Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Colin McRae DIRT2 video

Vážení přátelé!
Rád bych se Vám pochlubil svým prvním videem, které jsem stvořil. Jsou to záznamy z mého hraní sestříhané k písničce Shout od Black Tide.
http://www.youtube.com/watch?v=_7CEIUZrCIY
Je to můj první počin, takže budu rád za Vaše rady a připomínky. :wink:
Tak příjemnou podívanou!
PS: Pokud můžete jukněte ještě zítra to už snad bude plná kvalita po nahrávání na yotube. :wink:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

pekne sestrihany to mas, gratuluju :)

jezdis na volant?

ja zkousel od dirtu demo a nejak me to neuchvatilo, jsem odchovanej na RBR. Pravda, zkousel sem jen na klavesce, mozna jsem mel vyhrabat a zapojit volant...
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Diky. 8)
Hele na klávesnici bych to taky nehrál, to je docela nuda. Je pravda že RBR je opravdová simulace, ale já hraju DIRTa na volantu, Logitech G25, jezdim na šestistupňovej maluál což je uplně jinej zážitek. Užívam si to. Akorát škoda že DIRT2 nepodporuje spojku. :cry:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja jezdil RBR kombinaci Logitech GT Force pro + Logitech Wingman pro (z nej jsem pouzival jen plynovej pedal misto spojky) a byla to parada. Driv holt zadna G25 nebyla :). Dalsi hra na kterou nezapomenu a ktera byla tak dotazena k dokonalosti, ze bylo potreba pri nastaveny manualni spojce podrazovat s meziplynem jsou GT Legends. marne ted cekam, kdy nekdo vyda neco co se na tydle dve hry dotahne.

No nicmene tesim se na dalsi videjka, kouka se na to moc prijemne.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Jestli jsi jezdil GT Legends tak jsi dobrej, to už je pořádná simulace a zkouška zručnosti. :wink:
Zkusím dám ještě něco do kupy. Občas nahrávám celou etapu když se mi povede ji zatet opravdu dobře, hlavně proto že replaye v DIRT2ce jsou fakt úžasný. Můžu k tomu zkusit hodit nějakou muzičku a třebas to nějak dopadne. 8)
CC-01 Mitsubishi Pajero
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

dobrý simulátor je Gran turismo 5. Ale to je na PS3 a ještě se nedostalo do česka boužel :-(
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Taky hraju Dirt2, budu muset zakoupit origo a rozchodit multiplayer. Rallyecross a Raid si o to přímo říká :)
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Gran Turismo je doré, ale konzoli bohužel nevlastním. Jinak uznávám že DIRTa origo taky nemám. :lol:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
Tamiyadriver
Uživatel
Příspěvky: 414
Registrován: 19.06.2009 0:00
Bydliště: Nový Rychnov

Krásný,ale nejsi náhodou čech? :roll:
Kudy jsem jel, těžko bys šel... (s mým CC-01)

Jiří P. http://tamiyadriver.rajce.idnes.cz/

TA-02 Porshe Cayenne TRANSSYBERIA 2007, CC-01 Pajero Metal top , Ford Bronco 1973 CC-01
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Jsem, proto je v tý angličtině taky tolik chyb. :lol:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

Rally jezdit s Hčkovym řazením ?? Na Live For Speed, GT Legends a podobně je to bomba, ale u tohohle bych si to rozhodně nedal, sekvenčka se k tomu prostě hodí daleko více ...

Hrával jsem nějakou dobu i rFactor .... na netu je ke stáhnutí od běžných aut ( bmw m3, supra, lexus IS F ) přes specialy ( škoda octavia cup, porsche GT3RS, Baja bugy, WRC, ) po motokáry atd. .... o tratích ani nemluvím, moje nejoblíbenější Nürburgring - Nordschleife .. těch 23Km si fakt užijete, doporučuju ! :wink:
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Jestli je tam Nürburgring tak o tom rFactoru možná popřemýšlím...docela mě to láká.

A s tím řazením máš v podstatě pravdu, jenžě mě sekvenční řazení nějak nepřirostlo k srdci. Vůbec. Háčko mi přijde mnohem zábavnější a adrenalinovější. Jsem na něj zvyklej i s ostatních her. (moje oblíbená je BMW Challenge :lol: )

Jinak právě ted uploaduju na y2b záznam z jedný etapy v chorvatsku s eskortíkem - klasika.
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
-Kage-
Častý přispěvatel
Příspěvky: 574
Registrován: 10.07.2009 0:00
Bydliště: Petřvald ( NJ )

tu mužeš do toho rfactoru pak stahovat tratě, auta a další blbosti ....
http://www.rfactorcentral.com/

Nordschleife:
http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Nordschleife%202007
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Jednou jsem rFactor hrál ale nezaujal mě...o tomhle jsem nevěděl...díky za tip. :wink:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja hral s tou G25tkou u kamose a mel jsem obrovskej problem prave s Hckem na ni - ta radicka je takova hodne forova, navic pokud se na ni zatlaci trochu dolu tak v poloze neutralu zaskoci a zasekne se (zrovna v ty poloze kde se pak prepina na sekvenc), takze sem mu to malem urval :mrgreen:
Sem zvyklej radit z normalniho auta z 2 na 3 sikmo a tady me to proste neslo :mrgreen: Bal sem se za to vzit, ze mi to zustane v ruce.

Co me ovsem hodne laka a mit cas na hrani tak do toho jdu je todle

http://www.fanatec.com/
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“