Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Pajero X-Treme

Tak tady chci psát o svém pajeru. Je to takový "vedlejší produkt", hodně z vás ho zahlédlo v sekci scale projekty, kde mám svůj Ford Expedition ... na který jsem z pajera uřezal zadek, samozdřejmě jste pajero všichni oplakávali a ptali se co s ním bude ... tady máte odpověď, něco jsem s ním už provedl ... nemám nějakou předlohu které bych se chtěl držet, takže vždy přijde nějaký nápad a nějak to zpácham :lol: ... moc si tady nechci hrát na krásu, má to byt model do terénu u kterého mi nebude líto že ho někde odřu, popřípadě roztřískám ..


Obrázek

Zadek na fordu:
Obrázek

Dorovnal jsem zadní část po uřezání a zakryl aby to nějak vypadalo ... Vyřezal jsem přední masku a místo ní bude "tahokov", vzal jsem ho ze starých reproduktorů rádia. Dozadu se pokouším udělat nějaký rádoby ochranný rám, bude připevněn přes šrouby M3 do karosérie a na něm siťka,později učitě nějaké další blbosti .... jde to tak pozvolna, času málo, navíc bych chtěl i pokračovat na Expeditionu...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

No a váš názor na věc ? :wink:
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Tu síťku bych tam možná nadával a udělal bych s toho hrazdu pro svetla.
A vyřezal bych okno dozadu s kabiny.
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

No mě se to líbí.Jak Ford Tak Pajero.Uvidíme jak to bude vypadat po nástřiku a na podvozku, ale zatím paráda. Dobrá je i přední maska :lol: U mě zatím palec nahoru.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Filip píše:Tu síťku bych tam možná nadával a udělal bych s toho hrazdu pro svetla.
A vyřezal bych okno dozadu s kabiny.


Časem bude možná i okno dozadu, dělal jsem to aby to bylo rychle hotové, nemám s čím jezdit .. do budoucna si s tím určitě budu ještě hrát více :wink:

RomanSori píše:No mě se to líbí.Jak Ford Tak Pajero.Uvidíme jak to bude vypadat po nástřiku a na podvozku, ale zatím paráda. Dobrá je i přední maska :lol: U mě zatím palec nahoru.


Nástřik zatím vázne, není barva, uvažoval jsem že to necham prozatím v tom plniči, ale ono to není moc hezké :roll:
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

předek výbornej čéče ... zadek taky :) ať se ti daří ... sem zvědav jak budeš pokračovat :tleskam:
Uživatelský avatar
NARCOS
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 16.10.2009 0:00
Bydliště: Viničné Šumice

jo jo ten predej je suprovej i lepsi nez co tam bylo ze ? je to fakt pekny :tleskam:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Není to špatný... pro začátek :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Ta přední maska je SUPER!!!! :tleskam:
Uživatelský avatar
HONHA
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07.01.2010 0:00
Bydliště: Pátek u Poděbrad

Tak to vypadá moc pěkně,hlavně ta maska vypadá dobře. To okno by se tam vyjímalo,ale jinak :tleskam:
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Dnes jsem s tím opět trochu pohnul, auto jsem nastříkal ... bílá barva zrovna proto, že jsem ji jako jedinou doma měl v potřebnem množství a nechtěl jsem dávat do auta další peníze ... sice to nejsou závratné částky, ale řekl jsem si že tohle auto bude prostě "za málo peněz, hodně muziky" a hlavně rychle ať mám s čím jezdit ...

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak jsem si řekl že bude auto bílé + černé doplňky (a ještě asi fendery) a později nějaké samolepky ve stylu trial závodů ....

Obrázek

Taky jsem našrouboval rám, síťka ještě není připevněna, ale mělo by na ní ležet rezervní kolo ....

A jsou tu ještě 2 věci o kterých jsem nepsal ale bystré oko zkušeného modeláře co zná pajero to určitě pozná, zkuste hádat ? :P
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Pajero neznám, ale zdá se mi že máš trochu zvedlou kastli a že máš uřízlou tu cihlu vepředu na šásku, vypadá to scaleověji.
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Sice máš pravdu předek byl řízlý a nahrazen něčim jiným, a kastle je možna taky výše, než original, ale já myslel uplně něco jiného .... týk se to jen karoserie .. né podvozku :lol:

tady detail toho předku:
Obrázek
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

nějakej divnej (ne ošklivej) nárazník? všiml jsem si toho už předtím, ale mysle jsem že je to origo :|
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
NARCOS
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 16.10.2009 0:00
Bydliště: Viničné Šumice

uprava ? no nevipada to ale misto chromovanyho naraniku mas stribtnej a nemas tam pridavny lampy mocna kus blikgru je osmirglovany ale vic nevim
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

nene ... naraznik je divně origo :P ... tak trochu napovím že nejlíp je ta jedna věc vidět na druhé fotce v laku 8)

Zpět na „CC-01“