Uživatelský avatar
renda567
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 03.03.2013 16:21
Bydliště: Velké Poříčí

Smazat

Proč na FB??? :!: :!: :!:
Kde se o tom domlouváte?? Vím, a už mně přidávali také do skupiny abych dostával oznámení o expedicích!
Od té doby jsem dostal asi jedno upozornění o expedici a to bylo vše. Jenže podle příspěvků se jela celá řada expedic!
Myslím si, je zde toto forum a bylo zde dobrým zvykem dávat příspěvky o konaných expedicích a mělo by to tak zůstat!
Než to dávat na ZKURVENÝ CENZUROVANÝ FACEBOOK který zobrazí jen to co chce!
Uvedu příklad. Hledala mně a odeslala mně zprávu moje nevlastní sestra se kterou jsem se vyděl jednou v životě na pohřbu mého táty. Zhruba 25let zpět.
Tu zprávu odeslala před 2.roky a já jsem jí našel teprve nedávno! :?: :?: :?:
A pokud toto vztáhnete na expedice? Tak je jasné, že tam přijede jen pár jedinců kteří se o tom nějak doví.

Rád bych tímto chtěl docílit aby se domlouvání expedic vrátilo sem, a zde bylo prvořadé místo kde se budou expedice domlouvat.
Pochopím, pokud se domlouvá soukromá akce.
Naposledy upravil(a) renda567 dne 21.07.2018 15:11, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Kamil Fulcrum
Nově příchozí
Příspěvky: 50
Registrován: 10.02.2016 18:44
Bydliště: Děčín

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Rendo máš svatou pravdu já ten FB taky nemusim. :-(
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

No je to těžký. Máš 21. století a na FB jsou dnes téměř všichni, proto také vznikla skupina o rc tam. Pokud jseš členem skupiny a máš "dobře" nastavený FB, zobrazí ti každou akci která se ve skupině vytvoří. Pokud ne, neni nic těžkého kliknout ve skupině na "Události" a tam se zobrazí všechny akce, co kdo vytvořil. :OK: Šance, že se veškeré domlouvání vrátí sem je tak 1%.
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

To Renda...souhlasim

To Prysk....i na FB se to mezi sebou mele tak, že tam je X skupin... A ja osobne tam mam dost zasadni problem s jedincem, co si treba tady hubu otevrit neodvazi, pac je tady mnohem vic rozumnejsicj lidi a admini, co jsou soudni a maji rozum...asi tak
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Jasný, já Ti rozumim. Jen jsem psal, že to co Renda chce, se prostě nestane. "Jedinci" jsou a budou vždycky všude, ale že by to byl důvod tam nechodit a koukat na "Akce" je trochu přehnaný. České skupiny o expedicích jsou tam pokud vim pouze dvě. Ta druhá vznikla právě kuli té první a pár "jedinců" co se chovaj jak mistři světa a to především k nováčkům a lidem co to zajimá a ty jedinci jsou i zde na foru, ale tady si to nedovolí. O nic přece nejde,pokud chci, kouknu tam na akce a to co mě zajimá, komentovat a číst jedince přece nikdo nemusí, proto reaguju, že je tendle topic zbytečnej už proto že půlka lidí sem přestala chodit a druhá asi ani neví že tydle stránky existujou :)
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
jirhavli
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 27.12.2017 20:12
Bydliště: Brno

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

To Prysk - která to jsou ty dvě fóra?
SCX 10 jeep wrangler, 3 x Gelande 1:18, Traxxas Sport-Bronco, MST CMX J3,
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA
Uživatelský avatar
sedivej
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 09.03.2014 17:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Za mě souhlasím s Rendou.Vyhlášení expedice sem a na FB třeba jen odkaz.My to tak děláme a dobrý.Tady dám akci a je tady.včetně reakcí,pak dokumentace.Ten FB mi připadá divnej.Jeden den tam vidím akci,druhej den ji nenajdu.Večer dvacet komentářů,ráno jeden nebo nic.co bylo před týdnem nejsem schopen dohledat.Jako může to být mnou,já s tím neumím,ale je to silně nespolehlivé.Zato je tam o hodně víc lidí než tady,tak proto dáváme pozvánky i tam.
Tady je to ovšem jistota.
Petr
Uživatelský avatar
sedivej
Nově příchozí
Příspěvky: 78
Registrován: 09.03.2014 17:31
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

