Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

AX-10 Scorpion

Jednoho dne jsem dostal takovou ideu, že by se mi docela líbil originální AX-10 Scorpion alias brčálník. Už se to moc nevidí a už vůbec ne v opravdu dobrém původním stavu. Docela by mě zajímalo kam všechny zmizely, asi skončily jako zdroj náprav a převodovek.

Bohužel s touto myšlenkou jsem měl přijít tak o 4 roky dříve, asi by s tím bylo daleko méně práce. Nicméně pomalu se mi daří sehnat vše potřebné a tady je současný stav, jak to postupně shromažďuju. Chci brčálníka postavit přesně dle původního návodu.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: AX-10 Scorpion

Teda až teď jsem objevil tvoje muzeum (Tamiya) a jen čumím a obdivuju. Shánět některé věci na AX už může být taky docela problém...
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: AX-10 Scorpion

Něco se dá koupit běžně, něco už vůbec, naštěstí budka mi tu zbyla z dávných dob a největší problém tak byly kola se zelenejma ringama v dobrym stavu, nakonec pomohlo ebay.

Je to docela sranda, stavět něco jako tenhle brčál, kterej je tak trochu vintage i nevintage. :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: AX-10 Scorpion

Trochu jsem postoupil s kompletaci a uz to dostava ty spravny tvary.
Nemuzu si pomoct, i když se to ještě nedavno prodávalo, je to proste uz klasika a kus historie.
Tohle me snad nikdy neomrzi skládat, nevim jestli je to tou zelenou... :mrgreen:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Zpět na „Axial“