Pavel D
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2018 11:06

TF2 Toyota pic-kap

Dobrý den, dost jsem váhal zda se mám pochlubit svým výtvorem zde, ale když jsem byl na truck trialu ( nemyslím rc) tak se moje toyota tam dost lidem líbila. Je to moje první auto.

- Je to stavebnice od firmy rc4wd na podvozku tf2 s 2 stupňovou převodovkou
-podvozek na listových pérech
- motor 45 závitu
- regulátor Mtroniks tio Rock C

Zahradka, nárazníky a bordel kryt jsem dělal sám. Jinak vše je ze stavebnice

Do budoucna přemýšlím o - předělání nárazníku
- vozejku
- podvozek zkusit dát na linky ,ale nevím zda to pomůže v terénu
- osvětlení , to jsem už zkoušel udělat, ale pořád se nedaří. Zkoušel jsem naprogramovat
mikroprocesor, když jsem do něj nalil program tak na pohyb páčky na vysílačce to vůbec
nereagovalo :( nejraději bych na to šlápnul :-D :-D :-D Už si nevím rady :(



Starší fotky :

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Aktuální podoba :

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Pavel D
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2018 11:06

Re: TF2 Toyota pic-kap

jestli někdo nějaký nápad tak klidně piště :) snad se vám libí aspoň trochu :)
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TF2 Toyota pic-kap

vizera tak obycajne, coz nie je zle, lebo je taka akokeby od vyroby, nic extra, ale urcite cisto
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Pavel D
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2018 11:06

Re: TF2 Toyota pic-kap

děkuji, dost mě překvapilo co vše dokáže vyjet :) proto aj přemýšlím zda to dávat vůbec na linky
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TF2 Toyota pic-kap

ono je to stale o tom, ze aku trasu zvolis. Ja mam dabla na tlmicoch a vpoho. mam jedno na listoch a jedno na kombinacii pruziny/listy a vsetky su vpoho, len sa s kazdym inac jazdi
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Pavel D
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2018 11:06

Re: TF2 Toyota pic-kap

aha :)
Pavel D
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2018 11:06

Re: TF2 Toyota pic-kap

děkuji za vysvětlení
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: TF2 Toyota pic-kap

nie je zaco, je najlepsie ked sa pridas k nejakej partii a ze ti pozicaju svoje modely. ja som sa tak dostal ku plno modelom, poskusal a porovnal. Dokonca existuju aj vylepsenia na listove pera, klde ti upravene seriove listy dovolia mat lepsie krizenie. je to stale na tebe, co chces a co ti vyhovuje
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: TF2 Toyota pic-kap

Listy jsou takova vyssi divci pro fajnsmekry. Rozhodne kus lip se chovaj normalne linky a tlumice s vinutou pruzinou.
Nejsem si jistej tvym autem, zda tahle novejsi toyota s hranatejma svetlama nemela uz aspon vepredu prave pera. Na listech komplet ze byla ta starsi s kulatejma svetlama. Ale nejsem zadnej tojotar takze nevim :-D

Jakmile bys to chtel zkusit, vymenit listy za pera a linky, tak si myslim, ze uz tam listy zpatky davat nebudes...


Zahradku mas bomba :FINE: me se libi na pikapu takhle pres celou strechu a az dozadu..

A 'civilni offroad' cize nenazvedanej, maly kola a bez samolepek a rychlejch pruhu, to se mi libi taky :FINE:

Jen ten predni naraznik je malounko divokej. Originalni, ale ty vysoky boky a jak je spodni roh kastle podstatne niz, to se mi nelibi..
Pavel D
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 16.06.2018 11:06

Re: TF2 Toyota pic-kap

Děkuji za pochvalu za tu zahrádku a tak. No nárazníky přemýšlím změnit. Teď přesně nevím jak je přední v originálu. Ale chtěl jsem aby byli boky taky trochu chráněny. do budoucna přemýšlím o navijáku. a ty vysoké boky jsem nepochopil. Je to tak jak to má dle stavebnice být

Zpět na „RC4WD“