mrnousek
Nově příchozí
Příspěvky: 13
Registrován: 27.04.2015 14:16

nový wraith z Vinoře - Spawn Rock Racer kit

Poté, co o mou Vaterru twin hammers projevili zájem další členové rodiny jsem přesedlal na Axial Wraith. Pořídil Spawn Rock Racer KIT. Aktuálně je již komplet pojízdný, ale čeká jej dost úprav.

Zvolil jsem Spawn Rock Racer, protože jsem chtěl zkusit auto s kompletní kastlí a né jen s pláty, jako má původní Wraith. Teď ale vím, že to nebyla úplně šťastná volba. Krom toho, že můj první pokus s lakováním nevyšel úplně ideálně, tak je tahle kastle extra nepraktická a např. při plném rejdu škrtají kola o kastli. Nakonec se mi podařilo umístit baterku a regulátor tak, že dokážu baterku nabíjet bez jejího vyndání z auta (a tím spojeného sundání kastle). Vozím 7000mAh, takže nemám extra potřebu v terénu baterku vozit. Zároveň má tenhle KIT dost ošizený interiér. Ten je složen jen z lexanového výlisku a namontované hlavy jezdce. Toho jsem si při výběru nevšiml. Na druhou stranu beadlock disky jsou pro mě rozhodně plus (s lepením nemám žádné zkušenosti, s RC modelama jsem začal teprve před 3 mesíci).

Model jsem osadil regulátorem LRP Truck Brushless Reverse a k němu senzorový 13,5T brushless motor od LRP a oproti Vaterre je to nesrovnatelně lepší poježdění.

Momentálně mě čeká vyřešit ochranu proti vodě a tourque twist. Na Vatterre jsem si tohohle problému nevšiml, ale na Wraithovi je to naklápění karosérie znát fakt hodně.

zatím jen jedna fotka z dnešního ježdění na staveništi golfového hřiště.
Obrázek

Zpět na „Axial“