bo737
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 14.10.2015 10:19

JIEFANG CA-30

Zdravím tak právě dokončuji svůj nový Jiefang Ca-30 od Rc kingkong.
Udělal jsem ho zrezlej jako kdyby ležel v kopřivách 15 let.
https://bo737.rajce.idnes.cz/Zil_151
Ještě chybí pár detajlů :)
Naposledy upravil(a) bo737 dne 18.01.2019 14:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Zil 151

Ahoj moc hezky udělané palec nahoru. :OK: Doporučím ti změn si název tohle není Zil ale Jiefang CA-30 pozná se to jen podle čumáku Jiefang CA-30 ma mřížky podélně a né svisle jako Zil a ještě par drobnostmi v kabině a na převodovce.

https://www.imcdb.org/v437207.html a tady třeba i cisterna https://www.flickr.com/photos/lte_rail/9772978203
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
bo737
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 14.10.2015 10:19

Re: Zil 151

Jo děkuji :-)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: JIEFANG CA-30

;-) Tak ty úplně první nesly označení ZIS a byly kopií amerických vozů dodávaných za války do SSSR a měly ty mřížky vodorovně, až později se přejmenovaly na ZIL a pak měly mřížku svisle. ;-)
Ale tvar tvojí mřížky je stejně čínský ;-)

Nicméně to nemění nic na tom, že model se ti velmi povedl :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Zil 151

Mr-Monty píše:Ahoj moc hezky udělané palec nahoru. :OK: Doporučím ti změn si název tohle není Zil ale Jiefang CA-30 pozná se to jen podle čumáku Jiefang CA-30 ma mřížky podélně a né svisle jako Zil a ještě par drobnostmi v kabině a na převodovce.

https://www.imcdb.org/v437207.html a tady třeba i cisterna https://www.flickr.com/photos/lte_rail/9772978203



No,nebudu se tady hádal ale Jiefang to dle mě není...RC4WD vyrobila Ural,Gaz a tady je ZIS 151 !! Což dle mého názoru také i je.
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: JIEFANG CA-30

No,nebudu se tady hádal ale Jiefang to dle mě není...RC4WD vyrobila Ural,Gaz a tady je ZIS 151 !! Což dle mého názoru také i je.


To by ani nemělo smysl . Důvod je jednoduchý tyto auta se nemontovala a nevyráběla jen v mateřském závodě ale také v Jaroslavli a dalších automobilních závodech v Rusku pod značkou daného závodu. Jedno mohu garantovat postavím všechny tyto auta k sobě z jednoho dne výroby a ty mi řekneš který je ten praví Zil. Proto nemá cenu se hádat a to si ještě můžeme připočíst originál díly dodané ještě v době války z USA a jsme tam kde Baťa s dřevaki. Tímto děkuju Milanovi že mne upozornil na ty podélné mřížky z dodávek Lead Leasing :OK:

http://www.krasnayazvezda.com/terre/mat ... zis151.php
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: JIEFANG CA-30

Mr-Monty píše:
No,nebudu se tady hádal ale Jiefang to dle mě není...RC4WD vyrobila Ural,Gaz a tady je ZIS 151 !! Což dle mého názoru také i je.


To by ani nemělo smysl . Důvod je jednoduchý tyto auta se nemontovala a nevyráběla jen v mateřském závodě ale také v Jaroslavli a dalších automobilních závodech v Rusku pod značkou daného závodu. Jedno mohu garantovat postavím všechny tyto auta k sobě z jednoho dne výroby a ty mi řekneš který je ten praví Zil. Proto nemá cenu se hádat a to si ještě můžeme připočíst originál díly dodané ještě v době války z USA a jsme tam kde Baťa s dřevaki. Tímto děkuju Milanovi že mne upozornil na ty podélné mřížky z dodávek Lead Leasing :OK:

http://www.krasnayazvezda.com/terre/mat ... zis151.php




Noo,takže si sám sobě odpověděl na nesmyslé opravování autora,ať si změní název vlákna a vozu...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: JIEFANG CA-30

To opravení vlakna je v pořádku ,toto je čínský derivát dle přední masky. Tak jako každé tohle auto vychází z klasického GMC a ten zase z Dodge takže ať chceš nebo ne ten Zil co si jmenoval je čistá Amerika.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: JIEFANG CA-30

Mr-Monty píše:To opravení vlakna je v pořádku ,toto je čínský derivát dle přední masky. Tak jako každé tohle auto vychází z klasického GMC a ten zase z Dodge takže ať chceš nebo ne ten Zil co si jmenoval je čistá Amerika.

ZIS …..čistá amerika...proto ty jsi to chtěl změnit na čínu...ale tvé komentáře odkud pochází předloha opravdového ruského zila moc nikoho nezajímá....tady šlo o tvé řeči o přejmenování a nakonec se tady zamotáš a jsi v americe….ach joo...i ten ADAM byl americký...
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: JIEFANG CA-30

ZIS …..čistá amerika...proto ty jsi to chtěl změnit na čínu...ale tvé komentáře odkud pochází předloha opravdového ruského zila moc nikoho nezajímá....tady šlo o tvé řeči o přejmenování a nakonec se tady zamotáš a jsi v americe….ach joo...i ten ADAM byl americký...


Děláš si srandu neoprávněně ZIS ZIL 151 je licence a to Americké ;-) Vlastní konstrukce je až Zil 157. To o co se chceš přít je JIEFANG CA-30 licence koupena v Rusku v polovině 60 let která byla dále modernizována. Prostě stačí jen mít nastudováno . Zil to bude pokud to bude mít správnou masku což nemá proto jsem dal i odkazy ať se každý podívá
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: JIEFANG CA-30

Něják mi to nedá, a taky zde zanechám svůj názor , že je to spíše Zis 151 ;-)


Jinak stavba super, hlavně barva se mi moc líbí :OK:

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“