Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

GAZ 66 4x4 Truck Trial by Špíca

Ahoj, už je to nějaká chvíle co jsem zakoupil Stavbu GAZe 66, který je tak na půl dokončený, a je na něm ještě spousty práce... Je to taková splácanina všeho možného, ale chtěl jsem vždycky truck tak jsem si splnil přání... možná to časem přestane stačit a zkusím něco většího... :-)

Tak stručný popis :-)
Základ posloužil ECX temper, je zde občejná plechovka, v převodovce je zpomalený hlavní převod, takže se to sotva plazí, ale ve výjezdech by to mohlo mít sílu.
Kola a CVD poloosy jsou z LOSIny a je na tom předělané řízení. Kastle je vyrobená samo doma rukama vysochaná z PSH.
Je na něm spousty práce, potřebuji dokoupit kardan, to je první investice která je vážně nutná, protože s náhonem jen na jednu nápravu nic nesvedu... :-D Přehodit servo na výšku aby nemlátilo sebou o rám. Dál potřebuju dodat elektro, koupil jsem Hildě nový přijímač, tak ten původní pujde do gaze. Dostal i novou vysílačku. Nic extra, jen obyčejnou axialáckou. Dále mě čeká dodělat interiér, držák baterie a uschovat někam elektro... S tím asi bude trošku boj, protože místa je fakt maličko... uvidíme jak to půjde dál každopádně každou radu a připomínku uvítám :-) Díky moc předem :-)

Předloha + - aby to odpovídalo :-)

Obrázek

Samotný model :-)
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

První náklad :-D
Obrázek

Rozdělal jsem nápravy, bylo to úplně na suchu, vazelínu dávám všude, možná i tam kde není potřeba, ale nic se jím nedá zkazit :-) napěchovat až to leze ven :-)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Je to maličký :-) :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
zax
Píšu hodně
Příspěvky: 1750
Registrován: 27.04.2010 0:00
Bydliště: Praha, Kladno

Re: GAZ 66 4x4 Truck Trial by Špíca

Gaz 66 je fajnové vozidlo. Držim palce ať na trati splní očekávání.
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: GAZ 66 4x4 Truck Trial by Špíca

Díky zaxi :-) Jen ještě dodám boudu jsem nestavěl já :-) Je to koupeno od Richarda Šístka :-)
Uživatelský avatar
Juraj P
Nově příchozí
Příspěvky: 82
Registrován: 19.04.2015 16:17
Bydliště: Košice - Terasa

Re: GAZ 66 4x4 Truck Trial by Špíca

Tiež som po nom pozeral :)
Chevy Stepside Axial, Axial Wraith 1.9, D90 mex, Ford Bronco trx4.
Uživatelský avatar
DYNO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 661
Registrován: 24.11.2011 0:00
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: GAZ 66 4x4 Truck Trial by Špíca

Jsem rád že jenom pozeral :-D bude to běh na delší trať tak uvidíme, nějak se mi sešlo více věcí na jednou... musím před závody dát do kupy Hildu. Pak dodělat za Hildu vlek na loď, ukotvit člun na vlek, pak musím dodělat Gaze, pak mám rozdělaný další člun... samá zábava... :-) :-D

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“