Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

LR Discovery III - ExTouareg z Holešovic

Chtel bych vam predstavit dvojce meho Wranglera, je to Volkswagen Touareg na CC-01, byl koupen spolecne s Jeepem loni v cervenci.. Aby bylo jasno, neni to moje auto, je mladsi segry a ja se staram o to aby fungovalo jak ma.. Segra nechtela modrou barvu s polepama redbullu, ze pry radsi neo vyraznejsiho a dvoubarevnyho, tak sem skaknul do MPM pro oranzadu a pouzil zbytek cerny, trochu si pohral s maskovanim a vzniklo z toho toto..

Stav - srpen 2009

Obrázek

Pak prisly na radu prvni polepy..

Obrázek

Soucasny stav..

Obrázek

S puvodnim motorem to lita celkem svizne.. 8)

Obrázek

Obrázek

No, uprav ma Touaregovy moc neni, je zatim komplet na kulickovych loziscich, ma kovovy rizeni od GPM, ma udelany podbehy (prace Droxy), pred Vanocema prisly novy disky - puvodem z Carrery GT.. :lol: A na jare novy gumky - Rock Bashery od Losi.. 8) Motor je puvodni, ze stavebnice ale planuje se Integy 65T, regl klasika TEU 101 a radio a servo od Hitecu a planuje se naky to 10ti az 16ti kilovy..

Nyni je mym ukolem sehnat "pevnou" kastli, segra vyslovila prani, ze by chtela Discoveryho, takze pokud se nekomu nakej vali doma, dejte vedet, muze byt i v horsim stavu - ja si s tim nak pohraju.. :wink:

Jinak tady sem dal dohromady par fotosek s Touaregem.. :arrow: http://kubamynar.rajce.idnes.cz/Volkswa ... reg_CC-01/
Naposledy upravil(a) Kuba93 dne 22.09.2010 19:10, celkem upraveno 1 x.
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Podstříkni celou kastli ještě bílou, barvy pak vyniknou, a oraznova nebude prusvitna :) jinak kombinaci oranzova/cerna ja muzu :) http://pajovo.rajce.idnes.cz/kastlicka_ ... MG2844.JPG
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tak se mi konecne po dlouhym shaneni povedlo sehnat kastli na druhe CC.. Jak je jiz z nazvu patrne, je to Land Roved Discovery III.. Mam ji od Sokolci a jsem pokud vim uz treti majitel a kastle podle toho i vypada - ma skrabance, misty je popraskana, nektery casti jsou vylomeny.. Ale rekl bych, ze nic co by se nedalo opravit.. :-)

Stav ve kterem se ke me dostala..

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jentak nasucho polozena na CC - bude treba prodlouzit cca o 2 cm - to by ale nemel byt problem.. :-)

Obrázek

Vcera vecer jsem kasli komplet odstrojil, bohuzel predchozi majitele nektere casti prilepili vterinakem a nejdou dolu - velke stresni okno a jedno ze zadnich svetel..

Obrázek

Obrázek

Jinak prodlouzeni podvozku je jiz vymsleno :
- novy ctyrlink dozadu - M3 zavitvka a ALU trubky, kloubky a cepy Tamiya (na Jeepu je mam vic jak pul roku a OK a navic je mam doma tak neni co resit)

- nove spodni i horni drzaky zadnich tlumicu - 2mm ALU profil

- kardan - jako na Jeepu - kombinace Axial + Traxxas s jednim nastavovanym dilem pac bude mit cca 18 cm na dylku.. :-D

Vsechny fotky jsou a budou pridavany sem.. :arrow: http://kubamynar.rajce.idnes.cz/Land_Ro ... iya_CC-01/

Dalsi postup prijde casem.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Stenly
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2036
Registrován: 30.10.2009 0:00
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele: WWW

