Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Vyhlídky do budoucna ...

Včera jsem tu měl rozepsaný román a pak jsem ho smazal, ale stejně mi to nedá. Občas přemýšlím, jestli bychom se neměli už posunout někam dál, zkusit něco nového, vydat se novým směrem. Jestli to už nezačíná být všechno nudné a ohrané a nemělo by se to nějak obohatit. Co jsem začal jezdit za čáru, tak jsem viděl spoustu nových věcí a začlo mě to hodně zajímat a začal jsem nabývat pocitu, že už je to naše závodění skoro nuda. Na druhou stranu představa, že RC Offroad Trial Morava tu není nebo je v nějaké jiné podobě, to néé to by nešlo ...

Furt mě lákají nějaké nakoňované bestie, jak jste dnes viděli tu oranžovou. Loni na Reconu mě totálně dostali závody crawlerů s digama, řiditelnýma zadkama, 2.2 pinovýma gumama a tak, ale na to nemáme terén a to by tu stejně nikoho nebavilo. Vzhlídl jsem se docela v těch scale trophy a chci se tomu věnovat více a objet víc závodů. Na druhou stranu nevím co špekuluju, když stejně nemám na nic čas a do června ani mít nebudu a už finálně dokončím studium a pak to bude teprve zajímavý. V Krnově stejně vůbec nejsem, když, tak vše stejně chystám sám ... ale furt mě užírá ten obrovský potenciál, který naše rokle má a jak by se dal krásně využít ...

No vlastně ani nevím, co jsem chtěl sdělit. Asi mi bude stačit, když řeknete "jo je to pořád super, baví nás to a chceme pokračovat" ... ale občas zaslechnu, že už to někoho nebaví jak dřív a tak ... tak mě jen zajímá, jak jste vy vlastně spokojení s naším trialovým blbnutím.

Jinak za sebe můžu říct, že z hlediska atmosféry, průběhů závodů a tak nějak emocí celkově je to letos naprosto super a po všelijakých rozepřích je letos všechno v cajku a nic nemusím řešit, to je fakt krásné. Na to jsem dlouho čekal :-)

Děkuji všem za účast a tvorbu pěkné atmosféry na závodech a prosím přihoďte názor. Jo pokud někomu vrtá názor "chci kategorii seriovek" tak prosím nepište, tohle jsem tu rozjet nechtěl, díky :lol:

Samozřejmě na vyhlášení může proběhnout nějaká zajímavá diskuse, ale názory o sériovkách a kategorii cécéček už sem netahejte, to už máme za sebou.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Vyhlídky do budoucna ...

...........letos všechno v cajku a nic nemusím řešit, to je fakt krásné. Na to jsem dlouho čekal..........

A proto přemýšlím, co a jak změnit :-D :-D :-D
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Kiki
Píšu hodně
Příspěvky: 1031
Registrován: 25.07.2012 0:00
Bydliště: Ostrava

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Za mě ..... bych to nechal, jak to je. Alternatívu se seriovkami jsme vytvořili u nás, kde jsou dveře otevřené všem. Já na Moravu jezdím rád. Potkám se tam s lidmi, se kterými se chcu vidět a taky si odpočinu od organizování našich závodů. Takže za mě ... beze změn.
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Určitě se najdou tací,co řeknou,že už nemám třeba psát svůj názor..ale....Ondra ví...
Takže Ondro...Trial Morava je Tvé miminko...takže hooodně záleží jen na Tobě jak bude dále růst a jak se bude jevit v pubertálním věku. A statní Ti jen pomohou naznačit cestu a nebo vystoupí ze života Tvého dítěte..
Myslím,že tomu dáváš dost svého srdce a času,nadšení...Takže jen tak dále a ať se daří!!
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Tož to máš pravdu Tome, je v tom kus mé osobnosti a stálo mě to moc. To je jak s babou, sere vás a poslali byste ju nejraděj do řiti a pak odjede na víkend za matkou a zjistíte, že domácnost chátrá a nemůžete se dočkat, až se zas vrátí dom :lol:

Ukončit to samozřejmě nechci, chci dále tvořit historii tohoto sportu na Moravě. Svoje choutky se pokusím ukojit někde v Rakousku. Jen mě zajímá, jestli to ostatní pořád stále baví, protože u některých ten zájem upadá a netají se tím.

Kiki myslím, že ty vaše kategorie tomuto poháru celkem ulehčily, takže su rád :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Zmenšete závody (trucku ) na čtvrt míle v blátě a zmenšete to na 1:10 a je to.
Máš další závody. :mrgreen:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Každá změna a nápad je nad zlato ať změníš cokoliv bude to posun dopředu .
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Vyhlídky do budoucna ...

To zdaleka není pravda a v mnoha věcech se raději držím osvědčené klasiky než neustálých rádobyzlepšujících novinek. Ani nevíte kolikrát jsem se už vzteknul u nového vzhledu fejsbuku :lol: :lol:

No ale raděj bych možná slyšel názory našich závodníků, než lidí, co s trialem nemají nic společného.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vyhlídky do budoucna ...

fejs jsem smázl a nic mne nerozčiluje a je to také změna jen se odhodlat :-D Nepsal jsem že k dobrému nebo zlému psal jsem posun až čas ukáže jaký.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vyhlídky do budoucna ...

