Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Toyota Hilux by DYNO

Zdravím, tak jsem si po podzimním ještědu, kde do mě celou expedici hučeli Pali a Bedna zakoupil boudo budku. Měl jsem na výběr více možností, avšak volba padla na mou od mala vysněnou Toyotu Hilux. Takže jsem v pondělí objednal a dnes mi přišla :-)

Obrázek

Po vybalení :-)
Obrázek

Posmontování dohromady :-)
Obrázek

Rozdíl oproti Pajeru :-)
Obrázek

No a jedne z těchto tří variant bude vyhotovená :-) Nemůžu se rozhodnout, tak můžete pomoci, díky :-) ;-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

A máš pod to nějakej podvozek, nebo kastli budeš tahat na provázku? 8) Nebo to chceš posadit na stávající podvozek? Mimochodem, v tom případě nejsem až do konce roku 2015 doma... :lol:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

:hura:
Asi máš velkou radost. Dovedu si to představit. Taky jsem ji měl, když jsem si koupil novou karoserii.
K té variantě. Za mě bych zvolil druhou variantu v barevném provedení té první. Ale barvu rozhodně víc lesklou. ;-)
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Ahoj, chci to dát na stávající, asi to bude celkem oser ale co nadělám. Jel jsem s Pajerem na ještěd, vyjel jsem to krásně a v pohodě :-) Sice se mi zuli tři gumy ale to byla má vina :-( Je to moc krátký a působí to jako hračka, ostatní jsou velký oproti tomu Pajeru :-( takže se bude prodlužovat a vymejšlet, jak to udělat :-) kdyby jsi se chtal zaangažovat máš povolení :-D

Jo a radost mám fakt obří :-) ještě potřebuju někoho kdo by mi to stříknul :-) mrak umí ale ted bohužel 2500 ,- nemám :-(
Dostane i nový disky, už jsem jí koupil Beadlocky :-)
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Toyota Hilux by DYNO

Nasetri si a daj to mrakovi.. Viem co hovorim:-)

A ked si spocitas, ze musis kupit sprej zakladovku, minimalne dva farebne spreje.. Das za farby kopec prachov a nikdy to nebude take ako od mraka:-) a navyse mrakova farba je tvrda..
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
idinek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 782
Registrován: 27.08.2009 0:00
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Na to stříkání si dej bacha. Buď to zvládneš a je to paráda, nebo i nejkrásnější karoserii můžeš dojebat tak, že nebude hezká. Lak je opravdu víc jak půlka auta. Proto zkoušej a až si budeš jistej, že Ti to jde, pak se do toho pusť. A pokud chceš lak na delší dobu (nebudeš dávat autu nový kabát každých půl roku :-D ), tak bych s lakem počkal, našetřil a využil služby Mraka. Já šel cestou stoprocentní jistoty úspěšného lakování, využil služby Mraka a jsem víc než nadmíru spokojenej. ;-)

Edit: PS flateric, byl jsi rychlejší :YOP:
SCX-10 s karoserií Defendra D-90
TT-01 rally Škoda Fabia
mail.: idinek@seznam.cz
http://idinek.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Toyota Hilux by DYNO

A ak hladas peknu farbu, pozri si matveyovu zbierku fotiek..najdes mozno este krajsie kusky

http://marbi71.rajce.idnes.cz/TOYOTA_TRUCK_4WD/
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
flateric
Častý přispěvatel
Příspěvky: 578
Registrován: 18.05.2011 0:00
Bydliště: Stupava

Re: Toyota Hilux by DYNO

Ak by si mal zujem, lezia mi tu tri sady.. Aby mohli byt trojfarebne pruhy. Predam iba ako set

Obrázek
Axial scx10 jeep rubicon
Vaterra slickrock
TF2 hilux by mrak
Vaterra ascender Marauder (d90 v štýle Tomb Raider)
Jeep YJ na TF2 swb v plane
Hardbody rubicon v pláne
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Hele díky moc, velká inspirace ale jen se mi potvrdilo z mého výběru, tu červeno bílou, a s čtyřkolkou dozadu na korbu, mám jí doma :-)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Toyota Hilux by DYNO

mně se moc líbí tahle Hlavně rychlý pruhy musej bejt ;-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

plutoone84 píše:mně se moc líbí tahle Hlavně rychlý pruhy musej bejt ;-)


Jo fotka i auto krásný, ale mám vybráno, červeno bílá :-) a čtyřkolku můžu dát na korbu... mám jí doma :-)
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Tak jsme byli na ještědu :-) Musim podotknout že to byla nejlepší a nejkrásnější expedice co jsem kdy jel :-)
Kdyby měl někdo fotky hiluxe z ještědu budu rád když sem něco přidá :-)
No začnu jednoduše, myslel jsem že se ani pořádně nevyškrábu z parkoviště, protože to mám fakt nízký, ale to co to projelo a co to vyjelo bylo neskutečný. Do čeho jsem se pustil tak to vyjelo, myslim že to mnohdy nechalo za sebou i propracovanější auta. Bylo to tim že auto bylo celkem lehké, na ledu v kopci se rozjelo beh hrabání a vklidu jelo jako po asfaltu, jiní klouzaly dolu... Co se týče kol, tak jsem naprosto spokojenej, měl jsem z toho obavy, protože scalovky moc nefungujou, ale tohle zmákly na jedničku. Čímž bych chtěl poděkovat Bednovi, za jejich prodej, Beadlocky mi přišly před Vánoci tak jsem to dával na rychlo dokupy :-) Myslím že výběr se povedl. A ikdyž jsou malé tak neudělaly ostudu :-) Jsem maximálně spokojenej :-) Po novém roce to nechám cáknout a poprosim Leeho aby mi udelal rampu na světla. Chci ještě udělat osvětlení ale toho se celkem bojim :-D No uvidíme :-) Dyžtak díky za každou kritiku i pochvalu :-)

Takhle jsem ji dodělal den před odjezdem
Obrázek

Detail
Obrázek

Drápání se na ledovým krpálu
Obrázek


Obrázek

šplhání
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Toyota Hilux by DYNO

Další doplněk do interiéru je mapy na palubovce a dva offroad časopisy :-) Udělal jsem i Playboye a PALIho RC Adventures magazín, ale ty budou až na sedačce. Chci udělat i interiér, palubovku mám dodanou ze stavebnice tak se to k tomu přímo nabízí :-)
Dále bych chtěl pořídit novou převodovku, protože kdo zná moje auto tak ví že jsem plašič zvěře v lese :-) :-D ale jsem spokojenej s tou co mám tak jí zakoupím novou, kdyby někdo měl doma axialáckou tak ji vezmu :-)

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Toyota Hilux by DYNO

a to máš převodovku kovovou? s plastovýma kolcama to snad takový rachot nedělá ... to očekuj jestli je tam vazelína, max dej nové ložiska ... proč kupovat novou, když funguje ...
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Toyota Hilux by DYNO

Zrovna jsem ti psal do ještědu, moc krásná yota akorát je škoda že ty kola nejdou úplně pod kastli :BYE: :BYE:

Zpět na „RC4WD“