Uživatelský avatar
FREEDOM83
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 31.05.2022 9:36
Bydliště: Spain
Kontaktovat uživatele: WWW

Hilux Japan Zero

Podařilo se mi koupit karoserii Hilux, která byla od stejného majitele jako YJ a jelikož mám na cestě domů něco jiného, ​​nevzal jsem si na tuto podvozek Modelex, ale spíše s listovými pery, trailfinder samozřejmě hehehehehe to si dám Jako vždy jsem si myslel a odstraním to co se mi nelíbí a co zbyde hehehehe

Toto je auto, které dorazilo
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek




A tady máme sesterské body YJ
Obrázek
Obrázek
Obrázek



A bez velkého úsilí, přesně jak jsem plánoval, se nápravy nad listovými pery ale otočily, ne jak jsem je měl, sundal jsem dvourychlostní skříň a převod s tím vystrčeným břichem a dal jsem hpi s centrálou přenos v nejčistším stylu rcmodelex, veškerá hmotnost bude nižší a ploché břicho by mělo být u tohoto vozu standardem, kombo 2300 a mob servo

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


A tady se svým bratrem připraven k akci

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jirkacbx
Uživatel
Příspěvky: 392
Registrován: 13.02.2009 0:00
Bydliště: Sedliště u Nepomuka,okr. PJ
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hilux Japan Zero

Hilux je prostě parádní kastle :-)
Jen si otoč kardany k nápravám,ať v nich nezůstává binec.
Neni důležité vyhrát,ale nasrat toho,kdo vás porazil.
AX10
Mammoth BC8 1/12
Uživatelský avatar
FREEDOM83
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 31.05.2022 9:36
Bydliště: Spain
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hilux Japan Zero

Going to make some changes to the Hilux, I have never liked or been convinced by the Yota axles, much less the 1, so seeing that they are not sold, let's see how they turn out.

It will go with tires with less offset and 108 tires, not 100 tires with the new height, but there are adjusting everything...

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mirda
Uživatel
Příspěvky: 323
Registrován: 18.02.2010 0:00
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hilux Japan Zero

Přestavba super, ale nápravy jsou dost široké mi přijde.. 🤔🤔
Uživatelský avatar
FREEDOM83
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 31.05.2022 9:36
Bydliště: Spain
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hilux Japan Zero

Mirda píše: 15.01.2024 9:10 Přestavba super, ale nápravy jsou dost široké mi přijde.. 🤔🤔
Ira s jinými pneumatikami... dej čas dokončit věci...

S ráfky a šestihrany co to bude mít bude mít stejnou šířku jako teď s Yota osami... úplně stejně, jen bude potřeba dát 108mm gumu pro lepší vyplnění mezery
Uživatelský avatar
FREEDOM83
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 31.05.2022 9:36
Bydliště: Spain
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hilux Japan Zero

První plechovou podpěru už mám vyrobenou, tuto jsem vyrobil jako první jelikož s diferenciálem to bylo nejsložitější a nejnáročnější na měření, teď udělám zrcátko na pravou stranu, abych si mohl označit výšku a ty zadní udělám z kovu Dělal jsem je nejdřív z nylonu, abych viděl, jak to vypadalo a udělal testy se šířkou běhounu, aby to samozřejmě nevypadalo jako na fotkách.

Obrázek
Uživatelský avatar
FREEDOM83
Uživatel
Příspěvky: 175
Registrován: 31.05.2022 9:36
Bydliště: Spain
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hilux Japan Zero

Nakonec to půjde s články vepředu a listovými pery vzadu, budu moci mít nižší výšku, takže zůstane i u 100mm koleček

Konečně se mi to podařilo upravit vepředu... nakonec 100 pneu hehehehe, uvidíme, jestli v nejbližších dnech skončím se zadní částí a dám naviják na nárazník, kromě toho asi dám nějaké menší světlomety na nárazníku

Obrázek
Obrázek

Zpět na „RC4WD“