Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Pajero Příbor

Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

No zatim kromě samolepek vypadá auto jako eště netknuté :|
napiš něco o něm a třeba nějaký informace co jsi změnil nebo cos vyměnil popř.:vyrobil nabo jaké s ním máš plány :wink:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Tak mám ho doma 14 dní tak není divu zatím proběhlo jenom pár menších úprav.Akorát bych potřeboval poradit jak zvedáte kastli.Jelikož do budoucna plánuju nové kola konktrétně Rock Creepers 1.9 Scale Tires které sou průměrově větší než origo. a nevlezou se do podběhů...už jak mi to přišlo tak sem musel kousek vypilovat aby to sedlo a nedřelo to o ty podběhy a vepředu když se vytočil kola do rejdu tak to taky dřelo o kastli.No a pozdějc přijde na řadu servo a pomalejší motorek. Předem dík
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Kup si raději menší kola, když je to zvednuté tak to nevypadá moc dobře :wink: , ja jsem měl třeba losi rock bashery, nebo dobrý jsou taky mud slingery, SDI trail doctor prowler xs a nebo nějaké 1.55 : mud trashers, rock crushers .
U 1.9 by si nejspíše musel trochu brousit karosérii, takže jsou spíše vhodnější 1.55, ale u nich není zase tak velký výběr disků.
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

No ty pneu se mi fakt líbí navíc teďka nemám peníze ještě na disky takže to budu muset pořešit trochu pilníkem a trochu to asi zvednout.:) Nevím no chtělo by to nějaké foto uchycení te kastle víš - pro inspiraci :)
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Jo jinak u těch úprav sem zapoměl na uzavření předního a zadního difer. :) Což rodíl šel okamžitě poznat.Potom ještě jedna menší úprava na zadní disky sem na vnitřní stranu nalepil pomocí tavné pistole závažička co se dávají alu disky a taky rozdíl znát měl sem je i na předku ale tam se potom moc nechtělo otáčet servu. :)
pujo94
Nově příchozí
Příspěvky: 1
Registrován: 15.01.2010 0:00
Bydliště: Zatim doma!

RomanSori píše:Potom ještě jedna menší úprava na zadní disky sem na vnitřní stranu nalepil pomocí tavné pistole závažička co se dávají alu disky a taky rozdíl znát měl sem je i na předku ale tam se potom moc nechtělo otáčet servu. :)
Co tak skusit silnejsi servo cca okolo 7-10kg by mohlo stacit [ bacha na BEC!]! :idea: :wink:
Uživatelský avatar
HONHA
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07.01.2010 0:00
Bydliště: Pátek u Poděbrad

Uživatelský avatar
HONHA
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07.01.2010 0:00
Bydliště: Pátek u Poděbrad

Tyhle kola se ti tam po mensi uprave vejdou,jsou super a za dobrou cenu :wink:
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

HONHA píše:http://www.mz-racing.net/250-team-losi-1-9/
to jo ty sou také dobré, ale ty rock bashery : http://www.mz-racing.net/p3641-losb1481 ... shers-2ks/ jsou prý lepší :wink:
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Koukni na moje fotky, možná Ti to pomůže ke zvednutí karosky. V případě potřeby to můžu popsat.
http://idinek.rajce.idnes.cz/Foto/
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
HONHA
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07.01.2010 0:00
Bydliště: Pátek u Poděbrad

Ale ty losiny sou temer za stejnou cenu a sou i s diskem.A ja si je nemuzu vynachvalit :lol:
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

HONHA píše:Ale ty losiny sou temer za stejnou cenu a sou i s diskem.A ja si je nemuzu vynachvalit :lol:
s diskem stojí 559kč. . a ty disky jsou na expedice zvláštní - i když na idinkovu paju vypadají pěkně
Uživatelský avatar
HONHA
Uživatel
Příspěvky: 122
Registrován: 07.01.2010 0:00
Bydliště: Pátek u Poděbrad

NO na mim paju vypadaji taky MOOC pekne :mrgreen: Jasne,nejsou to klasicky ofroad,ale za ty prachy jsou fajn :wink:
Uživatelský avatar
RomanSori
Uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 24.01.2010 0:00
Bydliště: Příbor

Dlouho sem tady nic nenapsal a od té doby proběhlo v celku dost úprav na Pajeru...Musím říct mám doma Pájo už něco málo přes měsíc ale zamiloval sem se a vůben nelituju že sem do něj investoval...Taky sem si spočítal že do dnešního dne mě vyšlo na 9 100kč.Zvýšil sem už karoseri pořídil nové kola SDI.Nový regl ale to už někteří ví :lol: Baterku 4000 což je úplně o něčem jiném než zákl 1600 :P No prozatím maximální spokojenost hodím sem zase nějaké fotečky.

Zpět na „CC-01“