Xmanek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 31.12.2009 0:00

Pajo z opavy "Zrozeni noveho paja"

Tak panove kdyz tady si procitam a koukam na ty vase mazlicky tak sem se rozhodl ze sem taky dam toho sveho jeste je ve vystavbe a porad probihaji upravy ale je malo casu tak to jde pomalinku.
Jo a jeste jedna vec veskere cerne veci na aute sou strikane zadne malovani klik steteckem je to nastrikano cernym sprejem a pak prekryto paskou a pak bilym jak je to na foto.


sem zvedav na vase nazory

ps: vim ze to neni scale ( doufam ze ale bude ) :lol: :lol: :lol:

foto zde :

uplny zacatek a postup stavby: http://xmanek.rajce.idnes.cz/Zrozeni_noveho_pajera/

prvni velkdy test ujeta vzdalenost 6KM : http://xmanek.rajce.idnes.cz/9.6.2010_h ... prochazka/
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Pěkné provedení. To je nějaká jiná kastle, nebo je tak náročně upravená?

Jinak:

Práce s lakem: 2-
Práce s LED: 1
Práce s fotoaparátem: 4
Manželka: 1- (za to světlo) :-)
Xmanek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 31.12.2009 0:00

diky za ohonoceni

1, ne je to jina karoserie tak upravene to neni

2. je to focene mobilem takze aspon neco lepsi nez nic :lol:

3, a jinac ja sem zene rikal ze to tam bude takove makove ale holt ona ma sovoji hlavu ze :lol: :lol: :lol: :lol:

a k tomu laku jak sem to zastriknul bezbarvym tak to trosku na zadni casti "trosku se to pokrcilo" jako nevim proc a kolem lemu se to trosku rozpilo chhtel sem toho typka kilnout co mi ten lak prodal ale co no rikal ze to je na ty barvy a pauza mezi barvou a lakem 24h tak nevim proc se to stalo :sad:
Uživatelský avatar
JanoS
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Martin/Bratislava, Slovakia

Zo začiatku to vyzeralo divoko, ale teraz to už naberá rozumnejšie kontúry. Pripomieka alebo skôr otázka k zadným dverám - budú otváracie? Ak áno vyzeralo to že dohora, neskúsiš ich spraviť otvárateľné nabok do prava podľa originálu? A otázka, ktorá nesúvisí so stavbou - Aká je mierka (rozmery) kasne a kde sa dá zohnať?
Mitsubishi Pajero Metal Top + pár doplnkov
Hitec Optic 6 Sport 40 MHz, 53 kanál

project Suzuki Jimny 2010 (construction in progress)
Xmanek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 31.12.2009 0:00

ahoj

takze ad 1 tuto kastli sem koupil uplne nahodou od kamarada nevim kde ani jak kni prisel :lol: :lol: hlavne ze sem ji nasel :lol: a k rozmerum je stejna jako kastle na pajo ta co mas jen nema drzaky to si musis nejak vymyslet

ad 2 dvere sou otviraci a davam pres ne dovnitr baterii at nemusim sundavat karoserii otvirani do boku me napadlo hned ale neni tam dost plochy jak uchytit panty nebo neco jim podobneho proto nejelpsi a nejfunkcnejsi cesta byla otvirani nahoru

na to aby drzely pouzivam magnet z hdd je hodne silny a dvere udrzi nechci zadne srouby na karoserii


ps: v kufru nebude jen baterie ale i jine veci ale to je jeste asi daleko a hlavne to potrva
Uživatelský avatar
ferdovic
Uživatel
Příspěvky: 457
Registrován: 22.02.2010 0:00
Bydliště: Havířov,Dolní Suchá

Ale hezky to jezdí!!!
Jeep Nukizer 715
Jeep Willys
Oskosh 1926
Zis 134 8x8
Jeep Wrangler
Ford Mustang
Bergetiger
rajče ferdovic1
you tube ferdovic1
Xmanek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 31.12.2009 0:00

to jo to mas pravdu a az bude novy regl a gumy tak to bude jezdit jeste lepe
Uživatelský avatar
JanoS
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Martin/Bratislava, Slovakia

Xmanek píše:ahoj

takze ad 1 tuto kastli sem koupil uplne nahodou od kamarada nevim kde ani jak kni prisel :lol: :lol: hlavne ze sem ji nasel :lol: a k rozmerum je stejna jako kastle na pajo ta co mas jen nema drzaky to si musis nejak vymyslet



Vymyslieť uchytenie kasne by som nejak zvládol, len tú kasňu sa mi nedarí zohnať :cry:

Prichytenie magnetmi - dobrý nápad :idea:
Mitsubishi Pajero Metal Top + pár doplnkov
Hitec Optic 6 Sport 40 MHz, 53 kanál

project Suzuki Jimny 2010 (construction in progress)
Xmanek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 31.12.2009 0:00

diky napadlo me to jen tak sem premyslel jak t oudelat a napadly me ty magnety :lol:


a tu kastli pochybuju ze sezenes nikde sem ji nikdy nevidel byla silena nahoda ze sem na ni natrefil je k nezaplaceni aspon pro me
Uživatelský avatar
JanoS
Uživatel
Příspěvky: 176
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Martin/Bratislava, Slovakia

Ja som ju už videl, teda Pajero III., ale to bola ta edicia rally, alebo čo od Tamiya a tá bola tuším z lexanu, ale to nie je tvoj prípad. Už asi trištvrte roka sa ju pokúšam niekde zohnať, ale stále nič :sad: . Tak zatiaľ len závidím :P , ale keď ju raz zoženiem, to sa budú diať veci 8).
Mitsubishi Pajero Metal Top + pár doplnkov
Hitec Optic 6 Sport 40 MHz, 53 kanál

project Suzuki Jimny 2010 (construction in progress)

Zpět na „CC-01“