Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Toyota Land Cruiser 80

Po nějaké době jsem dospěl k závěru, že s D110 to v mrakolandu není ono. Některé sekce jsou už prostě moc náročně na tenhle model.
Podařilo se mi sehnat velmi výhodně boudu Toyoty Land Cruiser 80, takže jí použiju.
Uvědomuju si, že ta yota jezdí na tuhých nápravách, ale v tohle případě jdu cestou nejmenších překážek a nákladů, takže tahle bude prostě mít přední nezávislé zavěšení.
Nikdy jsem nebyl příliš velkým zastáncem nějakých zásadních modifikací, nicméně u tohohle podvozku to prostě jinak nejde pokud má obstát.
No a protože nejsem žádnej inovátor, navíc nemá smysl vymýšlet už vymyšlené, pokusím se využít času a zkušeností jiných (dobrý den pane Mrak) k úpravám toho svého.
Je to velmi ranný projekt, takže prozatím nemám žádný fotky. Předpokládám ale, že to se v celku brzo změní.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Toyota Land Cruiser 80

Ahoj chlape , tak tebe v CC bych nečekal ! :-( :-D
Ale do Mrakolendu to asi jinak nejde...Za mě CC v úpravách ala Mrak funguje super...Tak přeji mnoho zdaru při úpravách a rád kouknu na tvůj výsledek.. :wink:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Toyota Land Cruiser 80

Hele Zaxi ta 80ka je lexan? když jsem jí viděl naposled tak mi přišla hrozně malá,ale jinak se u tebe o výsledek nebojim,ale ccčko no tfuj :-D
jinak sleduju :OK: :OK:
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: Toyota Land Cruiser 80

Ta 80 je lexan. Rozměrově na cc v celku pasuje, ale došlo ke změně. Projekt v podstatě skončil dřív než začal, cc jsem měl u sebe asi 2 dny a už má jiného majitele. Ne že by s ním bylo něco v nepořádku nebo to byl špatný podvozek, ale muselo pryč. Takže zůstávám na tuhejch a dodělám tu d100, páč na ní v podstatě všechno už mám takže nevyžaduje mnoho dalších investic. Takže jak dodělám d110 vrhnu se na ní.

Zpět na „CC-01“