A teď mě napadlo,ono to jde udělat i obráceně.kdo tam chodí,může přidat odkaz sem.
Tak třeba sobota v 10.00 se jede Ještěd
Neděle v 10.00 se jede Helfenburk

Jako akce to nebudu psát,já jsem pryč,tak nemůžu jet.
Za NSKB team Petr
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Chlapi, márna snaha. Keď som sa ozval na Slovensku proti Facebooku a propagoval centralizáciu na rcexpedition.sk, niektorí jedinci ma zahrnuli pod zem. A to je nás tam zopár .. takže držím palce, aby sa to aspoň tu udržalo tam, kde to patrí a má byť
Uživatelský avatar
alchrapoune
Uživatel
Příspěvky: 155
Registrován: 10.09.2012 13:15

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Taurus to není pravda... ;-) ja osobne som stále na FB a chodia mi informácie o každej akcii ktorá sa chystá. Aj ľudia ktorých mám v,, priateľoch,, keď dajú príspevok tak sa mi to ukáže. Chce to nastaviť FB. Na fórum chodím cca 3x týždne.. Ale ak chceš rýchle info tak napr.je spravený mesenger,, expedičáci,, kde sa každý deň stretávame ohľadne všetkého čo sa expe týka.. :OK:
rc expedition sk-cracatith
http://cracatith.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Za mně rc4x4.cz je centrála a vše, včetně xichtbooku je jen guláš všeho dohromady....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Taurus84
Častý přispěvatel
Příspěvky: 525
Registrován: 06.07.2014 17:49
Bydliště: Malinovo

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Cracky, asi si nepochopil, o čom som písal.
Uživatelský avatar
komaar
Píšu hodně
Příspěvky: 1243
Registrován: 28.04.2009 0:00
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!



obě skupiny uzavřené, takže nevidím vůbec nic
jsem ochotný pochopit, že nemůžu bez přihlášení nic napsat, možná jsem ochoten pochopit, že nemůžu nic napsat, když nebudu členem skupiny

ale když nevidím nic, tak ani nevím, že něco na FB je a proč bych si to měl zakládat, někam se přihlašovat, atd ???
a to vynechávám to, že pokud by tu nebyly tyhle dva odkazy, tak ani nezjistím, že tam něco existuje (a stejně bych neviděl nic)

takže jakýkoliv nováček v rc expedicích najde toto fórum, kde to občas vypadá, že se nic neděje
chvíli jezdí sám, což začne být nuda a tak to zase prodá
Petr KomareK
HPI Wheely King "Hello Kitty" Defender, Tamiya CR-01 Toyota Land Cruiser FJ40, MST CMX C-10 Hummer H2, Tamiya TA-01 Hummer (Humvee, H1, H2, H2o), Axial AX10 ARTR
http://rcexpedice.pkomarek.cz
http://www.rcvidrholec.cz
Uživatelský avatar
prysk
Častý přispěvatel
Příspěvky: 647
Registrován: 16.03.2012 0:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Domlouvání expedic a neb FACEBOOK!!!!

Myslim si, že dnes , jakýkoliv nováček najde spíš expedici na FB (nováčci jsou předevšiím mladší ročníky), než forum, pokud vim, tak na FB je minimálně padesát procent lidí, co ani nevědí, že nějaký forum existuje. :YOP:
->Defender 90<- Speedstar Robitronic - graupner speed - Hk 2.4.Ghz 4Ch

Videa na trubce -> https://www.youtube.com/channel/UCgj3hr ... Ko5WJ4nZgA

Zpět na „Domlouvání a pozvánky na akce“