Pavlak
Častý přispěvatel
Příspěvky: 560
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Hostivař

Molitanové vložky v pneu - ANO či NE ?

Nazdar mam otazecku, dneska jsem si poridil CR-01 Toyotu LC FJ 40 :twisted: ,sasi s napravama uz mam hotovy,zitra mne ceka prevodovka kola a ten zbytek :lol: .
K tem kolum se chci zeptat jestli jste tam nechavali ty vlozky nebo jste je rovnou vyndali,abych je pak nemusel rozdelavat to bych se z toho asi vopichal :mrgreen:
AXIAL SCX10-3 JEEP JT GLADIATOR, TRX 4 DEFENDER,
SLASH, HOSS
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

No já bych tam vložky teda určitě nechal. Jelikož jsem použil v každém kole 150g závaží, tak se obávám toho, že by to to čtyřkilové auto asi moc nerozchodilo. Ale i bez závaží je to auto celkem těžší, takže bych je určitě nedával ven. Myslím, že při jízdě by to vypadalo i trochu hloupě.
Pavlak
Častý přispěvatel
Příspěvky: 560
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Hostivař

Ok tak je tam necham
Mimochdem tohle je zatim nejchaotictejsi stavba modelu co jsem zazil :lol: ,protoze jem ho musel uz 3x predelavat diky svoji nepozornosti :mrgreen:
AXIAL SCX10-3 JEEP JT GLADIATOR, TRX 4 DEFENDER,
SLASH, HOSS
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Vlozky jak pise Carlos nechat.

S tou stavbou me potkalo to samy... :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

jj.. vlozky nechat, ja je na zkousku vyndal a bylo to hrozny. V kazdym kole mam cca 300g a ty backory byly hrozny :-D
tze vlozky nechat nebo udelat dofukovaci gumy :wink:
Pavlak
Častý přispěvatel
Příspěvky: 560
Registrován: 17.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Hostivař

To jo ta stavba je ze zacatku na palici :EVIL: ,kdyz se montujou ty drzaky pruzin a napravy na sasi tak se v navodu sasi ruzne otaci ale neni to v nem nijak vyznaceny jako treba v navodu na SCX,takze staci trocha nepozornosti a zbytecna prace navic je na svete... :-D
AXIAL SCX10-3 JEEP JT GLADIATOR, TRX 4 DEFENDER,
SLASH, HOSS

Zpět na „Tamiya“