Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Hofyho D90 Def

Vše se to nějak zvláštně semlelo a najednou mám doma Mexe..z nudy jsem pročítal jedno téma za druhým a najednou jsem narazil na Aushausovo vlákno a nemohl uvěřit tomu co čtu..ještě jsem se musel ujistit přes SZ jestli je to opravdu myšleno tak, jak jsem to četl a bez váhání domluvil výměnu.
Týden nervů a předlouhého čekání se vyplatilo a já si jel do Prahy pro jeho Defa :YOP:

Obrázek

Hned druhý den jsem s ním zalezl do sklepa. Zadní podběhy už nebyly v nejlepším stavu, tak jsem poprvé pracoval s psh a myslím že to není nejhorší. Napasoval jsem interiér a další na řadě byly tlumiče - GDS z Modelexu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Teď pracuje tak jak bych chtěl a po první vyjížďce jsem měl úsměv od ucha k uchu. Je to příjemná změna a hrozně mě baví koukat jak se pohupuje..je to něco jiného než SCX10 a Ascender co jsem měl :FINE:

Obrázek

Obrázek

Jěště jednou děkuji Aushausovi že vydržel ten týden a nenechal se zlomit jinou nabídkou :hura:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Hofyho D90 Def

Krásný auto.Jaký jsi koupil tlumiče ? Délka oko-oko ? Podvozek máš Mex ?
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Hofyho D90 Def

Podvozek je rozhodně mex :OK:
Jinak def pěknej :YOP:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho D90 Def

Tlumiče jsem kupoval GDS Racing, oko-oko je 70mm. Přesně tak, podvozek je MEX, RC4WD R2 rozvodovka, nápravy S.D.I.,.. Jinak co se týká elektra tak to jsem vykuchal z RTR Ascendera
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: Hofyho D90 Def

Hofy píše:Tlumiče jsem kupoval GDS Racing, oko-oko je 70mm. Přesně tak, podvozek je MEX, RC4WD R2 rozvodovka, nápravy S.D.I.,.. Jinak co se týká elektra tak to jsem vykuchal z RTR Ascendera


Mám taky 70 mm a myslím si že by to sneslo 80 mm.To jsem chtěl právě ověřit,zda je to s těma 80 mm lepší,ale jsi na tom asi stejně.
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho D90 Def

Já je měl objednaný..jenže kvůli bordelu na skladu z toho vyšlo že bych na ně čekal než vůbec dorazí do ČR tak jsem z nedočkavosti vzal tyhle no
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Hofyho D90 Def

Co sa tlmicov tyka, tak ja stale kupujem dlhsie, ale zaroven ich nastavim tak, ze samotnou vahou modelu sadnu o 25% nizsie, tympadom mam povodnu vyzku, len v dierach koleso viac prepada dole.
Coz u Mexin je to normalne, kedze modely maju svoju vahu
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho D90 Def

Takový byl záměr, ale teď už to řešit nebudu. Uvidíme na D110 co plánuju jako většího bráchu :D
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hofyho D90 Def

hezky se o něj starej, rozlěšti škrábance po mně a hlavně žádný boudy! :-)
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho D90 Def

Budu na něj hodný neboj :D jasně, pak ho taky na jaře přelíznu Meguiars mastnotou až budu ladit velký :D
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho D90 Def

I přes zimu a pracovní sobotu jsem si musel aspoň na hodinku vyrazit :-) procházka bodla a zítra mi čeká ta samá cesta znova, protože někde jsem vytratil spodní uložení zadního tlumiče..no nas*** bych si do dlaní :EVIL: ale snad se najde, moc jsem nenachodil, spíš si hrál s každou překážkou :-)
Ale mam jedno + :-) dnes dorazil od deffmaniaka větší brácha pro D90 tak nebudu vědět kam dřív skočit :tleskam:
Uživatelský avatar
Deff maniak
Píšu hodně
Příspěvky: 1217
Registrován: 13.02.2014 16:02
Bydliště: Brno,Rožnov Prostřední Bečva Bácov

Re: Hofyho D90 Def

Doufám že ji nerozřežeš jak leprasol :mrgreen:
To spodní uložení tlumiče (pokud nemyslíš kloubek) tak se dá nahradit větší podložkou a to už nikdy neztratíš :wink:
Jiří Huser
16 let
1:8 Land-Rover D130(minulosti)
1:8 Vaterra acsender K5 blazer
1:8 Vaterra ascender ford bronco
Za chvíli vectra B ;)


http://jerrrrry.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho D90 Def

Žádná Skinny Bitch se konat nebude :-D hele uvidíme, budu zatím žít v naivitě že to v lese najdu,nebo pak bych tam mohl nacpat z Ascendera co mám přebytečný, to by pasovat mohlo..ale zatím budu raději naivní :-D
Uživatelský avatar
Hofy
Uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: 01.02.2014 13:28
Bydliště: Plzeň

Re: Hofyho D90 Def

NAŠEL JSEM TO :-D :-D :-D

Zpět na „MEX by RCMODELEX“