Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

MST Mr.Montyho ???

Vzhledem k tomu, ze puvodni vlakno, ve kterym Mr.Monty nadaval na MST podvozek, ze je to nekvalitni cinskej vyrobek, kterej patri do skrine, nekam zmizelo a vzhledem k tomu, z to vsechno nejspis bylo proto, ze ho blbe smontoval, bylo by celkem fajn, kdyby se k tomu Monty moh nejak vyjadrit...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: MST Mr.Montyho ???

podla mna toto nie je ta spravna cesta ako sa k tomu vraciat. Ked to zmazal, tak asi preto , ze to bere spat a netreba to dalej riesit. Neviem, ci to tu znovu vytahovat vyhladom na fakt, aky bol dovod. A to, ze niekto nazve nieco nekvalitnym cinsky podvozkom a preto ho karhat takto, no neviem. ja chapem, ze kazdy ma svojich favoritov, ale kazdy ma pravo na svoj nazor a robit chyby, ktore potom istym sposobom napravi/zmaze.
Mne tiez dobre nepadlo, ked iste individua sa chytali a vysmievali zo vsetkeho len preto, ze som napisal, ze pittbully ako pneu su na tazke modely od vyroby nepouzitelne a to vzhladovo ako aj funkcne kvoli zmesy a vlozkam v pneu.
moj nazor je, ze ak by sa chcel k tomu vyjadrit, tak by to zrobil v tom vlakne. Totot mi skor pripada ako: "Aky je vas nazor nato ako Monty skladal dokonale MST?"
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: MST Mr.Montyho ???

Ahoj Leprasole, uz jsem to psal ve svem vlakne a ve vlakne postrehy ze stavby

Nějak nemůžu najit vlakno od Mr. Monty o jeho špatné zkušenosti s CMX, tak to napíšu i sem.
Záhada jeho převodovky vyřešena, omylem otočil ozubene kolo na výstupní hřídelce. Je tam kolik, co přenáší kroutici moment a on to ozubene kolo navlékl z druhé strany tohoto koliku, ze strany segrovky. To bylo příčinou toho, že mu tento kolik trčel ven z drážky tohoto kola a opiral se o zuby toho prostředního.
Otočení pomohlo a vse facha jak má.
Nepíšu to, abych nějak snižoval Montyho schopnosti, ale proto, aby si na to stavitelé dali pozor, protože je to blbost, kterou neni těžké přehlédnout.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MST Mr.Montyho ???

Smazání vlákna neni napravení chyby. Smazání vlákna je jedna z největších internetovejch prasáren. Napravení chyby by bylo, kdyby Monty napsal, že to splet a poskládal špatně. Pak bych neřek ani popel a nechal bych to plavat. A to přesto, že když mu bylo doporučeno znovu projít návod a zkontrolovat, jestli má všechno správně poskládaný, oháněl se tím, že už postavil spoustu aut a dokáže přece složit kit a kdesi cosi.
Štve mě to proto, že to vlákno tu bylo dost dlouho, četlo ho dost lidí a třeba si z něj udělali špatnej dojem o MST. Kdyby to Monty uzavřel přiznáním svý chyby, špatnej dojem by zmizel, takhle tam může zůstat. A neoprávněně.
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: MST Mr.Montyho ???

S Montym je to trochu složitější. Byť je vcelku jednoduchy a přímý, jednání s nim je o to složitější. On na mst zanevřel a fakt, že byla chyba na jeho straně, to ještě umocnil. Stále tvrdi, že je mst zgarb, že cc01 je lepší. Můj argument, že cc je v základu naproto nepoužitelný proti mst nepřijal.
Nechci a nebudu ho tu obhajovat, ale ani nějak hanet.
Souhlasim s Leprasolem, jeho reakce a špína, co kydal na mst zustaly nepodložené a nakonec se ukazalo, že i neoprávněné. Takže by to neukončené vlákno mohlo potenciální zajemce zbytečně odradit.
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: MST Mr.Montyho ???

Ja berem aj to, ale toto je v podstate verejna poprava. Ja si myslim, ze CC01 je pekna tak na policke a ze MST ma diametralne vacsi potencial. Ale asi takto by som to neriesil priamo v nazve a osobne
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Libor66
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 29.10.2009 0:00
Bydliště: Plzeň

Re: MST Mr.Montyho ???

Ahoj kluci, já jsem rád že se Leprasol k tomu tématu vrátil, o tomhle podvozku jsem uvažoval, a po tom co jsem si přečetl
ve vlákně Mr. Montyho jsem o něm začal pochybovat. Díky této debatě ale vím, že je šásko v poho a není třeba obav z toho že koupím nějakou past.
Dycky Jeep
axial
Rajče
Uživatelský avatar
Balu
Píšu hodně
Příspěvky: 1629
Registrován: 22.01.2012 0:00
Bydliště: Přerov

Re: MST Mr.Montyho ???

Naprostej souhlas s Honzou, nejdřiv tady tři stránky plive na výrobek ,kterej sice není bez chyby, ale viz.Libor mohl zbytečně odradit potencionální zájemce. A pak to celý bez vysvětlení smazat je dle mého názoru celkem podraz.P.S. MST Podvozek s minimálníma úpravam celkem zatápí i trialovým speciálům na moravě, takže bych neřekl, že nefunguje. A Cc když se dobře upraví klidně zatopí i všem ostatním značkám. Jsme modeláři, zě ,takže on si každej najde co mu vyhovuje. To je hlavní smysl fóra, takže když informace, tak komplet.
Ford Bronco 1967 "Dědek" Home made šasi
Ford bronco 1973-Špenát EVO III Home made šasi
Toyota FJ 40 Home made šasi long zúžené nápravy Axial
Mitsubishi Pajero CC-by Mrak v plným tuningu
Xray T3 drift
Hpi Blitz
http://balu67.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MST Mr.Montyho ???

