marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

cecéčko fj 40 s letonic

čau,konečně se mě podařilo pohledat foto svyho cécé neb byli ukryté na starych kartách a v téměř mrtvým coplu :oops:
Můj land cruiser je v barvách s roku 1975 a tady je info o něm:
kompletně osazené kul.lož.ůprava rejdu,ůprava zdvihu na předku+ podložky průžin
zadní link a náprava původní jen pružiny nahrazeny jinýma(s nějakyho nářadí)dif oba lock
motor standart 27z.předním alu planetová převodovka mpj 3,33:1
regulátor ripmax seismic bez lipostopu,přijmač modelcraft 27mhz
servo hextronic hk 12 +řízení alu od gpm,standartní světelny modul tlu,
jinak ůprava spodního krytu,ůprava vany kvůli převodovce,závaží ve předu+vzadu,závaží v kolech resp.pod vložkou i vně ráfku
disky losi microcrawler,pneu losi rock claw
pár hliníkových ůprav-fiklá kostka +proline nárazník
vzadu zatím skusmo nárazník-ale bude jiny :-I +boční nášlapy
pár scale doplnků nářadí +nová svět.rampa..
ps:na některých fotkách je vidět zkouška disků a náraníku...ale u mě neprošly takže zvítězily losi disky ;-)
dík všem za inspiraci marcus007
http://jane4x4.rajce.idnes.cz/fj_40_upravy/
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: cecéčko fj 40 s letonic

ještě jsem zapomněl napsat dojmy s podvozku cc 01 převody jsem se snažil zpomalit nejdřív nejmenším možným pastorkem což je u tohoto modelu problém moc laborace v tomto směru nejde :cry: ,jako nutnost se ukázali i lepší pneu prořez původních puků se mi jevil skoro neůčinný proto lepší kola od losi.Nakonec po radách od vás testnul motor 55z bylo to lepší ale chtěl jsem více síly což vyřešila montáž od mpj sice na ůkor baterky ale toto se pořeší.
Další problém je řízení nejdřív jsem zkusil vyměnit všechny kloubky za th .tiger s at 10 ůčinnost byla lepší ale pořád to nebylo ono,nakonec jsem se uvolil na alu tuning od gpm
ktery spousta ccéčkářů zavrhne zatím je to lepší ale musel jsem všechny spoje řízení hlavně na sloupku zalepit lepidlem na kovy nyní to drží ale čas ukáže.
Taky jsem zkusil typ řízeni p.Pstružina fungovalo dobře ale při proprůžení se mění sbíhavost kol 8o
a ted nedávno jsem si všimnul přestavby od pana Mraka a ten to asi konečně rozlousknul myslím.Tyče řízení skoro kopírují uchcení ramen čož je nejvhodnější řešení a chápu to tak
že zde odpadá problém stou zbíhavostí....po čase to určitě otestuju....dík mraku ;-)
Další je ten všem známí čtyřlink...drtivá většina ho předělává ale četl jsem vlákna od slika a ten to tovární řešení obhajuje zatím nevím co asi udělám možná to vyřeší provoz sám když se
náprava rosype sama :-D
A pokud by se mě někdo zeptal proč jsem zvolil právě cc?mám jednoduchou odpověd:peníze jestli koupit axika nebo cc jsem nebral v potaz je sice určitě spouta příznivců obou podvozků
ale mě šlo oto auto předělat dodělat upravit apod.u axialu to v podstaě není potřeba stačí tam rozbal nabij a jed i v základu.Toto všechno bych netrvrdil ale máme ho doma taky :oops:
takže to by bylo asi všechno marcus007
Uživatelský avatar
alchrapoune
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 10.09.2012 13:15

Re: cecéčko fj 40 s letonic

ahoj ja som bol majitelom viacerých axialov .bolo super s nimi jazdiť ale pripadá mo to stále také crawlerovské,ja síce teraz staviam tatru 8x8 kolos ale po čase tiež špekulujem aj po malom vozidle a určite to bude cc01-držím ti palce a aj keď radi všetci radia,bu´d sám sebou a jazdi z tým z čím chceš :OK:
rc expedition sk-cracatith
http://cracatith.rajce.idnes.cz
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: cecéčko fj 40 s letonic

č,ale od toho toto forum přece je...počteš poptáš se,poradíš se a uvidíš..ja toto vše vítám každej není přece neomylnej a zkušenosti jiných nám šetří čas a peníze a vo tom to je..takže ti taky přeju at se daří!!marcus007

Zpět na „CC-01“