marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

cvd poloosy

čau měl bych dotaz ohledně poloos cvd na podvozek cc 01 jestli jdou nasadit do původních těhlic s původníma ložiskama,chystám se totiž spáchat přestavbu řízení podle pana Mraka
a jak tak sleduju foty a video mám trošku strach aby původní kosti při tak už konečně solidním rejdu se nekousaly nebo dokonce nevypadavali...díky za odpověd marcus007
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: cvd poloosy

jde vo to jaký cvd myslíš. :-p na CéCéčko pasujou tyhle: http://www.mz-racing.net/p6093-scc245-c ... shaft-2ks/

Ale ty jsou prej nahouno, nevím, nikdy jsem je neměl, prej se hned přestřihne čep v kloubu. No a jiný CVD na cécéčko neznam
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: cvd poloosy

aha..tak ta jsem přesně myslel..takže to bude muset být postaru..ale nevím jestli to tak půjde....marcus007
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: cvd poloosy

Hele zeptej se Mraka, nevim jistě jestli to byl on, ale někdo je upravoval aby vydržely, zkus mu napsat :-)
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: cvd poloosy

Hele, já s těma CVD jezdím rok 3x týdně a jsou v pohodě.
Pravda je, že nemám nijak upravené řízení, jezdím pouze expedičně...
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: cvd poloosy

Je to kus vod kusu...mě jedna drží a z druhý mi vylejzá čep....a bral sem je od Mraka tak si myslim že tyhle asi moc neřešil...nebo o tom nevim.... 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
marcus007
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 23.11.2010 0:00

Re: cvd poloosy

čau,tak jsem do toho šáska říznul a předělal to řízení...funguje to ted paradně ale jak jsem už výše psal měl jsem strach s těch původních poloos-kostí
aby nechtěli vypadnout ..takže je to ted takto: rejd je výborný a osy ho nedávají tzn. mám na obě strany min výchylku a i tak je to moc problém bude asi v těch upravenych pákach jsou defakto prodlouženy a chodí v jinych drahách ale z hlediska funkčnosti a zachování lepšího rejdu bych to tak nechal...otázkou zůstáva jak vošulit ty kosti..jinak gumky v unašečích tam jsou...máte někdo radu jak nato..?díky marcus007

Zpět na „CC-01“