Tak už zbývá jen Lepra a obcovaní s Ďáblem.

Musím říci že se nestačím divit tomu co zde čtu ale to je věc názoru. Musím přiznat že jsem Gečkovy převodovku svěřil jelikož je strojař a dobrý strojař. Samotnou opravu jsem nevyděl a nebyl u ní ale nevěřím že bych celou převodovku 13 špatně složil. Prostě pokud vše opravdu vše do posledního šroubku rozeberete nemůže se toto v tolika pokusech stát. Jeho oprava ale nic nemění na mém názoru že MST je krám na spodek skříně.

Proč???
a) pokud jde tedy o ozubené kolo proč výrobce na to nikde neupozorňuje nebo ozubené kolo není označeno strana A nebo strana B
b) tekoucí tlumiče u modelu za 7000 kč nejsou zrovna běžná závada na přehlednutí ( za ten samí peníz byl nebo je AXIAL Dingo)
c) v době dorazu , tisícihranů a jiných vychytávka někam rvát kolik jak ve středověku je Humpolarna opět poměr cena zpracovaní
d) samovolné uvolňovaní šroubu jak píše Gečko není také dobrá vizitka.

Suma sumárum kupte si co chcete ja svůj názor ( MST JE PŘEDRAŽENÝ KRAM ,ZA SVÍCH 7000 Kč MĚNIT NEBUDU).

Pokud semnou nesouhlasíte je to vaše věc ale je to tak jediné co z tím naděláte. Fórum je od slova rokovat a upírat právo na názor je tak jaksi zhovadilost. Gečko napsal že jsem zastáncem Tamiya cc 01 ano jsem byl to můj první 4X4 model, a kdo ho neměl??? Bylo to myšleno tak že za tu cenu mám 2 podvozky CC01 a bez vad http://www.rcauta.cz/zbozi/10860/podvoz ... --Chassis- nemyslíme li to prokleté řízení. Žádný podvozek není dokonaly ani ty moje oblíbené Žilovy MEX a samozřejmě AXIAL ale prostě z MST se mi chce zvracet.
Poslední věc kterou zde ještě zmíním moje jednaní??? Mam zde některé prostě u sebe dobře zapsané a jak se vola tak se ozývá toť vše.

Pokud jsou někteří z MST spokojení přeji jim to.

PS: Ještě si dovolím poznamenat že dále již se stavbou MST nepokračuji a podvozek zůstane tak jak je a bude mi připomínat mou hloupost.
Hold chybami se člověk učí a některá poučení jsou dražší i o tom je život.
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: MST Mr.Montyho ???

Nevytahuj slova z kontextu! :-I
Napsal jsem, že se mi povolil šroubek, který byl v kovu a mou hlouposti jsem ho nezalepil!
Co se tyka oznaceni A a B strany ozubeneho kola, ktere ma na jedne strane drazku pro kolik a druha je hladka, je to jen tva hloupost a slepota, kterou svadis na kvalitu. Ty jsi udelal chybu a pak ještě 12x a furt budes plut na model, ktery je mnohonásobně kvalitnější a sofistikovanější jak 20let stará cc od tamiye.
Vidim to tak, odmitas přiznat svou chybu, ale to tvoje zcestné argumentovani povede k dalším příspěvkům, které se ti libit nebudou. Opravdu tě nechapu. Rozumim, že tě mohl zklamat, ale proč se snazis přesvědčit i okolí? Tohle tvoje chovani povede jen ke zbytečnému mateni potencionalnich kupců!
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: MST Mr.Montyho ???

Miluju internety, fakt je miluju. Bez nich by tu nebyla žádná zábava. Monty na hrad.
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: MST Mr.Montyho ???

:-D Tak, tak, nedá mi to, znovu zde napíšu, že jsem postavil tři MST a bez sebemenších závad a vše fungovalo na 100% na první pokus.
U Montyho prostě chyba přenosu dat mezi židlí a stolem, ať už to přizná nebo ne. A to, prosím bez osobních urážek. :-D :CIAO: :FINE: :hura:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Mr-Monty
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 21.11.2010 0:00
Bydliště: Podhostýnský region
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MST Mr.Montyho ???

Nebudu to zde dále komentovat. :-I

Není také co a urážet se bezdůvodně také nenechám. Gečko mou důvěru ztratil , prostě ta jeho nezištná pomoc tak nezištná asi nebyla ale holt jak jsem řekl chybami se člověk učí. Bonmoty Swinaka staly už zato v prvním příspěvku . Milane klidně si těch podvozku :-( smontuj stovku možná mam vadný kus ale všichni se do mne obouváte. :-( Docela férové :hura:
RC_Adventures.cz
Modelex Toyota Hilux Trial
Axial SCX 10
Tamiya Mitsubishi Pajero CC01
Tamiya ISUZU MU CC01
Tamiya Toyota Tureno TL01
Turnigy SC 2 WD
a spoustu jiného harampádí (je toho cca na kontejner :D )
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: MST Mr.Montyho ???

Se asi fsichni hrozne nudite co, musim rict, ze sem to tu dlouho moc nestudoval, jenom to vždycky prolitnu a najednou se nestacim divit. Radsi jdete modelarit.... :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: MST Mr.Montyho ???

Ztratil jsem tvou důvěru tim, že jsem napsal pravdu? Vadny kus jsi nemel a misto, abys priznal chybu, kterou jsi, jak jsi sam napsal udelal 13x posobe, tak kopes kolem sebe? Ono, jak chceš.....
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)

Zpět na „Tak takhle NE!!!“