Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Kageho Touareg

Tak vas všechny zdravím, jako svoje vůbec první rc auto jsem pořídil kvůli penězům jetý touareg, elektronika je original, vyměněná ložiska, vyrobený přední rám, světlomety, šnorchl a zadní tlumiče HPI. Do budoucna ( snad brzo ) bych chtěl pořídit jiné kola a pneu, silnější servo a co nevidět bude jiná karoserie ( Ford Ranger ) tak se těšte :lol: až dorazí hodím to do projektů. Nově teď přibyla zahrádka + nějaké drobné doplňky, na touaregu to nevypada zrovna nejlíp, přecejen to neni auto určené na expedice a ty tvary tomu moc taky nepřispívají, ale myslím že lepší než originál, tady jsou fotky:

auto: http://kage.rajce.idnes.cz/Touareg/
zahraka + doplňky: http://kage.rajce.idnes.cz/zahradka/

tak pište, chci slyšet názory :wink:
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Ještě přidám čerstvé video z ježdění s bráchou http://www.youtube.com/watch?v=N786J9Hgb_Q 8)
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

-Kage- píše:Ještě přidám čerstvé video z ježdění s bráchou http://www.youtube.com/watch?v=N786J9Hgb_Q 8)

Hoj jo to pújde dej jinou boudu kola spomal a jedem cc01 to je dobrej začátek.Koukám že bláto je tvúj kámoš a to se cení.TAK JEDEM.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

strejda píše:Hoj jo to pújde dej jinou boudu kola spomal a jedem cc01 to je dobrej začátek.Koukám že bláto je tvúj kámoš a to se cení.TAK JEDEM.

No jo, půjde, ale všechno chce čas a hlavně peníze :)
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Nechápu jak se vyhoupl na tu kupu s tí savegem nebo co to má.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Filip píše:Nechápu jak se vyhoupl na tu kupu s tí savegem nebo co to má.

No rychlost vítězí ... já se zasekl na prvnich 30 cm :lol:
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

CCčko je dobrej podvozek myslim...a touareg vypadá, že dostává slušnou čočku :lol: akorát mi nejdou do hlavy ty kola nasazený obráceně...jak? proč?
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Kvůli stabilitě
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Leprasol píše:CCčko je dobrej podvozek myslim...a touareg vypadá, že dostává slušnou čočku :lol: akorát mi nejdou do hlavy ty kola nasazený obráceně...jak? proč?

Protože se mi nelíbí original disky, takhle je to i o něco širší tak to zas vypadá více jak offroad a ne dakar special, ale az konecne dorazi ta kastle tak budu kupovat nove disky a pneu, takze tyhle hrůzy pujdou do pryč :D
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

as jak to máš pořešený s hexem? máš ho z druhý strany přilepenej, nebo máš drážku přímo v dosku? Nebo jak to to zabírá?
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Leprasol píše:as jak to máš pořešený s hexem? máš ho z druhý strany přilepenej, nebo máš drážku přímo v dosku? Nebo jak to to zabírá?

Ani jedno, mezi hexem a diskem mam jen takovy ozubeny bazmek, myslim ze se to pouziva jako pérovky, nevim jak jinak to popsat a ono se to hryzne do hexu a disku, pritahnu matkou a drží to jak čert .. ještě se mi nestalo že by se to povolilo, proklouzlo nebo něco podobného ... je to takove nouzové řešení no ... :roll: :lol:
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

A ještě jsem se chtěl zeptat, jak na ccčku zavíráte přední diff ?? majitel předemnou to pořešil takhle: Obrázek
no a ono mi to začalo dělat bordel, když jsem zatačel tak se mi to občas kouslo, vratil jsem to raději do původního stavu .... a zaroven se chci zeptat jestli pozorujete nejaky velky rozdil mezi otevrenym a zavrenym v terenu, ja největší rozdíl vidím v tom že se svinsky zmenší rejd ... :?
Uživatelský avatar
Dejvid6
Uživatel
Příspěvky: 377
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele: WWW

sice se zmenší rejd,ale vyjedeš toho mnohem víc,stačí diffy vylejt tavnou
David Ptáčník
Jeep Cherokee - SCX10
Rajče
www.rcep.alptech.cz
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Však skus si dát souboj s někým zavřeným uvidíš že on vyjede asi tak o polovinu víc než ty. Rejd se nezmenší ale poloměr otáčení jo. a na expedicich to zas tak nevadi. A všichni to dělají tou tavnou no.
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No já s tim nějakou dobu jezdil jak to bylo zavřené a oproti otevřenému mi to zas taková změna nepřijde .. nechal bych to zavřené, ale bylo to nahovno udělane, ale asi to udelam znovu, tentokrát odborněji teda :wink:

Zpět na „CC-01“