:OK: Facebook a podobné kraviny jsou ztráta času. Ja ho nemám a k životu nepotřebuji.
Ti co ho mají na tom stráví spoustu času k ničemu.
To byli časy, když takové blbosti nebyli dostupné.
Ten čas je možné věnovat úúúplně jiným věcem. :wink: :wink:

Proto zakladatel -" sWiNe " tohoto vlákna chce změnu a ptá se na návrhy co udělat než zůstat na mrtvém bodě.
Jde kupředu a né stát na místě. Změna je život. :mrgreen:


Proto se v minulé době říkalo o Češíš,že mají Zlaté české ručičky.
A dnes??
O Čechách se říká,že nic neumí,flakaji se,tloustnou atd.(stačí sledovat politickou scénu a tisk) a že je to země jen překladiště materiálu pro mezinárodní dopravu a pro slézaní tmavých,nepřizpůsobivých lidí z jiných státu.
Naposledy upravil(a) Max dne 11.10.2015 7:42, celkem upraveno 1 x.
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: Vyhlídky do budoucna ...

sWiNe píše:....No ale raděj bych možná slyšel názory našich závodníků, než lidí, co s trialem nemají nic společného.


Tak se jich na nic neptej, protože ti řeknou to samé co jsi psal ty sám. :mrgreen:
Takže budeš opět na začátku a opět to bude ztráta času. :mrgreen:
Bud chceš slyšet názor všeobecný a pak si uděláš sám svůj úsudek a nebo to neřeš. 8)
Však si rozhodneš pouze ty sám co chceš,néééé?? :CIAO:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vyhlídky do budoucna ...

No já jsem maximálně spokojenej s naším pohárem, neměnil bych nic. Na každej závod se těším jak malý dítě na Ježíška :OK:
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Tak já něco přihodím za sebe, coby "závodník" :-D
To že závody našeho trialu někoho přestanou bavit je věc naprosto přirozená, lidé se mění, stejně tak jejich zájmy. Také ovšem občas přichází noví soutěžící a naše mladá nastupující generace. A že by to bylo nudné mi nepřipadá, naopak bych ocenil posun v chování většiny účastníků, od pouhého závodění a někdy až vzájemné nevraživosti, jsme se dostali k pohodovému vztahu, kdy se těšíme nejen na závod, ale i na setkání a přátelský pokec. Soutěživost nezmizela, jen místo poukazování na úpravy jiných soutěžních vozů se snažíme vyšlechtit ty své, a místo dohadování s komisařem se zlepšujeme v řízení a překonávání překážek.
Ano, nějaké oživení by to chtělo, a to právě, nazval bych to nějak jako soutěžní offroadové scale ježdění, abych se vyhnul zavádějícím cizojazyčným termínům. Prostě něco na způsob jak jezdíte do Rakous. Takže můj návrh je, aby jsi náš milý řediteli, uspořádal v následujícím roce v Krnovské rokli tento druh závodu, tedy, úžasné by bylo, zahajovací kolo poháru opět začít v Krnově, ale chápu, že toho budeš mít hodně, takže aby jsi se soustředil na "mývala" a pohár bychom odjeli na tratích v Rožnově, Postřelmově, Ludgeřovicích třeba po dvou a, po schválení mou ženou, jeden u nás na zahradě. A pokud by to poježdění ve vaší nádherné rokli se naplánovalo do troch teplejšího ročního období, věřím tomu, že by nebyl problém, aby pár lidí přijelo v ten den dřív, třeba na sedmou(včetně mně) a s přípravou ti pomohli.
Nu, asi vše, píšu to střízlivý, svéprávný, a je to JEN MŮJ NÁZOR.
Howgh, by dodal Sokol ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Osobně jsem taky pro to ponechat jak je. Co se týká Mývala jak píše Milan, myslím si, že dobrý, ale vzhledem k ředitelně a jejímu působení hlavně na jihu Moravy, mám dojem, že najdeme odpovídající lokalitu i v okolí Brna ... na severu je říďa s Pepikem, ale v Brně se chce cosi pořád organizovat od onroad kluků a tak by jsme je mohli zapřáhnout a něco vytvořit, je nás tu trošku víc než na severu. PetrH, Standa34, Milan, Mesany, Čefa66, JiGro, Michal a několik dětí závodníků :-) ..... tak snad najít lokalitu nebude tak těžký, když tam nenaběhneme s krumpáči, ale využijeme přírodu jako v Krnově tak by to neměl být problém. NE?
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Vyhlídky do budoucna ...

Brno jedééé, krásná odezva, tož rok 365 dnů, tož můžem ty mývaly udělat aji tři, když v Čechách mají čtyři, také mám vyhlédlý krásný kousek krajiny, pravda trochu menší ale tož všichni nemajó vždycky čas ve stejné čas, a ani krumpáč nepotřebojo :-D
bflmpsvz

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“