Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Gumyčky

Ahoj, tak po tych mojich blbych otazkach by som vam chcel poradit ako si urobit gumycky na pripevnovanie veci na zahradku. Viem ze je to trochu blbe ze este ani nemam auto a uz vymyslam doplnky ale teraz mmusim setrit a este ked nezarabam tak to ide pomaly.

Vsetko co na to potrebujete je daka gumycka, (ja som dal obycajnu gumycku zo starej vetrovky a je uplne dobra a aj pasuje velkostou) drôtik, kleistiky (ja som pouzil elektrikarske na ocka-su okruhle a nevidno potom na tom drotiku skrabance) a trochu snahy. Neni to nic tazke, a nevinde vas to skoro nic.

Najprv si treba spravit hacik s očkom do ktoreho sa musi vopchat gumnycka. tak isto aj na druhej strane. Potom prevliect gumycku a tesne pri konci zahrckat. Vysledok: sikovna pomocka a zadarmo.

http://lukai.rajce.idnes.cz/Gumycky/
pumarider
Nově příchozí
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2009 0:00

Dekujem za napad, urcite si to udelam taky
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

neni za co a som rad ze sa ti to paci
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Ozaj pekne , ako skutočné :tleskam: Iba eště jednu otázočku :wink:

Čo také si predstavujete pod pojmom "zahrckat" ??? :mrgreen:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Zamáčknout - asi. I když hrča = boule ... :mrgreen:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

si myslim, že to bude zauzlovat :D...jinak dobrej návod...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
jerry-mouse
Častý přispěvatel
Příspěvky: 857
Registrován: 13.08.2009 0:00
Bydliště: Offroad City- East Slowakei.

Re: Gumičky

lukai píše:Ahoj, tak po tych mojich blbych otazkach by som vam chcel poradit ako si urobit gumicky na pripevnovanie veci na zahradku. Viem ze je to trochu blbe ze este ani nemam auto a uz vymyslam doplnky, ale teraz musim setrit a ktomu ked nezarabam tak to ide pomaly.

Vsetko co na to potrebujete je daka gumicka, drôtik, kliestiky (ja som pouzil elektrikarske na ocka-su okruhle a nevidno potom na tom drotiku skrabance) a trochu snahy. Neni to nic tazke, a nevijde vas to skoro nic.

Najprv si treba spravit hacik s očkom do ktoreho sa musi vopchat gumicka. tak isto aj na druhej strane. Potom prevliect gumycku a tesne pri konci zahrckat. Vysledok: sikovna pomocka a zadarmo.

http://lukai.rajce.idnes.cz/Gumicky/
:arrow: Tu mas konkurenta vo vyrobe hacikov Mr. Idinek to zrobil tiez na navrh DUsofta niejaky ten den pred tebou! :idea: Takze? :arrow: http://idinek.rajce.idnes.cz/Ochranny_r ... C03067.jpg
Dva kroky vzad jsou mnohdy tím nejlepšim krokem vpred ......... Full 2,4G... DCC 90.No-007, DCL 100-NoX01
Mob+421 911/905-833 957 Aktuálne ALFA Mobil 0948 833 957. Viber aktivny!
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

:lol: som myslel ze som prvy (no isto nie na celom svete :lol: :lol: ale som rozmyslal a mi to napadlo lebo jeden sa pytal ze ako to ma uchytit a druhy mu poradil ze sietkou z balenej cibule tak som sa zasmial a vymyslel toto)

A hovoris ze on to spravil tak 1 den predo mnou?? Lebo ja som sa rozpraval s dusoftom o tom ako mozem dat fotky na net lebo ma to napadlo a to bolo asi tak pred 3 dnami. Sa ho spytaj (den po tom ako som sa ho to spytal som dostal horucku 39°C a tak som dlhsie nebol na pc) ale vsak sa aj tak nemam preco hnevat ved na tom uplne nezalezi ...ci?? :wink: :lol:
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

a tym zahrckat som myslel spravit hrcku na obydvoch koncoch

zahrčkať=zauzlit (zauzlovat)
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

prepacte za tie fotky volako sa mi pokazil fotak asi je zahmleny objektyv. Ked sa budem citit lepsie tak ho rozoberiem a potom nafotim znova. Si povite ze preco ho neopravujem ale racej odpisujem ale som si myslel ze mi na temu odpisu max. 3 a hned 5 minut ked som zalozil temu odpisal prvy a som sa potesil tak som tu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Nic si z toho nedělej, návod máš dobrej, fotky čitelné tak co. Sice jsem si háčky udělal, ale nepopsal jsem to. Ty ano.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
lukai
Uživatel
Příspěvky: 315
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Slovensko-Ružomberok

Prave ja som sa v tom prispevku nehneval len som hovoril ze som to neodkukol aj ked to uz mozno dakto predo mnou tez vymyslel ..som hovoril ze som to neodkukol len to

a co ideme spravit s tymto smajlikom?? :twisted: mrzko sa na mna pozrel xd!!!!!!
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Myslím, že každý nápad, každá rada se cenní, a když na něco přijdou dva skoro současně? aspoň víme, že je to dobrý nápad :tleskam:

jo, akorát přemejšlím, že místo klasických gumiček použiju takové ty barevné pružné šňůrky...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Já jsem koupil gumičku ve švadlence (obchod s nitěma, knoflíkama, zipama, bavlnkama, špendlíkama .......). Gumička se jemnuje oficielně "Klobouková guma". Mají různé průměry a ten co se hodí nám (cca 1 mm) stojí u nás 5Kč/1m.
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

nechci tady machrovat, ale už je mám delší dobu taky hotové :lol: . A manželka mi při výrobě poradila z čeho udělat pěkný gumicuk, ve skutečnosti taky koupíte a jsou různě barevný. Použil jsem různě barevné gumičky co maj moje holky do vlasů a háček jsem dělal z barevných kancelářských sponek.
Obrázek

Zpět na „CC-01“