Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Leprákovo TéFko

Copak to tu máme:
Obrázek
Bohužel jsem teď dost zaneprázdněnej jinejma věcma, takže do stavby se pustim až příští tejden, nicméně sem zběžně prolít obsah krabice a je to libovka...jednotlivý díly vypadaj úžasně, čistý zpracování, perfektní balení...bude to radost skládat.
Zatim ještě nevim, jaká bude barva, ale nějaký nápady už mám. Plán je takovej, že ho postavim podle návodu a pozdějc budu řešit, co vylepšit.
Jediný, co udělám jinak hned, je, že obuju rovnou Rock Stompery, mám je doma už dobu a miluju jak vypadaj pod Hiluxem. Pryže co sou v balení maj sice asi lepší směs, na omak sou pěkně měkoučký a lepivý, ale u týhle káry bude hrát hlavní roli vzhled...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Tak do nej :-) já ted namažu a začnu stavět :-) :-)
Jakou budeš dělat kamo na kasně? :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Gratulace k přírůstku do Leprasols garage!!!

Nepořizovat FOFFinu,šel bych nejspíš do něj.Líběj se mi všechny komponenty,tak nás nenechte všici noví majitelé čekat :lol:
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Ja sam bych do nej asi nesel (ne ze by byl spatnej, ale jiny preference) nicmene gratuluju k prirustku a uvidime co z toho vznikne.
A ono urcite vznikne neco peknyho. :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Který sponzor vám to všem koupil? :lol: Podělte se... 8)
Trajlík Druhý vypadá opravdu pěkně, tak doufejme, že i ty díly budou držet. Užívej si ho, stejně autí je nejkrásnější v krabici a když se staví, čas po dostavění je pak už jen čekání na další :mrgreen:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

....

autí je nejkrásnější v krabici a když se staví, čas po dostavění je pak už jen čekání na další


Mojeee slova :P Ale s tímhle bych teda jako možná i jezdil :wink: :mrgreen:.

Tak užívej :tleskam:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Blahopreji a tiše závidím :wink:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

ha...prej sponzor...vyprodal sem kvuli tomu svy nasysleny zasoby dilu a soucastek, na komplet auto by to s prehledem dalo:-D
ale do tohodle sem se zamiloval na prvni pohled...rikal sem si, ze kdyz hiluxe, tak na listech...no a tohle je presne to vono...
sem uplne vyrizenej z prevodovky a rozvodovky...hlavne ta rozvodovka...klidne bych ji mel na stole jako dekoraci a na klicich jako privesek a na krku na retizku:-D
Nicmene mam pocit, ze az se pustim do kastle, pouziju masku od tamiye...sou mi ty kulaty svetla tak nejak sympatictejsi...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Nahod nejaky foto detailu ne ... at se taky kochnem.

:wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Tak to gratuluju, vypada moc pekne, at jsi s nim spokojenej... :-)
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Hele Lepráku,až budeš šroubovat do šáska tu hrazdu jak na ní drží zadní tlumiče tak napiš jak ti tam šla,chytil jsem asi páteční kus a musel jsem pilovat,abych to tam dostal :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Detailní fotky budou, až se do něj pustim. Teď sem to jen rychle prolít, kdybych to měl fotit a tak, tak bych se na tom zasek a začal stavět a na to teď bohužel fakt nejni čas...ale už brzy...brzy...
Zatim mlsejte u Wendise, má to pěkně nafocený...
Barva bude nejspíš bílá s nějakejma pruhama, chtěl bych to udělat trochu jako leštěnku...na střeše bych viděl dva surfy, jeden už mám rozjednanej, kdybyste někdo měl doma jeden plonkovej, dejte vědět...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže takový Bejvoč TéEf :mrgreen:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak bohužel první problém...začal sem stavět s tim, že si to budu v klídku pomalu stavět a fotit postup a detaily, nicméně když sem se do toho pustil, šlo to tak hladce a luxusně, že sem na nějakej foťák vůbec nepomyslel, dokud nebylo šásko sestavený :-D
Ale napravim to...sestavil sem si to zatim jen tak nasucho, bez mazání a bez lepení závitů...abych viděl, jak to vypadá. Až se vrátim z rekreace, rozberu ho a sestavim znovu, poctivě a snad nafotim:)
Dneska sem na něj posadil přední půlku Hiluxe a zadní půlku Honcha a vůbec to nevypadá blbě:)
Druhá kastle asi nebude leštěnka...
Obrázek

Wendis -> Ta hrazda tam šla trošku ztuha proti ostatním dílům, ale pilování potřeba nebylo. Totéž s montáží převodovky...asi byly málo zahloubený díry pro hlavy šroubů v tom držáku, kterym se to spojuje s rámem, takže to nezajelo mezi bočnice úplně hladce, ale po povolení pár šroubků to tam zapadlo a ok.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

tak já tu hrazdu musel pilovat,jsem si připadal jak Kajínek,ale po chvilce to bylo gut,a ta převodovka taky tam šla ztuha.. :-)
jinak měl jsem rozebraný vše a převodovka a rozvodovka jsou suchý úplně,takže jsem to nacpal vazelínou ale nápravy jsou promazaný krásně z výroby :-)
a ještě v převodovce když jsem s ní točil rukou,tak byl jeden takovej malej zádrhel,tak jsem to znova rozebral a byly jenom nějaký "malinkatý "pecky" mezi zubama na tom prostřednim kole,tak jsem to slabym pilníčkem protáhnul a je to super :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „RC4WD“