Blahopřeju k nový kastli a at se daří :SUPER:
___TATRA POWER____
Tatra T815-7 8x8(plány od Hanyse)
........T813 8x8-kolos
FPV Freestyle / Martian II
---- "létající GoPro" Split Pearl
Tamiya Buggy Champ 1979
-
FOTO: http://stenlyjirec.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

málem byla moje ale vzpoměl si a já se musel otočit a vrátit. Jsem zvědav na práce a výsledek :OK:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Teprv ted mi doslo proc jsi ji jeste na Sokolci pri odjezdu tak peclive zabalil do ty textilie... :-D Kdybych pri hledani klici nevidel ty urvany dvere v batohu, tak nevim kdy bych si vzpomnel.. :-D

Jinak diky za podporu panove, budu se snazit.. :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Škoda Tuarega, barevná kombinace :tleskam: a ty nálepky to pěkně dokreslujou. Ny tvým Discovery vidím poprvé, jak plastová kastle rezne :lol: Ty disky vypadají docela dobře a budou slušet i Discovery.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

No evidentně budeš mít co dělat :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

když se tak koukám na tvého JEEPa , tak se nebojím že bys z toho neudělal auto, určitě to bude pěkný :tleskam:
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Teda Kubo máš se co činit.
Kdyby tě popadala trudomyslnost tak tu mám kus PSH, že by si začal tu kastli dělat od začátku :-D
Možná by některý díly byly jednodušší :-D než to tesat z toho vteřiňáku

Každopádně držím palce
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

To vite.. To mam na dlouhy zimni vecery v novy dilne (ktera ale este neni uplne hotova..) :lol:

Ad Touareg.. Touareg se vrati.. :twisted: Casem bych pod nej chtel prekopat nakou Tamiyackou buggy.. Asi TA-0X s novym, notne prodlouzenym hlinikovym platem.. :twisted: Uvidime, to bude za hodne dlouho.. :wink:

Ad PSH - Neco jeste mam, kdyztak dam vedet.. :wink:

Ad rez.. Premyslel sem proc je to orezly.. Jediny co me napadlo bylo, ze tam Wranglik predtim mel navijak a zrezlo to od ty rolny.. Jinak nevim..
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Hodně štěstí Kubo, trochu mi to připomíná transplantaci Defa na CCčko, to byl taky pěknej vopruz, ale já měl tu kastli alespoň novou, takže o práci míň... avšak ty seš kluk šikovná a ty to zvládneš že!?
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

No ja se vam tedy priznam.......kastle semnou zazila mnoho jak jste jiz videly...orezle je to ot te rolny jak pise kuba pac v zime se me nechtel kupovat zadny naraznik k ramu ,tak sem proste ten navijak pridal ke kastli.... no a jak mnozi vy jak ja vidim vodu hned vni sem vubec kdyz mam z auta ponorku ......jinak kastli sem uz dostal malinko ale opravdu malinko ponicenou pouze predni naraznik jak tam je to zluty tam byla dira od Glucka ketrou udelal na jestedu,ale co kastle neni nejdrazsi....a ja letos diky aususoj promin, ale pise se to lip pac tady pak 10 minut premyslim jaky to mas aushaus nebo auhaus proste a jednuduse nebudu nad tim premyslet...ausus mi tedy pomohl k nove kastli kterou sem koupil na aukru za 600kc s postou takze krasna cena akorade ze ji mam cervenou,ale paradni, ale bohuzel se mi pomalu take rozpada.....jak mile se kastle disca rozpadne tak sem se rozhodl koupit Defendra D90 pac to auto se mi moc libi je to paradni......tim odeme vse.... :-D jinak kubo super jak si to rozdal jinak jeste stim vterinakem to byla moje nejlepsi vec proste co nedrzi drzet bude a poradne :SUPER: :SUPER: :-D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Prostě putovní (=expediční) kastle, no :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
KnightRider
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 31.08.2009 0:00
Bydliště: Rumburk

Drzim palce,sam jsem majitelem Dicsa :tleskam:
Kamil 1978
SCX Land Rover Disco 3 2,4Ghz
CC-01 Mercedes Benz G55 AMG

Zpět na „CC-01“