paci sa vam auto ??? Ohodnote bodmi 1 pekne 5 skarede ( ako v skole )

Anketa končí za 27.10.2009 13:23

1
39%
9
2
4%
1
3
13%
3
4
43%
10
 
Celkem hlasů: 23
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

Pajero 1:10 cc-01

Ahoj som zo Žiliny a mam pajero trochu upravene zviseny podvozok a podlozena karoseria chystam sa ho utesnit a spravit blatniki tieto su len tak spravene centrafixkou len tak ako by to vyznelo pozrite si moju galeriu

www.ggeerrii.rajce.net

A prosim poradte a napiste svoj navrh :D

PS: mam 5 kanalovy vysielac ktory som kupil tu www.tatramodel.sk a taktirz som tam kupil 7,2 3600mah baterky Obchod len odporucam 8)
Uživatelský avatar
Naco_mi_nick
Nově příchozí
Příspěvky: 80
Registrován: 02.07.2009 0:00
Bydliště: Slovensko-Snina

neviem co tu mam ohodnotit :?: ked to je este len seriovy model, najprv si ho prerob a potom budeme hodnotit :lol: 8)
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

Naco_mi_nick píše:neviem co tu mam ohodnotit :?: ked to je este len seriovy model, najprv si ho prerob a potom budeme hodnotit :lol: 8)


mno mozes pohodnotit tie blatniki ale ete to neni finalna verzia ta prva bola iba centrafixov a tato je sprejom zajtra bude hotova a bude par novych foto potom pozri a ohodnot

:arrow: www.ggeerrii.rajce.net
mkarpala
Nově příchozí
Příspěvky: 60
Registrován: 30.08.2009 0:00
Bydliště: Liberec

Nevím, proč to máš zvednutý, když tam máš normální kola a ty blatníky jsou děs a hrůza, žádný doplňky.... Chce to na tom modelu zapracovat!!!
Futaba 3PM, Tamiya CC-01 Mitsubishi Pajero, Savox SC-0352MG Digital, Aku Muchmore Li-Pol, Motor Novak Crawler 55T, Regulátor DSYS MD28DCRS+MDPG14, Pneu 1.9 Rock Claw
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Takže:

1) v hlasování ti chybí pětka. Ne, že bych ji nutně chtěl dát, ale pro pořádek
2) v sekci CC-01 založit thread "Tamiya 1:10 CC-01" je jako u blbejch!
3) srovnej se chlape, nebo budeš vykázán. Tady se dodržuje pořádek a nenecháme si jej narušovat!

Díky za pochopení!
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Já vím, že se mi nelíbí, ale nejsem si jistý, jak by to dopadlo, až to budu dělat já. Toto "mé hodnocení" mě však zavazuje, abych šel sám s kůží na trh, až budu stavět svůj model.
Nelíbí se mi jeho zvedlý předek, nelíbí se mi některé zásahy s "barvami".
Myslím si, že je tady u chlapů vidět dost špičkové práce, kterou bychom se měli snažit napodobit. A když nevíme jak na co, tak se chlapů normálně zeptat. Buď mě pošlou do háje, nebo si know-how nechají zaplatit :? a nebo mi prostě poradí. Co nezvládnu si nechám udělat. Znám se, lakovat bude autolakýrník. :wink:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Nemuzu Ti na to rict nic jineho nez ostatni.Kdyz uz zvednes predek,tak musis zvednout stejne i zadek.Ted to vypada jako rychly clun pod plnym plynem.Ty blatniky prece musis videt sam a vedet,ze to neni nic peknyho a ze je to odflaknuty.Urcite to umis lip,jen nikam nespechej.A jak uz bylo receno,je to zatim seriovka,takze se tomu venuj,udelej tam par svych uprav ale udelej jak nejlip umis a pak sem hod znovu fotky.
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Hustý peklo :-)
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

No jestly chces toto prezentovat jako praci na aute,tak jsem velice zvedavi co nam ukazes priste :wink:
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

takze blatniki su spravene len tak centrafixov ale dneska ich idem spravit pekne sprejom zdvihnute to je preto lebo ako zaklad je chyba od virobcu a to je taka chyba ze kolesa sa suchaju o blatniki tak preto a uz sa na tom pracuje idem spravit zahradku no uz je len ete nastriekat a osadit
a teraz som zainvestoval do noveho perovania si mozte pozriet aj na rajceti

PS: tie blatniki boli centrou pekne len ked prsalo sa to rozmilo ale dnes to bude sprejom a zajtra budu photo
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

na tu fiksu bacha..co já vím tak lihovky nedělají barvě dobře..radši to pořádně od ní umej :lol:
Uživatelský avatar
ggeerriii
Nově příchozí
Příspěvky: 32
Registrován: 02.09.2009 0:00
Bydliště: ZA

macaiq píše:na tu fiksu bacha..co já vím tak lihovky nedělají barvě dobře..radši to pořádně od ní umej :lol:


jj uz som zistil a umyl som to mydlom dufam ze cierny sprej vydrzi a nic zle nespravi




a k tomu 1:10 ( tomu nadpisu) sa ospravedlnujem som tu novy :D uz sa to nebude opakovat budem si davat bacha 8)
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Peter,Peter :(
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

hele ty blatniky sou teda fakt des, to radeji je poradne do hladka 800 smirkem a pak ješte 1200 zbrus a s airbrushkou to udelej jako kdyby to bylo ve špricgytu (takove šede,zaklad na normalni auta,...)
a snaž se to sam nejak poradne zamaskovat ,protože jak je to tam to podtecene a zoškabane tak na to se fakt koukat neda sorry
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

a ješte ti poradim kdyš budeš chtit udelat ostre prechody bez podtekancu tak to zalep elektrikarskou izolepou a poradne to pritlač (teda na lexanovych kastlech a na mem starem hiluxu to tak šlo uplne v pohode,... chce tu jen štipku trpelivosti


a ješte mi to neda ,sice je to takova bezvyznamna kravina ,ale odkdy se pružiny zabehaji cooo? snad se testuji ne? (osobne sem zabehani pružin nikdy neslišel a ani nic podobnyho,...)

Zpět na „CC-01“