Uživatelský avatar
david79
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 12.12.2010 0:00

CC-01 fj 40

ahoj, před týdnem jsem se stal majitelem toyoty fj 40 a musim říct že jsem do toho slušně zahučel. furt čumim na fora a zbírám rozumy. momentálmě jsem ve fázi složenýho podvozku bez serva a rc soupravy. to mě ještě čeká dokoupit.
- nemohl by mi prosím někdo poradit jak přidělat karoserii k podvozku aniž bych do ní musel dělat díry na klasické čtyřbodové uchycení ? napadlo mě nasunout na dříky nějaké kloboučky a nalepit na ně suchý zip. asi by to nebylo na furt protože sucháč postupem času přestává fungovat.
- a pak bych se chtěl zeptat jestli někdo nemá doma na prodej jedno celé bílé originál kolo pro fj40. chtěl bych jí použít jako rezervu na zadní dveře.
díky za přípěvky david
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Suchej zip se na připevnění kastle používá celkem často...kluci doporučovali tušim 3M suchej zip...je to nějaká průmyslová odrůda, která se tolik neopotřebovává a drží jak čert...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tož vítej.

Kastli na sucháč klidně dej. Dost lidí to tak má a fungujou, myslím, bez větších problémů. Odkaz ti nehodím, ale někde tu jsou fotky(a možná se někdo i přizná :-)
Místo těch stojánků co jdou skrz kastli tam bývá proužek plechu, aby to drželo větší plochou.

Našel jsem starší fotky na tamiyaforu http://forum.tamiyaclub.net/viewtopic.p ... 67&start=0


Poptávku po kole si hoď do marketu.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
david79
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 12.12.2010 0:00

kruci, ještě s tím forem moc neumim tak mi to promiňte.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

david79 - děkuji za rady, tak jsem dneska pořídil barvy. kastle zelená PS-9, střecha bílá, zadní blatník černý.
nikdy jsem nic sprejem nestříkal tak doufám že to nesprasim.
určitě Vám to dílo potom ukážu.


Pajik_CZ - kvalitně tu kastli vymej jarem, a pak se už uvnitř ničeho nedotýkej, až budeš třeba maskovat okna....
Stříkej SLABOULINKÝ vrstvy - slabší a víc vrstev. pak to bude OK :) barvu nech mezi vrstvama dostatečně vyschnout


UFO - Ještě dobrej detail ohledně barvení. Když chceě mít stoprocentně přesnej rovnej přechod barev, tak maskovací pásku na přechodu stříkni nebo jinak natři bezbarvým lakem a až poté stříkej zamýšlený lak, protože takhle se ti potom nemůže stát, že to pod páskou proteče a zaschne, to pak nevypadá pěkně.
Ať se daří.


Prosím, nezakládejte duplicitní témata.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
david79
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 12.12.2010 0:00

tak jsem našel sucháče a tohle by asi šlo
http://www.arango.cz/?page=3m-samolepici-suche-zipy
Tomáš Svitek - ARANGO Ohradské nám. 1621/5 155 00 Praha 5
Uživatelský avatar
JM
Nově příchozí
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2009 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo, přesně tohle jsou ty nej sucháče :wink:

Ten dual-lock je super, perfektně drží, nechytá se na něj tolik bordel a hlavně se nijak nežuje proti sobě. Nevim ale na kolik to je ta pravá "funkce" pro přidělání kastle, nemám zkušenost, používám to spíš v letadlech, lodích...
Jirka Masník
Losi Mini Rock Crawler (více..)
http://masnik.dyndns.org
Uživatelský avatar
david79
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 12.12.2010 0:00

ještě by mě zajímalo jak jste se poprali s černýma rámečkama kolem oken. v sadě mám černé nálepky ale to se mi nějak nezamlouvá.to bude asi jen na chvilku.
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Zdravim, já osobně bych si asi udelal nalepky na okna a jeste ty ramecky kolem oken ,nastříkal kastli,sundal ty nalepeny ramečky a šplichl na černo a sundal tu nalepku z oken a hotovo..teda tak sem aspon kdysi špichal focuse :wink:
Uživatelský avatar
PetrH
Častý přispěvatel
Příspěvky: 695
Registrován: 26.11.2010 0:00
Bydliště: Brno-město
Kontaktovat uživatele: WWW

Já mám zkušenost, že ty samolepící rámečky na okna apod. drží super. Po nějaké době je problém je sundat. Hlavně Tamiya má super, jak kastle, tak samolepky na ně. A navíc dobře schovají a zarovnají občasnou nerovnost způsobenou stříkáním.
Vzduch: Sea Beaver, PA-18 Piper Super Cub, MPX Lentus

Email: expohouse@expohouse.cz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

PetrH píše:Já mám zkušenost, že ty samolepící rámečky na okna apod. drží super. Po nějaké době je problém je sundat. Hlavně Tamiya má super, jak kastle, tak samolepky na ně. A navíc dobře schovají a zarovnají občasnou nerovnost způsobenou stříkáním.


Naprosto souhlasím!!!Kastli mám už dobitou a samolepky kolem oken drží!!!
Uživatelský avatar
david79
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 12.12.2010 0:00

alu řízení

ahoj, tak už se třetí den trapím s alu řízením na toyotu CC-01 a nevím co stím. nemohl by mě někdo šikovnější napovědět fotkou. za případné odpovědi děkuji
jinak jsem nelenil kastli jsem nastříkal a nedopadlo to nejhůř. samozřejmě jsou tam pochybky ale na to, že je první.
ukážu vám jí hned co se naučím vkládat fota do textu.
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

http://dusoft.rajce.idnes.cz/Rizeni_-_m ... CC048_GPM/

Skvělý návod co tvořil Maestro Dusoft.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
david79
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 12.12.2010 0:00

alu řízení na CC-01

omlouvám se za omylem založené vlákno. nejsem tady zběhlej v psaní na foru. chtěl jsem to vymazat ale už to nešlo.
Uživatelský avatar
david79
Nově příchozí
Příspěvky: 10
Registrován: 12.12.2010 0:00

děkuji dusoftovi a pedrovi.už je to v cajku.
měl jsem spojovací táhlo na druhé straně a vo dirku vedle. stane se. ještě jednou děkuji :mrgreen:

Zpět na „CC-01“