Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

DYNOVA Holídajka :)

No v létě jsem dostal chut prolítnout něco rychlejšího. Silniční už doma mám tt-01 a tak jsem popřemýšlel o něčem trošku na prašný cesty mezi pole. Léto v práci bylo nudný tak jsem rozhodl pořídit bud fast attack vehicle nebo holídajku :-) No po pár psaních a úvahách jsem se rozhodl pořídit holídajku že je prej leoší :-) No dostal jsem nabídku od bedny a byla doma :-) Holídajka super, dostal jsem k tomu ještě pár drobností že bych z toho mohl postavit snad ještě jednu :-) :-D No 3 boudy. 2 holídajky a jednu na venoma. První je stříknutá nádherně, druhá ve špatnym stavu, spíš na dodělání. Popraskaná, ohoblovaná. No aspon si na ní zkusim projekt. Jednu boudu nechám jak je a z druhý bych chtěl mít něco podobnýho stylu post apocalyptic :) Tak uvidíme jak se to povede :-) Pár fotek :-)

Obrázek

Obrázek

Krásná kombinace stříknutá ještě bednou
Obrázek

Bohužel na tomhle plastu co jsem zjistil nic moc nedrží což si myslím že je škoda :-( Kdyby někdo přišel aby to fakt drželo tak budu rád za radu, díky předem :-)

Posazená kastle :-)
Obrázek

Obě tři boudy, prostřední projde opravou / úpravou :-)
Obrázek

No tady zatim nástřik, bude post apocalytická, tak jsem vybral černou :-) Ještě na ní je hodně práce, uvidím jak to dopadne :-) kdyžtaj mi můžete poradit co by k tomu šlo dodělat nebo upravit :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Slušný.
Jsi byl v kině na Mad Maxovi, ne? :-D
martan2002
Častý přispěvatel
Příspěvky: 532
Registrován: 12.02.2014 15:04
Bydliště: Horní Počernice-Praha 20

Re: DYNOVA Holídajka :)

:hura:
Martin Březina 17.y.o
Jeep jk truggy - C2 class
#sockacétrojka - C3 class
Bmw e36 m43b18>m50b25. 1:1
Budu kupovat gaze 69 1:1
Nejdůležitější je výkóóóón !!!!
http://martan2002.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kenny89
Uživatel
Příspěvky: 309
Registrován: 11.05.2013 13:58
Bydliště: Jedlí

Re: DYNOVA Holídajka :)

SZ
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Hele ne nebyl, dělal jsem to ještě před maxem :-D náhoda :-D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Mám pocit, že i Mistr lakýrnický Mrak se vyjádřil, že ta bouda je neprůstřelná, aby na ní něco pořádně drželo. Ses koukám rozjel, taky jí mám někde schovanou... :OK:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Hele musím říct že ta černá nejde dolu, chtěl jsem kousek sundat a udělat to jinak a normálně jsem měl co dělat :-) :-D Každopádně ted se s ní zase trošku hne :-) Přijde udělat mříž do oken, onteriér, a řidič, a vše ve stylu Mad-Max :-) Nějaký zbraně, sítě a pasti :-) tak ji dej do kupy a můžeme zajezdit :-)
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Tu mám do vitríny (začínám trpět Mikepovým syndromem...) :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: DYNOVA Holídajka :)

Já žádný vitríny nemám, to bych se nedoplatil.

Ale holidayku bych tu taky našel. Jak jinak poličkovka.
Zadokolky beru jen do písku, sice co sem viděl, tak se tim docela dá zablbnout, ale 4x4 je pro takovy tuponě jako já jednodušší ...
Jak by potvrdil Cores na radiu znám jen 2 polohy plynu.

:-D
Obrázek
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Hele dělám v zemědělství, a kolikrát si ji vezmu na polnačku, teď nám elektrikáři staví sloupy v polích, a jsiou od nich cesty z krásnýho čistýho jemnýho písku :-) a práce najednou začíná utíkat :-) :-D člověk se v tom vyblbne, a suprově zajezdí :-) jako odreagování dobrý, ale že bych si koupil bugynu a jezdil na okruhu závody to by mě asi nebavilo :-( :-D
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Tak malý UP, je tam jiný motor, velikostně padl přesně do pouzdra, jen má vyšší točky :-) a už předtím jsem měl problém jet chvíli rovně, ale ted je to neskutešná prasárna, a když se dá z fleku plnej kotel tak se staví zmetek na zadní, další upgrade co na ni bude tak už jen finální, vzhledovej, přijde do ní nějaký řidič, kterého asi vysochám z polystyrénu, nejsem moc na kresbu tak s obličejem se nebudu srát a udělám mu starou vojenskou plynovou masku jako byla v černých baronech :-) do xichtu mu vidět nebude a bude to pro mě ulehčení práce, určitě mu udělám nějaký interiér, jen si nejsem jistý jestli mu mám udělat normální dvě sedačky, nebo jenom pro řidiče, a vedke něj nějakou ,,desku´´ s různýma čudlíkama a páčkama jako na zbraně, ovládání vozu apod... dozadu přidělám rezervu. nějaký sítě a mříže, vyříznu u řidiče díru, a udělám mu na pantíky otvírací dveře nahoru ve stylu ,,lambo doors´´

jinak přemýšlím že ji nechám na poličku, a jezdit jen občas :-)

dál tu mám ještě hromadu cajků že bych z toho postavil další, jen není elektro, tak přemýšlím, že bych postavil ještě jednu Maxovku ať mám dvě pohromadě :-)

rád si vyslechnu nějaké rady co a jak dál nebo nápady, tak šup sem s tím :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Tak zase jsem s tím trošku pohnul, řidič teď sedí a je chráněný před ,,zombíkama´´ v kleci kdyby náhodou jel nějakým davem, tak ať na něj nemůžou, dostal dozadu dva kanystry, aby měl zásobu benálu :-) Nyní to je na obyčejných hračkoidních žlutých kolech, ale dám tam zítra Scale S.D.I. Doctory, jen co budou přilepený :-) Řidiče jsem začal sochat z růžovýho polystyrénu, uvidím jak dopadne, na tohle budu asi levej :-D No a trošku jsem to osvětlil, dvě led diody vpředu a vzadu :-) Jen co je problém, tak nemůžu nic vyfotit, protože můj nejchytřejší telefon ze všech je na sračky... tak uvidím, jedině to můžu zkusit vyfotit telefounem mojí ženy :-) uvidím :-) Dyžtak dejte vědět co a jak :-) :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: DYNOVA Holídajka :)

Paráda :-D Bych ti mohl telefon půjčit kdyby si bydlel za rohem :| :mrgreen: :FINE:
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: DYNOVA Holídajka :)

jak nasadíš přední kola?
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: DYNOVA Holídajka :)

Přední kola zůstanou normální klasiky, ale vzádu budou větší :)

Zpět na „Tamiya“