marec
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 09.02.2015 12:08

osazení SCX10 elektronikou

zdravím, objevia se mi doma stavebnice jeep wrangler2012 unlimited rubicon scx10, jsem v rc modelařine skoro začátečník proto budu vděčný za každou radu, potřebuji poradit s kompletním osazením podvozku elektronikou, jake servo, motor, regulator a baterku, tak aby to vyjelo sem tam nějakej pěknej kopec a sem tam nějakou kaluž(nechci ponorku) kredit na to mam tak 6tis +/-
díky za každou radu
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: osazení SCX10 elektronikou

dám ti radu k nezaplacení. Než položíš otázku, tak si to tu pročti, je tady toho nezkutečně mnoho. Každý tu jezdí s jinou kombinací a budou ti psát, jak je to a jedině toto super.
Projdi, pročti a sám si uděláš představu.
Já jsem měl třeba servo z číny - kovový převody a síla 12kg. ale chtělo by to silnější. Motor už k nesehnání Speed 600 eco a regl Robitronic Crawler edition2(ten bych už teď nekoupil, není špatnej, ale dá se koupit mnohem levnější)
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
marec
Nově příchozí
Příspěvky: 4
Registrován: 09.02.2015 12:08

Re: osazení SCX10 elektronikou

jojo tak dik za radu, jen jeste dotaz motorek stejnosměrný nebo střídavý v čem je lepší ten než ten?
Uživatelský avatar
Tims
Uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 16.04.2013 21:54
Bydliště: skoro Znojmo - Blížkovice

Re: osazení SCX10 elektronikou

Ahoj, osobně si myslím že pokud nechceš trhat asfalt je lepší stejnosměrnej motor - má největší točivej moment v nízkejch otáčkách. Každopádně jak říká Gecko-x pročti si to tady a uvidíš.

Zpět na „SCX10“