. :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Miku, mohl by jsi mi prosím změřit délku mezi předním a zadním podběhem u Pajera? Kastle se mi moc líbí a chtěl bych jí střihnout na CR01ičku. Jen nevím, zda by se na to vešla. Je mi jasné, že to bude chtít nějaké úpravy, ale nechtělo by se mi nějak moc zasahovat do kastle. Díky

Zpět na „CC-01“