Uživatelský avatar
MISSAN
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 03.10.2012 21:30
Bydliště: Praha 9 Prosek

TF2-nedostatky

Zdar lidi, chystám se koupit moje první RC auto. Po studování fora, jsem byl rozhodnut pro SCX10, ale ještě se oběvilo TF2 tak uvažuji i o něm. Uvítal bych nějaké zkušenosti s kvalitou, nedostatkama či problémama s tímto podvozkem. Rád bych jezdil expedice. Moc informací o tom tu neni. Díky
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: TF2-nedostatky

Kvalita asi dobra...ale tu nejlip proveri cas... kdp pocitej hned s investici do kardanu ty jsou spatny...jinak se vse zda v poradku... nedostatky... no neni to moc variabilni to je nedostatek pro me pac vymyslim blbosti... napr rozvor nejde upravit jinak nez rozpulit sasko a nastavit to... pak nejde dat vetsi topgir protoze se tam nevejde... ale jestli chces zustat u krabicovy konfigurace tak jen ty kardany... pak teda paka rizeni narazi do napravy kdyz to mas trochu tezsi jak origo ale ja tam nej nejak otocil servo a asi mi to funguje stejne dobre a nenarazi to...takze asi tak...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
MISSAN
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 03.10.2012 21:30
Bydliště: Praha 9 Prosek

Re: TF2-nedostatky

Díkes za info, tohle jsem přesně potřeboval vědět. V mládí jsem modelařil a přes to rc se k tomu chci vrátit. Planuju nejdříve kit a vrtat se v něm , pak se pustim do stavby vlastní kastle. Takže variabilita scx vítězí. Sice nemam s rc žádné zkušenosti, ale nejsem línej číst a rád se nechám poučit. Jinak máte super forum.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: TF2-nedostatky

ale tak sem to nemyslel... taky mam na TF jinou kastli:D Vsechno jinak dobre funguje ptal ses na nedostatky... jinak pro me klady vitezi nad scx...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
MISSAN
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 03.10.2012 21:30
Bydliště: Praha 9 Prosek

Re: TF2-nedostatky

Nechce se mi řezat hned do TFka,když budu potrebovat upravit např. rozvor. To scx se da líp přizpůsobit, jestli to dobře chápu.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: TF2-nedostatky

no to chapes dobre... ale axik zas neumi prevodovkovat :lol:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
MISSAN
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 03.10.2012 21:30
Bydliště: Praha 9 Prosek

Re: TF2-nedostatky

nj pravda, ale mne lákaj expedice, což neni žádnej fofr a v nejnutnějšim případě se dá i do scx šaltr. Jen mi přijde, jestli už ten axl neni ze zenitem. Ani ho ted nikde nevidim v prodeji :sad:
myslim v kamenym krámu.
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: TF2-nedostatky

S axíkem taky chybu neuděláš a za zenitem.... :-D no hele axík za zenitem nebude ještě hodně dlouho :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: TF2-nedostatky

MISSAN píše:nj pravda, ale mne lákaj expedice, což neni žádnej fofr a v nejnutnějšim případě se dá i do scx šaltr. Jen mi přijde, jestli už ten axl neni ze zenitem. Ani ho ted nikde nevidim v prodeji :sad: myslim v kamenym krámu.

Čemu říkáš kamenný krám? Někde si to vyzvednout? To můžeš i na MZ :lol:, mají Dingo >>> http://www.mz-racing.net/143-axial/. Axík rozhodně není za zenitem. Myslím, že tu bude ještě dlouho, akorát ho budou různě šolíchat.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
MISSAN
Nově příchozí
Příspěvky: 11
Registrován: 03.10.2012 21:30
Bydliště: Praha 9 Prosek

Re: TF2-nedostatky

Myslel jsem něco v Praze,nechci platit kartou přez net. Neradši osobně prostě. V nejhoršim to půjde ppl, ty berou karty. Jestli mi to teda ještě někdo nerozmluví tak to bude axlik.

Zpět na „RC4WD“