Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

9.závod a vyhlášeení celkových výsledku

Jak již všichni asi víte, poslední závod RC moravského poháru v trialu se pojede u nás v Rožvnově (DMR Aréna) 4.11.2017

VŠE PLATÍ jako vloni tzn. příjezd možný již v pátek až do neděle. V toto případě by bylo dobré nahlásit kdo kdy přijede.
Pokud bude někdo chtít přespat v aréně doporučujeme pořádnou karimatku a spacák. Letos pravděpodobně nebude k dispozici protější budova. Další možnost k přespáni a v nějakém ubytovacím zařízení v okolí.

Mám slíbený chlaďák, takže může být čepovaný Radegast, tu je ovšem otázkou kolik. Naposled padla 30l bečka a pár beden tak nevím kolik toho ? Vypije se 2x30l nebo 50l nebo 30 + 15 nebo jen 30 lahváče v záloze?
Nějaké nealko máme v pixslach, 7up, pepsi, mirinda, tak samo nealko pivo 4 druhy(i ovocné)

Co se týče jídla, klobása, stejk, fazole prostě rychlá klasika prosím o nahlášení kdo bude míti zájem , abychom měli dost, nebo aby zase nezbylo hodně

Bude třeba pár komisařů, ale to se nějak nasbírá. Dráha by měla být sjízdná i za deště. ale déšť jsme neobjednávali.(možná bude třeba sněhových řetězu :-D )

koberec bude volný, takže vše co jezdí po rovném klidně sebou. Naše kamiony sice měly těžkou sezonu, ale cosi jezdi.

přihlášky na jídlo a další dotazy zde,nebo fb či do zpráv nebo na dmr-arena@centrum.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: 9.závod a vyhlášeení celkových výsledku

Přijedu pouze na sobotu a dal bych si fazole ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Čefa66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 544
Registrován: 08.01.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: 9.závod a vyhlášeení celkových výsledku

Já a mládě přijedeme v pátek-jídlo vlastní. V sobotu by jsme se radi spolehli na místní lahůdky fazole a stejk k obědu, klobásy a stejk k večeři ... piva tak 4 :-D odjedeme v sobotu večer ... a těšíme se ;-)
Uživatelský avatar
Marek1901
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 01.07.2016 20:31
Bydliště: Brno - Kohoutovice

Re: 9.závod a vyhlášeení celkových výsledku

Ahoj kluci, přijedeme já, Miloš a Mesany, objednávám 2x klobásu! Ahoj zítra M.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: 9.závod a vyhlášeení celkových výsledku

Marek1901 píše:Ahoj kluci, přijedeme já, Miloš a Mesany, objednávám 2x klobásu! Ahoj zítra M.

máte štěstí že jsme vza něco navíc, máte je rezervované
standa34
Uživatel
Příspěvky: 425
Registrován: 08.10.2014 13:05
Bydliště: Brno Kameňák

Re: 9.závod a vyhlášeení celkových výsledku

Prosím kde jsou ty výsledky 2017 :-I :-I

Zpět na „RC Offroad Trial Morava“