LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

Pajero z Frýdku

Tak vám tady chci představit své pajero. Byl to rtr kit od Tamiya, ale všechno šlo z vnitřku pryč, jenom Rc souprava zůstala. Motor je v tom rock crawler 55t, servo tower pro MG995 (11kg), a regůlátor nějaký robitronic. Pajero je trošičku přizvednuté :D vzadu jsou 100mm tlumiče, ale je to moc tak příjdou jiné. Fotky, které jsou na rajčeti http://lordverdox.rajce.idnes.cz/pajero/
jsou docela staré, v nejbližší době příjde nová barva, zahrádka je ve výrobě a na nové kola se šetři .
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No vypadá dobře, jen je fakt že ten zdvih na zadku je už nereálný, ikdyž, já mam se svým touaregem co říkat :D

Obrázek
Obrázek
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

kolik máš? já to buď jinak uchytím nebo koupím nevé tlumiče
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No tlumiče jsou to original z E-savage, musel jsem to i jinak uchytit .... od země po nejnižší bod zadní části podvozku je 9cm ....
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

vypadají že jsou ještě větší než moje
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

No ja nevím jak se určuje ta jejich velikost, ale celková velikost i s tema uchytama co tlumič na sobě má maji 14 cm :lol: ale jak přijde nová kastle tak budou i jiné, aby to bylo realnější :wink:
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

takže před chvilkou proběhl nástřik kastle a nátěr zahrádky zítra dodám doufám fotky
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

takže jsem se ktomu zase dostal a nafotil to omlouvám se za kvalitu fotek http://lordverdox.rajce.idnes.cz/pajero_na_novo/
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Dobrý. Akorát bych možná udělal kastli dvoubarevnou.
Z čeho máš zahradu?
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

kastle bude dvou barevná ale teď nemám na to čas.... nárazníky budou černé... zahrádku je sesvážená že svářečských drátu :)
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

tak dneska mi přišel balík z USA, přišli nové pneu, disky a konečně převody, boužel se toa zase všechno pos.... asi po 5 minutách jízdy je to prostě plast tady jsou fotky :arrow: http://lordverdox.rajce.idnes.cz/new_pneu_disk/#182125.jpg omluvte kvalitu fotek, nemám teď žádné normální foťak, tak jsem vzal web cameru
EDIT: už mám doma i nové menší tlumiče tak je tam vnejbližší době zase dám
peter

LordVerdox :arrow: poskladal si si ho ci si si ho kupil :?: lebo ja som si ho skladal ale dal som si k nemu priobjednat povodny pistolovy vysielac a akosi nejde neviem ako mam naladit frekvenciu alebo nejak sparovat auto s vysielacom :?: :?: :?: ak by si vedel prosim porad lebo chcem jazdit :cry:
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

je to rtr kit je to napsané nahoře takže já ti moc neporadím
peter

:?: :?: nechapem tvojim slovam jedine co tu je napisane je EXPEC TTU-03 nic viac a ete tamiya 8O nechapem
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

koupil jsem to sestavené, takže asi takhle, takže vůbec nevím jak to spárovat, zeptej se těch chytřejších

Zpět na „CC-01“