Uživatelský avatar
bang
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Raspenava 25 km o Liberce

Pajero z Jizerských hor

Od sestaveni uz ma nekolik zmen k lepsimu prujezdu v terenu. Podarilo se mi probrousit rizeni a zvysit tim rejd cca o 1 cm na kazde strane, situace se tim o dost zlepsila, ale k dokonalosti to ma bohuzel stale dost daleko :evil:

Jako dalsi dulezitou vec kterou jsem vyresil hned na zacatku byly gumy. Chvili jsme vahal jestli nevzit Mudslingery, ale vzal jsem Trail Doctory. K Doctorum jsem vzal rovnou i Topcady. Musel jsem poradne vybrousit blatniky u pajera, aby se tam vlezly Doctory a jsou tam jak ryba ve vode, nikde mi to nedre ani pri max. krizeni, pri propruzeni si vlezou do blatniku, u mudslingeru by mohl nastat problem protoze jsou sirsi a nemusely by se do vnitr vlizt. Byla to umorna prace asi 20x jsem nandal a sundal kastly, ale vyplatilo se. Vybrousil jsem to vsude minimalne o 2-3 mm, nekde i 5 mm. Jeste bylo potreba zvednou kastly uchyceni jsem vyresil prez suchy zip, viz. foto. V zadu budka sedela dobre, ale ve predu pri narazu, nebo vetsim drcnuti, nadskoceni v terenu vyskocila z drazky a zacla drit, tak jsem ve predu prostrcil chladicem pajera gumycku a ukotvil ji na podvozku a je klid :)

Do zadu jsem dal zadni delsi tlumice z Mini Inferna a namontoval na ne delsi oka z tlumicu ze stavebnice CCka, vysledek byly o 1 cm delsi tlumice. A tim i logicky vetsi svetla vyska :D

Posledni uprava bylo probrouseni tehlic na predni naprave a umozneni vetsiho propadu ramen. Ted mam ve predu s pneu svetlou vysku 4,5 cm, myslim ze by to slo jeste o neco vic, ale potreboval bych delsi tlumice.

Jeste se chystam na lepsi 4 link v zadu, tyce uz mam udelane. Jen musim koupit lepsi kloubky. Ted v nejblizsich dnech vyresim ty silene vule na te pace co procha skrz sasi a zacnu pracovat na zahradce a scale vzhledu. A protoze se jalovice moc nelibila a barva drzi jen zuby drapky, tak udelam pajero ve stylu camel trophy, sice to neni land rover, ale CORES snad promine :)

Foto najdete zde: http://bangrc.rajce.idnes.cz/
CC-01: Mabuchi, TowerPro MG995 tah 10 kg, Topcad disky, pneu Trail Doctor, regl Power Hawk Revers

TT-01: Rally Tunned Subaru Impreza 07, Lancer EVO VI, Mig 500 TR, Tunned Mig 17z, Johnson a dalsi 3 spaleny, GP 17z, Nosram Nosram Magnum
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2389
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Dobry ;) jsem zvedavej co z toho vznikne :)
Akorat priste prosim fotit za svetla! :wink:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
bang
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Raspenava 25 km o Liberce

Jo jo, ty fotky nic moc bylo to foceno na rychlo protoze jsem je potreboval rychle odeslat.

No doufam ze z toho vznikne pekny velbloud :)
CC-01: Mabuchi, TowerPro MG995 tah 10 kg, Topcad disky, pneu Trail Doctor, regl Power Hawk Revers

TT-01: Rally Tunned Subaru Impreza 07, Lancer EVO VI, Mig 500 TR, Tunned Mig 17z, Johnson a dalsi 3 spaleny, GP 17z, Nosram Nosram Magnum
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Změna barvy se schvaluje :wink:
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Musím přestat s pitím, protože jinak se jednou naprdnu a po vzoru těch všech zviřátek udělám jednou echte Alpskou Milku :-)
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Jestli fakt uděláš fialovou kravičku, tak budu jezdit za tebou a budu ti dělat vola. (občas na tebe skočím) :P
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

yanek píše:Jestli fakt uděláš fialovou kravičku, tak budu jezdit za tebou a budu ti dělat vola. (občas na tebe skočím) :P


No já nevím, nežárlila by Žíla? :-D
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

Myslím, že ne, tomu už ho dělám dost dlouho.A dobře! :lol:
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

:idea: 8O :lol:
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

bang píše:Jo jo, ty fotky nic moc bylo to foceno na rychlo protoze jsem je potreboval rychle odeslat.

No doufam ze z toho vznikne pekny velbloud :)
takový milka pajero, ale vypadá to dobře 8)
Uživatelský avatar
bang
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Raspenava 25 km o Liberce

yanek píše:Myslím, že ne, tomu už ho dělám dost dlouho.A dobře! :lol:


Kurna zacinam premyslet jestli to je forum pro offroadisty :lol:
CC-01: Mabuchi, TowerPro MG995 tah 10 kg, Topcad disky, pneu Trail Doctor, regl Power Hawk Revers

TT-01: Rally Tunned Subaru Impreza 07, Lancer EVO VI, Mig 500 TR, Tunned Mig 17z, Johnson a dalsi 3 spaleny, GP 17z, Nosram Nosram Magnum
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

je to forum pro offroadisty - proč pochybuješ
Uživatelský avatar
Jetson
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Buštěhrad

bang píše:
yanek píše:Myslím, že ne, tomu už ho dělám dost dlouho.A dobře! :lol:


Kurna zacinam premyslet jestli to je forum pro offroadisty :lol:


Nebuď staromódní. I offroadisti mají právo na lásku. :D
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

lásku k offroadu....
Uživatelský avatar
bang
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Raspenava 25 km o Liberce

Vsak ja vam kluci fandim :D a doufam ze vam to vyjde :)
CC-01: Mabuchi, TowerPro MG995 tah 10 kg, Topcad disky, pneu Trail Doctor, regl Power Hawk Revers

TT-01: Rally Tunned Subaru Impreza 07, Lancer EVO VI, Mig 500 TR, Tunned Mig 17z, Johnson a dalsi 3 spaleny, GP 17z, Nosram Nosram Magnum

Zpět na „CC-01“