Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

mý CCčko...zatim bez boudy...

Vzhledem k tomu, že mě trochu trápila šířka náprav pod Merglem opatřil jsem sobě jetýho Touarega od Tamiye a uvidim co se s tim dá dělat...o průběhu budu informovat...první na řadě je řízení, poňáč to je neuvěřitelný co inženýři u Tamiye předvedli...sice sem tam čekal nějaký ty vůle, ale když sem to viděl...no darmo mluvit...CCčkáři znaj, ostatní neuvěřej:D každopádně rozvor sedí už z výroby, šířka mnohem líp odpovídá kastli, když vyměnim pneu a vrazim tam pomalej motor, nemuselo by to bejt marný...sice to nebude tak schopný jako origo axík, ale toho zas použiju na něco novýho:)
Naposledy upravil(a) Leprasol dne 03.03.2009 21:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Tak to sem zase zvedavej, jak si poradis s touhle predelavkou, zatim vzdycky za 1 :lol:

No a co ten x-trail, snad to nebudes vyhazovat :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

dík...a neboj se...pro x-traila něco vymyslim...dost se mi zamlouvá jeep wrangler...některej ten od nikka nebo new bright...s interierem a tak...ale to se teprv uvidí...a možná by bylo na čase naučit se letovat trubky a udělat mu nějakej ten rám a...a...a tak dál...
jinak k CCčku...zatim sem udělal rozborku...je v solidním stavu, převody vypadaj měněný, takže sou dobrý...zamk sem diferáky a pomalu to zas složim...řešim esi se mám pouštět do 4linku vzadu, nebo nechat tek jak je origo...ale asi ho nakonec vyrobim novej...přecejenom ty táhla mi nejsou moc sympatický...a jinak čerpám z netu info jak nejlíp na to řízení...
Uživatelský avatar
Robert
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 7

Man SX2000 1:10

malé práce na soustruhu, unašeče, spojky, hřídele, nebojte se napsat
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

jojo...tam sem na to koukal...ale zatim to nechám vv seriový podobě, možná s delšíma tlumičema, a uvidim jak se to bude chovat...teď sem trochu zvětšil zdvih přední nápravy...vybrousil sem spodní ramena trochu do hloubky, takže Cčka nenarážej tak brzo...a Cčka sem trochu zbrousil abych umožnil kamenum řízení větší pohyb a rejd...nedělal sem fotky, páč je to celkem jasný jak a kde sem brousil:) prostě tam, kde se to nejdřív vopřelo:)
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

mno tak abych se přiznal, od posledně sem na to ani nešáh, ale mám dobrou omluvu...přišel mi malej crawler od Losi, tak už bádám nad novym rámem a jak to celý poskládat...je to takový mrňavý a všechny šrouby sou M2, takže to bude piplačka, ale snad se to nějak povede...brzo podám víc informací a možná i nějaký foto...
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s timto podvozkem, uvažuji o koupi. :D
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

jakože s CCčkem nebo s Losinkou? No vlastně je to jedno, protože ani s jednim sem eště neujel ani metr:) oba sem hned rozebral a začal na nich dělat pokusy:)
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Leprasol píše:jakože s CCčkem nebo s Losinkou? No vlastně je to jedno, protože ani s jednim sem eště neujel ani metr:) oba sem hned rozebral a začal na nich dělat pokusy:)
:D
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Leprasol píše:jakože s CCčkem nebo s Losinkou? No vlastně je to jedno, protože ani s jednim sem eště neujel ani metr:) oba sem hned rozebral a začal na nich dělat pokusy:)
Myslel jsem to cc-01, tak až budeš mít nějaký zkušenosti tak je sem prosim napiš :)
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

CCčko je dobrej podvozek.Stačí vyřešit rízení a pracuje dobře.Myslím,že s setu s kastlí Pajero je to krásnej model.4-link se dá snadno předělat do hliníku.Jen ty gumy.Projede dost,ale High-lift to není. :D
Mám na něm kastli Defendera(ten co je nahoře vlevo)
Motor tam mám INTEGY 65T.Jede krásně pomalu a potichoučku.Chtělo by to ještě régl s nastavitelnou brzdou.Plánuju novej DSYS.
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

cores píše:CCčko je dobrej podvozek.Stačí vyřešit rízení a pracuje dobře.Myslím,že s setu s kastlí Pajero je to krásnej model.4-link se dá snadno předělat do hliníku.Jen ty gumy.Projede dost,ale High-lift to není. :D
Mám na něm kastli Defendera(ten co je nahoře vlevo)
Motor tam mám INTEGY 65T.Jede krásně pomalu a potichoučku.Chtělo by to ještě régl s nastavitelnou brzdou.Plánuju novej DSYS.
ten defendr vypadá moc dobře :)
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

Rizeni cc-01

Koukam ze tohle tema se resi vsude :D Kazdopadne neni to nic sloziteho pro bohate a line existuje http://www.bauteil1.com/xc_lenkung.htm ...
JA jsem se inspiroval ale zakoupil jsem v OBI vec co se jmenuje kabelová pruchodka mosazna trubka vnitrni prumer 7mm vnejsi M10 zavit po vyriznuti zavitu do dutiny v sasku se krasne zasroubuje a zalepi. Dale dve loziska s flansi 7x4 a pul je hotovo. Pak uz jen stelovaci krouzky vnitrni prumer 4mm ty jsem za tepla natlacil do originalnich pacek a bylo nevypada to tak hezky, ale zatim to funguje :D
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak cc-01 ji kupovat budu, ale nějakou ojetější :lol: :D
Uživatelský avatar
Motor_Home
Uživatel
Příspěvky: 326
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

No tak to by mohla bejt pěkná sestava.
Tamiya Ford F-350 High-Lift
Jun Fac Light Weight chassis
Team Novak Rooster Crawler + Rock Climber 70
Orion (Kokam) Graphite Edition LiPo 3400 mAh/7,4 V
Integy Alloy 5-Spoke Wheel + Rock Crusher X/T 1.9 Tires
Thunder Tiger Digital Servo DS1015

Zpět na „CC-01“