Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

TATRA 815-7 4X4

Dám to tuná není to uplně skale ale mě to neva. http://strejd.rajce.idnes.cz/nova_tatra/ http://strejd.rajce.idnes.cz/Tatra_4x4/
Uživatelský avatar
jurda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 605
Registrován: 10.09.2010 0:00
Bydliště: Tanvald,Albrechtice v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

tatra 8x8

je pěkná ,tady se múžu přiučit.hlavně ty pantíky u dveří a ta barva jí sluší.
Uživatelský avatar
strejda
Častý přispěvatel
Příspěvky: 710
Registrován: 06.02.2009 0:00

Re: tatra 8x8

Předem se omlouvám za mou gramatyku.
Proty co nemohou unést naše podvozky že nejsou skale a proto se nato máme raději v......Řeší se to tu do nekonečna.JÁÁÁÁÁÁÁÁÁ já jsem tu začal s první Tatrou a nikomu to neva.Je to tak že tatrovácká náprava 1:10 nezvládne takovej exstrém jako jízda na Ještěd a jiné.
O dostupností peněz nato málo gdo má.
Řešil jsem to se soustružníkem a ten řekl že dotoho nejde MODELÁŘI znaj Pepa Nývlt.Pan modelář.
Nicméně jezdim v Š - HOBBY s chlapama co máj auta za 50-100 000 A já tam začínal s jednim traktorem za pár šlupek a nigdo neřek nic jo maká to a nigdo to tu nemá tak jezdi.Taky jsem byl první co stím začal a v poho.
Proto budu moc rád že něgdo zvás veme pravou Tatru na Ještěd a bude stíhat těm mladejm divočákum co tam letěj jako splašený jezdej pod vodou a po kamenech co jsou dvakrát tak velké jak auta.Nemaj problém 3tunové auto zvednout jednou rukou a hurá dál.
Co pocestě jezděj bezmála skale 350km.
Co je potom skale?
Je tu spousta zvás co se snažej a maj nato proto jim říkám páni modeláři všichni se snažíme jim stíhat ale spousta znás nato nemáme.Vemou plast a udělaj opravdové auto.

Budu rád za váš názor.
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

Ja s tebou souhlasim na 120% jde o to ze nekteri se snazi aby to bylo jako
prave auto (coz neni muj pripad) me je ouplne jedno jestly to ma ty nebo ty napravy
hlavne ze to cloveka bavi a libi se mu to a obdivuju ty mladoucky kluciny
co si misto huleni a chlastu radej koupej neco na auticko :wink:
A na gramatiku se vykasly uz jsme nejakej patek ze skoly abychom si to pamatovaly
Uživatelský avatar
macaiq
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: humpolec-kejžlice

strejdo super stroj ... dle mýho je nej z tvojí tvorby (záležitost vkusu ,všechny máš super:)) s názory zde také souhlasím ... doufám že se dočkáme videjka :)
Uživatelský avatar
Ozy
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 22.01.2011 0:00
Bydliště: Karlovy Vary

Mě se líbí moc, těšim se, jestli někdy něco takovýho uvidim live :FINE:
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

Tedy moc často tyhle řeči nepíšu, ale vypadá to fantasticky. A jestli bude fungovat tak jako ta předchozí žlutá, tak to bude pecka. A ta barva je parádní. Bude to ta policejní nebo zamýšlíš něco jiného?
Jako malý jsem měl podobnou plechovou a tuším, že se s ní jezdila za komančů nějaká expedice kolem světa. Myslím, že to byla ale šestikolka. Jinak tahle je prostě parádní. Těším se na finál a až jí opět zase někde uvidím.
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Naprostej souhlas :YOP: a krásnej netradiční stroj :wink:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“