Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

CC-01 z Hrdějc

Zdar lidičky,
pořidil jsem si podvozek CC-01 a mám nějaké otázky a určině nejsou poslední.
Tak za prvý, zdá se mi že to jezdí příliš rychle, na to abych jezdil v terenu a někam se vyškrábal musím jet jen na třetinu plynu jinak to letí jak raketa :D pomůže my jiný motor nebo jen pastorek?
A za druhý když jsem v kopci a chci pustim plyn tak hned sjedu dolů existuje neco jako brzda v neutralní poloze?
osicka
Nově příchozí
Příspěvky: 31
Registrován: 25.05.2009 0:00

Re: CC-01 z Hrdějc

prevodovka a ne motor
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

No samozřejmě, když tam dáš vícezávitový motor tak jednak zpomalíš a nejezdí to jako blázen, a jednak v mírnějším svahu to motor sám udrží...
já používám motor 75Z a v pohodě pomalou jízdou překonám všechny překážky a na plný plyn rychlou chůzí nestačím, a na důkladné zabrzdění je pak potřeba lepší regulátor...
jinou převodovku budeš do CC těžko cpát... :D
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jezdil jsem 55t motor a ta 75 bude asi o něco silnější. Regl z brzdou je třeba i tak , ale stačil GM V4R+, nebo tak nějak a tam jsem brzdu nastavil a krásně pomalu sjížděl kopečky :)
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Mám motor novak55t a regulátor DSYS MD46DCRS a naprostá spokojenost. Jede tak akorát pomalu a v neutrálu stojí.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
Martinez
Uživatel
Příspěvky: 138
Registrován: 16.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 6 Sedlec
Kontaktovat uživatele: WWW

milan008 píše:No samozřejmě, když tam dáš vícezávitový motor tak jednak zpomalíš a nejezdí to jako blázen, a jednak v mírnějším svahu to motor sám udrží...
já používám motor 75Z a v pohodě pomalou jízdou překonám všechny překážky a na plný plyn rychlou chůzí nestačím, a na důkladné zabrzdění je pak potřeba lepší regulátor...
jinou převodovku budeš do CC těžko cpát... :D


vsechno jde :-) ja mam v Pajeru prevodovku mp-jet 3,88-1 a novak crawler motor a jezdi to naprosto skvele jenom jsem musel drobet radit s dremelem abych udelal 4cm mista navic :-) a premistit baterku :-)
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Kup si kombo od novak 55 - ale první co udělej tak si kup nový gumy s pukama co jsou u toho v základu to nic neprojede :)
Uživatelský avatar
Werret007
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 15.02.2009 0:00

Co se týče gum tak to chce fakt nejaký jiný.Právě jsem dal na svoje pájo Rock Creepers a je to fakt o něčem jiným.Motor mám Integy 55T a ten ujde ale očekával jsem od něho více :? Snad s reglem od DSYS by to ušlo páč tam se nechá nastavit brzda.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

DSYS opravdu hodně pomůže,ale úplně to nezastaví.
CCčko má prostě rychlý převody.
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Já bych ti doporučil ty losi mini rock bashery - sou fakt super :D
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

A jsem tu zase s dotazem, když jsem zkoušel podvozen na zahradě tak se mi zdá že zadní náprava, pokud jedu přes nějakou nerovnost tak se nekříží.
No na malé nerovnosti jo nějaky kamínek nebo klacík, ale něco většího tak to už se nehne, ale pokud podvozek stlačím tak jde a kolo dosedna na zem.
nevíte co stím mám tam originál tlumiče.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

As to chce měkčí pružiny,nebo řidší olej.Ale spíš ty pružiny.
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

Dík za typ, předešlý majitel dal pod pružiny 5mm podložky a já jsem si jich nevšiml. Teď jsem je vyndal a na stole vyzkoušel křížení a vypodložení jednoho kola o 48mm jsou ostatni na stole to se předtím nepovedlo.
Ještě jednou díky za typ.
Uživatelský avatar
Kawalski
Uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Hrdějovice

A jsem tu zase s otázkou jakou bych měl použít vazelýnu na převody?
Jo a dal jsem do kol závaží, no asi jsem to přehnal, protože do každého kola jsem dal 50g, ale průjezdnost se zvedla to co dříve nevyjel teď dá :D
Uživatelský avatar
dandyddt
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 09.06.2009 0:00
Bydliště: Praha, Prosek

no já mažu tamiyáckou červenou, je to pixle, která mi vydrží půl života :-D a 50 géček do kol, moc není :-) z čeho si to závaží dělal? olovo nebo drát?

Zpět na „CC-01“