Uživatelský avatar
rfikus
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2017 20:39

Twin Hammers Custom

Zdar, je to už pár týdnů co mám toto vozítko a jako každý začal upravovat :-) Přikládám foto. Hliníkové díly podvozku, plátování, osvětlení, nová kola, kovové převody převodovky, hliníkové řízení (zatím objednáno) a v poslední řadě střídavý motor 17,5závitů (taky objednán) - u Dynamite 15T odešel uhlík a totálně zničil rotor... Foto mi nejak nejde přidat :-( tak zde odkaz na rejče: http://www.rajce.net/a13784783
V garáži mám :-)
Toyota trial short by MEX
Traxxas TRX-4 scale update (weight 6kg)
Axial Yeti 1/10 full aluminium
Vaterra Twin Hammers
martan2002
Častý přispěvatel
Příspěvky: 532
Registrován: 12.02.2014 15:04
Bydliště: Horní Počernice-Praha 20

Re: Twin Hammers Custom

Podvozek je pěknej u tý kastle se mi některý části nelíběj ale jestli se líbí tobě tak FINE.
Martin Březina 17.y.o
Jeep jk truggy - C2 class
#sockacétrojka - C3 class
Bmw e36 m43b18>m50b25. 1:1
Budu kupovat gaze 69 1:1
Nejdůležitější je výkóóóón !!!!
http://martan2002.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rfikus
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2017 20:39

Re: Twin Hammers Custom

S karoserií trochu zapasim asi to není úplně final verze... Nějak se s tím neumím popasovat :)
V garáži mám :-)
Toyota trial short by MEX
Traxxas TRX-4 scale update (weight 6kg)
Axial Yeti 1/10 full aluminium
Vaterra Twin Hammers
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Twin Hammers Custom

Koukám,že motory dynamite nejsou zrovna kvalitní.Mě se po pár jízdách na Vatteře Glamis Fear odletovala hřídel...

Ta kastle fakt není to pravý,slušely by tomu nějaký pruhy a možná nějaký barevný sponzorský.Nebo úplně jinou boudu :lol:


http://fullspeeddesign.com/rc/cars/vaterra/twin-hammers
Uživatelský avatar
rfikus
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2017 20:39

Re: Twin Hammers Custom

Dnes jsem instaloval combo 17,5t s programovatelným regulátorem přes kartu - což je paráda. Větší výdrž baterky oproti dynamite 15t a rychlost stejná. S tím rozdílem že dynamite vůbec nebo skoro nebrzdil a tohle sem dal na 100 % a auto při zabrždění udělalo třikrát lop přes přední kola ;) teď mám 50℅ a musím s citem :) je to úplně jiný auto samozřejmě to dělají i ta kola... Jinak po domacku vyrobený plátování se velmi osvědčilo.
V garáži mám :-)
Toyota trial short by MEX
Traxxas TRX-4 scale update (weight 6kg)
Axial Yeti 1/10 full aluminium
Vaterra Twin Hammers
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Twin Hammers Custom

Jak to napsat slusne. Dynamite je proste ...
Uživatelský avatar
rfikus
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2017 20:39

Re: Twin Hammers Custom

Fotoalbum aktualizovano viz první příspěvek
V garáži mám :-)
Toyota trial short by MEX
Traxxas TRX-4 scale update (weight 6kg)
Axial Yeti 1/10 full aluminium
Vaterra Twin Hammers
fakysbos
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 21.04.2017 0:33

Re: Twin Hammers Custom

rfikus píše:Zdar, je to už pár týdnů co mám toto vozítko a jako každý začal upravovat :-) Přikládám foto. Hliníkové díly podvozku, plátování, osvětlení, nová kola, kovové převody převodovky, hliníkové řízení (zatím objednáno) a v poslední řadě střídavý motor 17,5závitů (taky objednán) - u Dynamite 15T odešel uhlík a totálně zničil rotor... Foto mi nejak nejde přidat :-( tak zde odkaz na rejče: http://www.rajce.net/a13784783


ahoj docela by mě zajímalo kde nakupuješ díly třeba to kovoví tahlo řízení.děkujuJinak máš to supr :tleskam:
Uživatelský avatar
widra1
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 18.12.2011 0:00
Bydliště: Bradlecká lhota - kousek od Jičína

Re: Twin Hammers Custom

Ahoj
Nevím jak jsi na tom s rychlejším ježděním, ale některé díly na autě jsou plastové schválně.
Jsou to programově slabší místa pro případ většího nárazu, což znamená že chrání důležitější a dražší díly.
Narážím na ty přední AL ramena, v případě střetu s pevnou překážkou ve vysoké rychlosti právě tato ramena nezapruží nebo neprasknou a odnese to třeba uchycení v šasí.
Viz třeba Můj Traxxas Rustler, když vezmu něco předním kolem třeba v 60km/h tak přerazím těhlici za 100,- za pár, když je dám v kovu tak to odnese rameno za 250,- za pár a takto bych mohl pokračovat dále.
Jirka
MST CMX VW BAJA
http://widra1(.)rajce(.)idnes(.)cz
fakysbos
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 21.04.2017 0:33

Re: Twin Hammers Custom

widra1 píše:Ahoj
Nevím jak jsi na tom s rychlejším ježděním, ale některé díly na autě jsou plastové schválně.
Jsou to programově slabší místa pro případ většího nárazu, což znamená že chrání důležitější a dražší díly.
Narážím na ty přední AL ramena, v případě střetu s pevnou překážkou ve vysoké rychlosti právě tato ramena nezapruží nebo neprasknou a odnese to třeba uchycení v šasí.
Viz třeba Můj Traxxas Rustler, když vezmu něco předním kolem třeba v 60km/h tak přerazím těhlici za 100,- za pár, když je dám v kovu tak to odnese rameno za 250,- za pár a takto bych mohl pokračovat dále.
Jirka


Jako to je mi jasny,jestli to teda bilo na mě.Mě de jen oto řízení jelikoš u kladiva je to celkem ošizená věc,po pár jízdach se tam udělá velká vule a je to naprd.A to kovoví bych celkem skusil jako alternativu :sad:
Uživatelský avatar
rfikus
Uživatel
Příspěvky: 106
Registrován: 25.02.2017 20:39

Re: Twin Hammers Custom

Zdar, mezitím jsem pořídil axial Yeti 1/10 tak sem se odmlčel :)

Díly objednávám na asiatees.com mají tam celkem slušný výběr i ceny...

Teď mám novou hračku :) trx-4 ale u vaterry budu řešit to jejich debi.ni rizeni... Koupil sem hliníkový šoupátko a dopadlo to stejně jako u plastu - vydreny i když sem to neustále mazal...
V garáži mám :-)
Toyota trial short by MEX
Traxxas TRX-4 scale update (weight 6kg)
Axial Yeti 1/10 full aluminium
Vaterra Twin Hammers

Zpět na „Vaterra“